Tüfeği kargoyla nasıl yollayacağım... Acil yardım!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aras kargo kullanınız ^^ firma değişti kara ortak çalışanları yani esnaf gibi işinizi görmeye çalışıyorlar sürekli :) spor silahı derseniz hiç sorun yaşamazsınız g;$i paketleme işine gelince ilk başta boş kısımlarına darbe alacak yerlere peçete - gazete kağıdı buruşturup koymanız lazım üstüne havalı naylonla 2 tur, ve inşaat straforuyla kenarlarını destekleyip koyarsanız sıkıca bir sorun çıkmaz. Yeri gelmişken söyleyeyim hiç bi yerde yine görmedim Faturayı devretmek için İşbu evrakta belirtilen tüm haklarımı ..... Kişiye devretmiş bulunuyorum. tarih imza . faturayı kargo irsaliyesinin yanına koydurun ki tekrar açtırmasın yolda maliyeciler ;,;-

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)