Airguntürk'e yapmış olduğum videolar.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk kaliteli kırmalı tüfeğim HW 97K, Termopl'ten satın almıştım. Dükkanında beni çok sıcak karşılamıştı meğer zehiri orada enjekte etmiş. Abonesi olduk sonra. :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Katıldığım ilk Airguntürk buluşmasıydı. Hemencecik akşam oluvermişti.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

İlk PCP tüfeğim Webley Raider - LW namlu. Yıllık iznimde evde eğlencelik atışlar yaparken kendimi çekmiştim. (Hollow point istikrarlı değil. FX pelletler ve Benjamin domed head ile 10 metrede merkezden vurursunuz.)

Pcp tüfeğim sayesinde tanıştığım sevgili Rüştü abimin evinde tüplere dolum yapıyoruz.

Müthiş FX buluşmamız. Ne heyecandı be o günkü. Simsiyah, gıcır gıcır, kımıl kımıl FX lerle tanıştığımız gün. T12 ye aşık olmuştum orada. :)

http://video.google.com/videoplay?docid=6876158859023222817#

Fx T12, Revolution ve Gladiator tanıtım montajlarım. Ülkü abinin akıcı anlatımıyla 1 günde bi dünya çekim yapmıştık.

Videolar site içerisinde farklı konularda dağınık bir şekildeydi. Hepsini bir araya topladım. İyi seyirler...

• Güzel zaman geçirmisiniz.
    Ankarada ki arkadaşlar ne zaman hangi tarihlerde buluşuyor.

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• cahit,,Eline sağlık cok güzel hazırlamışın hepsini... ;d;
    Bunları kaydetmek istersek hangi programla download edebiliriz ? :him:s

A Takımı Üyesi

• Cahit kardeşim video editlemeyi senden güzel yapanı görmedim ben bu sitede :) ellerine sağlık :D 2 ci ve 5 ci video daki kareyi kendi adıma taa buralardan özler olduk ;tacli#

• Elinize sağlık çok güzel hazırlamışsınızın.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Güzel zaman geçirmisiniz.
    Ankarada ki arkadaşlar ne zaman hangi tarihlerde buluşuyor.

Her haftanın buluşması için forumda başlık açılıyor... Okumanız yeter...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• cahit,,Eline sağlık cok güzel hazırlamışın hepsini... ;d;
    Bunları kaydetmek istersek hangi programla download edebiliriz ? :him:s

Mesleği medya olan birinden bundan kötüsünü beklemek yanlış olurdu zaten. Eline sağlık x;.z

Osman abi senin soruna gelince ; Firefox kullanıyorsan, Flashgot diye bir eklenti var.Onunla birlikte orbit indirme prg. yüklersen altta video sembolü çıkacak.Ona tıklarsan sayfada verilmiş tüm linkleri son sürat indirisin.
    Yok bunlar uzun geldi yapamam dersen "youtube grabber" diye bir program var onu yükleyerek programa linki yapıştırman yeter.Programın olduğu dizine indirecektir.

• Bunları kaydetmek istersek hangi programla download edebiliriz ? :him:s

Abi ben hepsini indirip getirirm sana.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• hepsini zevkle izlemiştim, ellerine sağlık Cahit.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ellerine sağlık cahit abi.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• ""

Abi ben hepsini indirip getirirm sana.

Sağol evren ,,,HW 97 Videosundaki silah bende biliyorsunuz, hatıra kalsın silahla beraber diye düşündüm.. ;d;

A Takımı Üyesi

• çok profesyonel olmuş.elinize sağlık. isveçliler acaba bu kadar güzel reklam hazırlıyorlar mı? :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Cahit arkadaşım,emeğine sağlık.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Ne günlerdi ama...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Ne günlerdi ama...

Kendi şahsıma o günlere yarından itibaren dönüyorum. İlk mini buluşmamızın video ve fotoğraflarıyla start'ı veriyoruz yarın.

• Kendi şahsıma o günlere yarından itibaren dönüyorum. İlk mini buluşmamızın video ve fotoğraflarıyla start'ı veriyoruz yarın.

:D:D:D

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/