Pcp ye başlangıç için önerileriniz nelerdir? ( Webley Raider 10 vs at4 ( at44wx10 )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamın Aleyküm.Pcp ye ilk adımları atma girişiminde bulunmakta olan bu kardeşinizin siz abilerime bir kaç sorusu olarak. ;d;
    İlk olarak Webley raider 10 ve at44( at44wx10 da olabilir ) arasında bir kıyaslama yapacak olursak.Webleyin at44 e göre artı yönlerini söylebilir misiniz :him:s Webleyi tercih etmemdeki neden kurma şekli bolt oluşu.Aslında evanix s10 bolt almayı düşünüyordum.Fakat Türkiye'deki evanixlerin bolt kolu arkadan olduğu için vazgeçtim. :S Dolum olarak ise scuba düşünüyorum.Bu çapta bir pcp ye başlangıç için 2.el satılıklarıda göz önünde bulundurarak orta yollu bir scuba ile (6 7 lt gibi) bana maximum maliyeti ne olur acaba :him:s Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler ediyorum.İyi akşamlar. ;tacli#

Saygılar...

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt

• Bravo şuan bende ilk pcpme karar verirken arasında kaldgm 2 model.Bende çok merak ediyorum cevapları..
    Saygılar..

• vallaha benden çok yaşıyacaksın....aynı soruyu bende soracaktım hiçyoktan forum kirliliği olmamış olacak....hadi bakalım hangisi galip gelecek...

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• hüseyin abi,acele etme ya benim para denkleşsin bende senin mod95 alıyım dur az daha bekle...... ½bay£bay`; :S:)^^

[align=center]A.FURKAN TÜKEL

• senn paran hazır oldumiki kardeş ?

Bir miktar nakitim var elimde.Mod 95 i de sattığım zaman orta yollu bir 2. el alabilirim diye düşünüyorum.Zaten şuan için araştırma safhasındayım. 1 sefer alacağım için ince eleyip sık dokumak gerek. ;,;-

hüseyin abi,acele etme ya benim para denkleşsin bende senin mod95 alıyım dur az daha bekle...... ½bay£bay`;:S :) ^^

Merak etme Furkan daha vakti var.

Saygılar...

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt

• tmm abi..sen ince elle sık doku iğcede aldımı iyi bişey al...

[align=center]A.FURKAN TÜKEL