PC de avcılık.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Son günlerde pc de avcılık simulatörlerine fena taktım kafayı. 'Deer Hunter Tournament' isimli oyunu buldum kurdum oynuyorum.
    Gerçek avcılığın bütün taktiklerini, hilelerini uygulayıp oynuyorsunuz.
    Oyunun bazı bölümlerinin videoları aşağıda.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ama alttaki oyuna Cabela's ın eli değmiş ve çok kaliteli görünüyor. Alttaki oyun hakkında malumatı olan var mı? Gerçi 2010 diyor çıkmamış olabilir henüz.

• Cahit ben şu anda filtreler nedeniyle videoları göremiyorum. akşamıda bekleyemedim. hunting unlimitede göre nasıl bu oyun? birde oyunu nereden buldun? satılıyormu?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Unlimited Hunting i arkadaşım kurdu biraz oynadı ve bana görselleri başarısız gelmişti. Flash oyunlara benzetmiştim.
    Deer Hunter Tournament HD formatında bir oyun zaten. Görseli çok başarılı. Sesler biraz kaliteye yakışmamış ama idare eder.
    Ben şu an Cabela's ın oyununa kafayı taktım. Xbox versiyonu çıkmış satılıyor. PC için çıkınca hemen edinicem bi tane.

• Unlimited Hunting i arkadaşım kurdu biraz oynadı ve bana görselleri başarısız gelmişti. Flash oyunlara benzetmiştim.
    Deer Hunter Tournament HD formatında bir oyun zaten. Görseli çok başarılı. Sesler biraz kaliteye yakışmamış ama idare eder.
    Ben şu an Cabela's ın oyununa kafayı taktım. Xbox versiyonu çıkmış satılıyor. PC için çıkınca hemen edinicem bi tane.

Cabela's .... bir çok oyunu var. Siz hangisini bekliyorsunuz ?
    Pc için çıkmış olanlar şunlar ;

Games/PC ISO Cabela's Big Game Hunter 2009
    Cabela's Big Game Hunter 2008: Trophy Bucks
    Cabela's Grand Slam Hunting 2004 Trophies
    Games/PC ISO Cabela's Big Game Hunter 2005
    Cabela's Dangerous Hunts 2
    Cabela's Big Game Hunter 2007: 10th Anniversary...

Ps için ise ;
    Cabela's Legendary Adventures
    Cabela's Dangerous Hunts 2009

• Cabela's Outdoor Adventures 2010 pc versiyonunu bekliyorum. Öncekileri de oynamadım. 2010 pc çıkana kadar 2008 ve 2009 versiyonlarını denemeyi düşünüyorum.
    Sizde hangileri var Spancy kardeş.

• Cahit ben şu anda filtreler nedeniyle videoları göremiyorum. akşamıda bekleyemedim. hunting unlimitede göre nasıl bu oyun? birde oyunu nereden buldun? satılıyormu?

Oyunu nereden buldun sorunu cevaplamayı unutmuşum.

Benim download delisi bi arkadaşım var. O'nda yok yok, HD filmler, diziler, programlar... Bana bişe lazım olduğunda tel açıyorum ve mutlaka onda oluyor. Harici diskimle gidip 10 dakkada alıyorum. Herkese lazım böyle bi arkadaş. :)

• Cabela's Outdoor Adventures 2010 pc versiyonunu bekliyorum. Öncekileri de oynamadım. 2010 pc çıkana kadar 2008 ve 2009 versiyonlarını denemeyi düşünüyorum.
    Sizde hangileri var Spancy kardeş.

Bende en son oyunu ; big game hunter 2009 var.
    Bu arada senin beklediğin oyunda 13 Ekim'de gelicekmiş.Amazon önsipariş alıyor ve 13 ekimde teslimata başlıyor.Yani şurada bekleyeceğimiz 1 ay daha var.

• hunting unlimited da bir kötü tarafı bazı bölümler çok fazla yürümek ve zaman geçirmek gerekiyor. buda çok sıkıcı bir durum. link bulan arkadaş varsa banada pm atarsa çok iyi olur. birde bunu oynamış olurum. unlimitedda tüfekler çok esaslıydı.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Asagidaki link' de dediginiz oyun var ama üye olmaniz gerekiyor bakalim ben indiriyorum ama biraz uzun sürücek gibi eger gece geç saatlerde indirirseniz biraz daha hızlı iniyor bilginiz olsun :)

Link sildim istiyen pm atsın veriyim aman yanlis bisey yapmiyalimda :D

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen jokerhm ().

• sadece burada değil heryerde yasak.parayla satılan bir oyunu bedavaya indiriyoruz/indiriyorsunuz/indiriyorlar sonuçta.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Deer Hunter Tournament 2009 indirdim kurdum ve oynuyorum kısaca kendi degerlendirmemi yapmak istedim öncelikle oyun' un kontrollerine gelelim kesinlikle berbat özellikle mouse hareketleri cok zayif nisan almak cok zor hele birde av kaçıyorsa vurmak imkansızlaşıyor 2,3 metreden kaçan av' a nisan alamıyorsunuz düsünün :D görüntü kalitesi ne iyi ne kötü onun dışında hareket istiyenlere göre bir oyun degil bence hani simdiden söyleyim atar vururum 1 saate 10 tane avlarim diyosaniz unutun cok zor bazen av bulmak cok uzun sürüyor dolayisi ile sabir cok önemli ayrica biraz av bilgiside gerektiriyor kısaca bu zamanim bol sabırlıyım av tutkunuyum diyenlere göre bir ama sonunda avcılık' dan soguya bilirsinizde ;kihhik,

Not: oyun sinirli kisilere tavsiye etmem sonunda pc parcalaya bilirsiniz :D

• Deer Hunter Tournament 2009 indirdim kurdum ve oynuyorum kısaca kendi degerlendirmemi yapmak istedim öncelikle oyun' un kontrollerine gelelim kesinlikle berbat özellikle mouse hareketleri cok zayif nisan almak cok zor hele birde av kaçıyorsa vurmak imkansızlaşıyor 2,3 metreden kaçan av' a nisan alamıyorsunuz düsünün :D görüntü kalitesi ne iyi ne kötü onun dışında hareket istiyenlere göre bir oyun degil bence hani simdiden söyleyim atar vururum 1 saate 10 tane avlarim diyosaniz unutun cok zor bazen av bulmak cok uzun sürüyor dolayisi ile sabir cok önemli ayrica biraz av bilgiside gerektiriyor kısaca bu zamanim bol sabırlıyım av tutkunuyum diyenlere göre bir ama sonunda avcılık' dan soguya bilirsinizde ;kihhik,

Not: oyun sinirli kisilere tavsiye etmem sonunda pc parcalaya bilirsiniz :D

Mouse kontrolleri kullandığın mouse ve pc performansına göre değişir.Ayrıca video ayarlarını düşürmeni tavsiye ederim.
    Avcılık saatlerce süren bir hobi. Gerçek avcıların bu simulatörden sıkılacağını sanmam.

• Mouse kontrolleri kullandığın mouse ve pc performansına göre değişir.Ayrıca video ayarlarını düşürmeni tavsiye ederim.
    Avcılık saatlerce süren bir hobi. Gerçek avcıların bu simulatörden sıkılacağını sanmam.

Dediginizi yaptim % ile belirtmek gerekirse %25 kadar bir iyilesme oldu onun dışında gerisi aynı ;$., Bir de size bir sorum var bölüm ilerledikce kullandigimiz silahlar degisiyormu ? ? ?

• Bölüm ilerleme yok. İzin verdiği sayıda avlandıktan sonra arazide boş boş geziyosun yada yeni bi bölüm açıyosun. Eğer bi tane daha vurursan elinden silahını, atını, katını, yatını alıyor oyun. :)

Bu oyun online oynandığında daha zevkli olmalı, tournament diyo çünkü.

8 çekirdek bilgisayarımızda hiçbir mouse sıkıntısı çekmiyoruz. Oyunuda full hd 1920x1080 oynuyoruz.

Cabela's ın oyunuda iniyor. O daha iyi olmalı bundan.

• ben kuramadım.nasıl kuracağız?

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• ben kuramadım.nasıl kuracağız?

Arkasında bir kulp vardır onun... Onu soldan-sağa doğru artık dönmeyinceye kadar çevir... ;kihhik,

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."