BursaTeam ne zaman buluşabiliriz?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • BursaTeam olarak toplam kaç kişi var merak ettim nasıl katılabilirim.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Bursa team offline:D

• bana kalırsa hemen buluşma yapabiliriz. yeri farketmez. pazar günü olsun yeter benim için. saygılar.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Bende isterdim ama yağmur var gerçi bende toros sw var bagajı açıp arka koltuğu yatırınca kilimde serdimi ohh yağmur kar çamur farkmaz direk mini kapalı poligon oluyo:D haftaya bayram belki bayramdan sonraki hafta buluşabiliriz bayram haftası yeni başlık açarım foruma gelmek isteyenler yazar mangal falan yaparız havalar iyice soğumadan belki şehir dışındanda gelen olur hem

• olur ben uyarım size. sanırım bursa team birkaç sefer buluştu ama bana nasip olmadı daha.

bursateam.png

• O zaman adını koyalım isterseniz. buluşma konusunda tecrubeli arkadaşlarada uyarsa bayramdan sonraki pazar buluşalım. Bursalılar lütfen fikirlerinizi yazın :)

bursateam.png

• Bir aksilik olmaz da Bursa'da olursam ben katılırım. Plan nereye gitmek? Selamlar.

• aslında koca yaylada bir yer var. atış için çok müsait, geniş bir yer. ayrıca havalı tüfek atılması için hedefler konulmuş durumda. sahibide yabancı değil :) gelicek arkadaşları ben misafir etmek isterim.

bursateam.png