27 eylül pazar buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 27 eylül pazar günü boş olup gelebilecek olan arkadaşlarımız buraya adlarini yazsın duruma göre belki 26 eylül cumartesi(yarın) buluşabiliriz.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• artık bu haftasonu için bir programa geç kalındı bence. eski başlıkğa kimse cevap vermedi. düğer hafta için daha kalabalık bir program yapılabilir mi?

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Yok mu pazar günü gelebilecek?

• Ben gelirim ancak scuba tupu bos; tup isini halletmek lazım. Tup olsun, iki kisi de olsak ben varim. Rainman? Hocam? Nerde BursaTeam?
    Haber bekliyorum.
    agt

• Gökhan merhabalar,geçmiş bayramınıda kutluyorum bu arada.Arkadaşlar,Ramazan rehaveti sonrasında okulların açılması telaşıda araya girince buluşma gerçekleştiremedik maalesef.Birde Oktay ın tüfeği gurbette biliyorsunuz.Ama en kısa zamanda bir buluşma farz oldu yapalım.Hatta yarın toplanın gelin Karacabeye.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Ben gelirim gelen olursa, av durumları ne alemde su anda... ordek acilana kadar bekleyecegiz gibime geliyor. Bursa civarinda domuz'a giden var mı?
    Konu neydi nereye geldi...cok kotuyum cok. ;box;x

• Benim için yarın uygun gelebilcekler yazsın ona göre gidek 5-6 kişi yeter ama illa ben gelirim ama haftaya olsun diyen olursa haftaya toplaşırız..

• Ben yarın için varım, gecek hafta için daha onceden planlanmış bir programım var ne yazık ki katılamam; iki soru:

1) Lokasyon nedir?
    2) Tup var mı?

;kovboys;

• 1-) ihsan daha önceden koca yayla dedi.Bilmiyorum gelebilir mi?

2-) Bende pcp yok o nedenle tüpte yok pcpli bir arkadaş gelirse ortaklaşa kullanabilirsiniz

3-) Böyle girderse bu iş yatar gibi:D Ben varım ama az kişiden ses çıkıyor.

• 1) Koca yayla ne tarafta oluyor? Orada atış yapılabilecek meskul mahal dışı yer var mı? Var ise koordinatları nedir? :him:s

2) Bu yer av bolgesi mi? :him:s

3) Bir kişi de gelse ben gelirim :thumbup:

Selamlar
    8)

• www.obakamp.com burada atış yapabiliriz. fakat kimseden ses çıkmayınca bende sabah 5 te hamam programı yaptım arkadaşlarımla :) ancak buluşma oğlen olursa hamamdan sonra kirlenmeye gelebilirim. oba kamp bizim sayılır. hedeflerde var. havalı tüfek atışları yapılıyor orada. biraz uzak ama arabasız arkadaşları alabilirim. diğer haftamı yapsak bu programı ?

bursateam.png

• Haftaya degil ondan sonraki hafta daha iyi olur glockun haftaya programı varmış ben açarım 2-3 gün sonra artık 2 haftadada gelen olur:D

• tamam o zaman. 2 hafta sonra güzel bir buluşma yapalım :)

bursateam.png

• Bugün, İhsan Bey'in bahsettiği yere gittik ve çok eğlendik güzel atışlar yaptık. Bu mekanı şiddetle tavsiye ediyorum. Kemal Hocam burası kamp yapmak için de ideal bir alan. Burada kamp yapalım derseniz ben varım.

İhsan Hocam, CFX 4,5mm ile her attığını vuruyor. Helal

Herkese selam

• Bugün, İhsan Bey'in bahsettiği yere gittik ve çok eğlendik güzel atışlar yaptık. Bu mekanı şiddetle tavsiye ediyorum. Kemal Hocam burası kamp yapmak için de ideal bir alan. Burada kamp yapalım derseniz ben varım.

İhsan Hocam, CFX 4,5mm ile her attığını vuruyor. Helal

Herkese selam

;tese;kkur ama resim - video filan yok mu?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• gökhan bey mobil cephane gibi maaşallah :) keşke daha erken gitseydik. daha sıkı giyinmek gerekiyor ayrıca.

bursateam.png

• Hiç problem değil, gelecek hafta sonu program var ama ondan sonraki hafta yine gideriz; hocam ve rainman de gelir belki? :him:s