ARTIK YETER İZMİRLİLER BURADA TOPLANIYORUZ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar ben Ankaralıyım, İzmire yeni geldım ve bakıyorumda burada hıc bir hareketlılık yok... ;confused; izmirli arkadasları buraya davet ediyorum. önce bir tanısalım sonra bulusma duzenme ıslerıne bakarız...

Stoeger X20 Synthetic ---- Stoeger 3-9x40 Dürbün

• Merhaba ben Atalay.karşıyaka tarafında oturuyorum.buluşma olursa gelmeyi düşünüyorum. bs,;s hiç olmadı 2 kişide olur maksat buluşalım.sonra zaten gelen kişilerde artacaktır.sevgiler.

FX T12 Gamo Matrik 4-16x50 AO
    DİANA Mod 52 5.5mm

• Arkadaşlar ben de Ankara'lıyım. Ankara'da buluşmalara giderdim, fakat son zamanlarda bayağı boşladım. Ben de Ekim'in 20'sinden sonra temelli İzmir'e taşınıyorum. Acısını beraber çıkarırız inşallah...
    Bir de böyle şişeye böceğe olmuyor. Yasak ama mangalda kızarmış kanat iyi giderdi...

• Herkes katılmaya gönüllü, ama ortada yine sonuç yok. Buluşmalar lafta kalmanın ötesine bir türlü gidemiyor. Bu her halde İzmir'lilerin kaderi olsa gerek.

egeteam.png

• dende bucada oturuyorum ya glad yada a.a alıcam şu pcp eksikliğimi gidereyim pazar günleri boş olursam gelmeye çalışırım zaten bende atışları yalnız yapıyorum genelde

Hw 97k

• en iyisi herkes denizliye gelin yemekler benden . hemde 100 metre kapalı alanda tedarik edebilirim. ciddi söylüyorum. aranızda anlaşın bana şu gün geliyorum deyin.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• arkadaslar kusura bakmayın konuyu acıp kacmıs gıbı oldum. oncelıkle atıs ıcın nereler uygun olabılır tartısalım. ben konakta karatas lısesının ordayım. arkadasımda guzelyalıda... evet canlanalım bıraz...

Stoeger X20 Synthetic ---- Stoeger 3-9x40 Dürbün

• Ben orhan öğrenciyim bucada otuyuruyorum buluşma olursa gelebilirim.ayrıca bir arkadaşım daha var o da gelir muhtemelen.nerede buluşulabilir sorusuna ise kırıklar tarafı var ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum çok geniş alanlar yok olsada yol üstü en azından benim bildiğim

• Ben taşındım. Zeytin Alanındayım, araba var. Güzelbahçe'yle Urla'nın arası. İzmir'i bilmediğim için buluşmalar için bir yer öneremiyorum, kusura bakmayın. Bizim buralar desem uzak diyen olabilir. Ben duruma uyarım. Sevgiler...

• zeytinalanı çok güzel bir yer babamlar oraya av için gidiyorlardı.ancak araba olmadan ulaşım çok zor.

• Arkadaşlar biz İstanbul team olarak impo ile bi sabah sadece 1 saatliğine buluşmuştuk bi sürü de yol gitmiştik. Sonra gerisi gelmeye başladı...

Tavsiyem: Buluşma yeri ayarlayın herkese yakın olabilecek alışveriş merkezi veya park falan orada buluşup atış için nereye gidebileceğinizi kararlaştırın...

Hayırlı olsun.

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• tavsiyeniz için teşekürler ama pek yazan yok maalesef

• Arkadaşlar merhaba,

Bir buluşma ayarlarsanız izmirin neresinde olursa gelirim.

• teşekürler fena bir rakama ulaşmadık ama icraat yok henüz dur bakalım hayırlısı.muhtemelen bayram nedeniyle cevap yazılamıyor.

• abicim bayram dolayısıyla cvp yazamıyoruz kusura bakma

Hw 97k

• estafurullah.bayramdan sonra mutlaka görüşüp bir bluşma ayarlayalım

• merhaba arkadaşlar bende böyle bir grup arıyordum. ateşli silahtan havalı silaha geçmeye karar verdim gürültüden jandarma eksik olmuyor:). tüfek siparişimi verdim stroeger x20 gelecek inşallah gelebilirse. izmirde bornovanın üst tarafında homeros adisi var, akarsu vs güzel bir yer sanırım atış için uygun olur daha güzel bir yerde manisa yolu üzerinde ormanlık alan ve çok sakin bu güne kadar kendim ve benim götürdüğüm arkadaşlardan başkasını görmedim orasıda aynı şekilde akarsu kenarı geniş bir alan ve manzaralı.

• hadin gari ayarliverin bi gün de tanışalım gari

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

• Homeros'a hakaret ediyorsun...Alınmasın sonra. ^^

yok arkadaşım hakaret değil cok sakin ya imse beğenipte gitmiyo ya ondan bahsediyorum:) atış için yer sorun olmaz bulusalımda gerekıyorsa 200 km yol gıderız sıkıntı yok. benımde 8 gun sonra tufegım kargoya verilmiş gene kandırılmadıysam pazartesi elimde ondan sonra buluşmları kaçırmayacağım hatta herkesi gerekiyorsa evinden alacağım:)