arazi canavarı emektar simson

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bunların scooter tarzı çok güzel 4 yarı otomatik geçirmeli. Bendede peugeot speed fight2 var :) 2000 model ilk avrupa serisi 28.000 de daha banamısın demiyor

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• evet schwalbe modeli bahsettiginiz. bunlardan az sayıda var pek arıza cıkarmaz mekanik olarak yani şöyle söyliyim bunun üzerinde en az 10kişi söförlük ögrenmiştir. sanzıman blok vs her aksamı taş gibi maşallah. peugeot da saglamdır fransız malı sanırım sendekide 2zamanlı olanlardan oldukca seri motorlar. yagı benzini kat arkana bakma

• Orta okula giderken babam almıştı. O zaman çok zevkli motordu. Kısa sürede garajdan çaldılar.Bende 350 Jawa ya terfi ettim böylece :D

• jawa da bi başkadır cok yakar ama neydi bi zamanlar. dedigim gibi şimdi bunlardan bulmak zor. böyle motorsuz kalınca giriyorum garaj a depoyu bi calkaladım mı tek marş ta emrimize amade :) elektrik tesisatını söktüm komple bi ara cross a cevirecektim sonra cross motor alınca vazgectim bozmak ta istemedim böyle daha güzel

• Bir arkadaşımda bunun turuncusu var. Oğlum nerden nerden buldun bu külüstürü dedim :) Garajdaydı benim bu dedi :D Saat gibi valla heryere gidiyorum dedi.

• evet aynen saat gibi maşallah. cıkardıgım zamanlar komsular 2yaşında çin motorları üzerinde tepinirken ben tek marşa calıstırınca bakakalıyolar hepsine dedim gelin etmeyin almayın dedim dinletemedim. yaz sıcagında fazla uzun yola gelmez cabuk sişer performanslı kullanınca (canını cıkarmayınca zevk vermiyo bu meret) beenim bununla tercihim balık avı aynı zamanda off road. bi çift dişli lastiği var ama bitik durumda yenisi takılacak

• Benim makineye nazar değdik 10 yıl sonra aküsü bozuldu #hims Birde tek kötülüğü buna 140 ibre koymuşlar bi türlü sağlam ibre durduramıyorum bende gaz ayarı süper, hep kırılıyor ;rofl.; bi speedfight 2 nin en büyük özelliği hızlanırken adamı düşürecek gibi olması aşırı ivmeli bir motor.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Orta okula giderken babam almıştı. O zaman çok zevkli motordu. Kısa sürede garajdan çaldılar.Bende 350 Jawa ya terfi ettim böylece :D

Hangi Jawa 350 ? TS mi yoksa Type 559 mu ? (Bu bölgede ona "3.5 Gara Cava" derler.)

Birinde otomatik vites 350cc 67 model vardı. Adama sardım resmen sat diye. Sonunda ikna ettiğimde 1993' ten beri muayene, vergi filan her şeyi taktığını tespit ettirdim. :!:

O paraya 0 km Aprillia filan alınacağını hesap edince ;,;- gittim noter satış masrafı kadar (yaklaşık 200 TL) 70 model 250 cc aldım... :D

Selametle binin, kazasız belasız...

• hort ;,;- nerde simsoncular crosscular? bu aleti modixx usa gibi bana resmen saran bi abime satmk zorund kaldim dırdırından kurtulmak icin. yokmu simson u olupta satacak ;#^+.