tüfek secimi yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar selamlar av tüfegi almayı düşünüyorum bu konuda cok amatörüm bıldırcın keklik tavşan nadiren de domuz avı icin kullkanıcam.en fazla 1000 liraya kadar cıkabiliyorum bu ücret e kadar hangi tüfegi önerirsiniz arm san yada ata olabilirmi şimdiden tesekkürler.

• selam önce çiftemi süperpoze mi otomatikmi ilk ikisi için huğlu ki bende huğlu süperpoze var 16 yıldır sorunsuz otomatikte akkar kullanıyorum ayrıca yerli otomatikte solak mekanizmalı arm san da olabilir ayrıca bu iki markanın servis veparça bakım konularında hiç sorun yok

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• selam önce çiftemi süperpoze mi otomatikmi ilk ikisi için huğlu ki bende huğlu süperpoze var 16 yıldır sorunsuz otomatikte akkar kullanıyorum ayrıca yerli otomatikte solak mekanizmalı arm san da olabilir ayrıca bu iki markanın servis veparça bakım konularında hiç sorun yok ayrıca ikisininde fiyatı 1000 liranın altında

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Armsan solak mekanizmalı tüfek üretmiyor.Akkar,lazer ve hatsan üretiyor şu an.diğerlleri sadece emniyetin ve dipçik açısını deiştiriyorlar.saygılar

• hem otomatik hem spoze huğlu kullanıyorum, huğludan arkadaşıma özel yaptırdım ayriyetten yedek kısa namlu da yaptırdım ikisinide sorunsuz kullanıyorum.

FX GALADYATOR
    KRAL PUNCHER BREAKER W

huğlu sp

huğlu 5+1 otm

üzümlü 7+1 pomp

• 1000 TL'ye alınabilecek otomatik Sarsılmaz ve de sarsılmaz üretimi Franchi olur.

Otomatik alırsan Franchi al. 71 namlu mobil şoklu.3 numara şoku tak tavşan ve keklik için iyidir.

süperpoze için ise huğlu en idealidir.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Otomatik alacaksan Armsan 612 W modelini tavsiye ederim.Poze düşünüyorsan yıldız derim.

Huğlu 601 GA Otomatik, Çiftsan Sp. , Sarsılmaz 2000 Mega 9mm

• slm ben 2yıldır atanın marocchı fırmasına ıthal ettıyı otomatıgı kullanıyorum sıddetle tavsıye ederım ata fırmasını bu sılah ıcın tebrık ederım

MAROCCHI ATA OTOMATIK 5+1

SARSILMAZ CHAMPION POZE (HER AN GIDEBILIR)

GEYIKLI TEKKIRMA HOROZLU (DEDE YADİGARI)

YAVUZ 16 REGARD TABANCA

ATAK ARMS UZUN NAMLU 6 PAKLAR KURUSIKI (ATISI COK ZEVKLI)

BICAK CAKI MUHIMMAT VS VS

HAVALI SILAH ARANIYOR!!!!!!!