Böbrek taşı olanlar için çare.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar,böbrek taşı olanlar artık kışın gelmesiyle sızlanmaya başlayacaklardır.
    Bunun içindirki şimdi size tavsiye edeceğim formülü kullanırsanız taşlarınızın yok olduğunu veya çok küçülüp düştüklerini göreceksiniz.
    Gelelim formüle;

Yaklaşık 500 gr.Ebegümeci otunu toprağa yakın yerden kesip 2,5 lt suya koyup kaynatıp sabahlarıda aç karnınıza bir bardak içiyorsunuz.
    Hepsi bu kadar.

Bu doğal yöntem olup ben ve eşim çok kez kullanmamıza rağmen hiç bir sakıncasını görmedik.Benim 1 adet eşimin 9 adet taşı bu yöntemle yok oldu.
    Hatta eşim kullanmaya başladığında 5 aylık hamileydi ve düşük tehlikesi taşıyordu,çok şükür çocuklarımız sağlıklı doğdu.

Bu su acı olduğundan eğer içmekte zorlanırsanız,bir zeytinin çekirdeğini çıkarıp dilinizin üstüne yerleştirin ve suyu öylece için.
    Bu sayede diliniz zeytinin tuzlu tadını alacağından içtiğiniz suyun tadının farkına bile varmayacaksınız.

Ha taşlarınız yok olduktan sonrada bana Allah razı olsun demeyi unutmayın. ;şrofls;.
    Zira ben bu formülü veren, hastane odasında tanıştığım Tokat'lı teyzeye sürekli dua ediyorum.
    Hiç unutamıyorum,taşını aldırmak için verilen randevu gününde, ameliyattan önce tekrar ultrasona girdiğinde doktorlar taşı bulamayınca acayip şok geçirmişlerdi. ;,;-#hims

Allah (cc) herkese acil şifalar versin.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Verdiğin bilgi için sağol.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ebegümeci ha? İlginç... Bilgi için teşekkürler...

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• sağol

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• bitkilerle yapılan tedavilerde su acı olursa balla tatlandırıp içiliyor.ilaçların pek çoğunda zaten bu bitkiler kullanılıyor yinede dikkatli olup bilinmiyen bitkileri kullanmamak lazım.

bursateam.png

• valla bu şekilde mısır püskülü de işe yarıyor diye duymuştum teyit etmekte yarar var
    ama yine de bilgi için allah razı olsun

• Sizlerde sağolun,yazımı dikkatli okursanız,bu bitkiyi eşimin 5 aylık hamileyken kullandiğını ve çocuğumda herhangi bir sıkıntı oluşturmadığından bahsetim.
    Çevrenizde böyle hastalar varsa lütfen onlarla da paylaşın ki şifa bulsunlar.

Blow Tabanca 4.5 mm

Musa KARAOĞLAN

• komşum Ali abi nin bundan 10 yıl önce böbreklerinde 9 taş tespit etmiş doktorlar,ameliyat olması şart mış,o dönemde side de kayserili bir kuyumcu tanıdığına dile getiriyor bu rahatsızlığını,adam da hiç doktora gitme ben sana bir şey getirteceğim memleketden onu iç böbreklerin de taş diye bir şey kalmaz demiş, ali abi bu karışımı kullanıyor hiç fark etmediğini söylüyor taşların tamamı dökülmüş,ameliyat tarihi geldiğin de son bir kontrol etmiş doktor,ağzı açık kalmış adamın, böbrek de taş diye bir şey kalmamış,

hal böyle olunca ameliyata da gerek kalmamış ;kihhik, dediklerine göre vücuda hiç bir yan etkisi yokmuş,tamamen bitkisel bir karışım mış,kandaki yağı alır diyorlar,vücutdaki toksiyonları atarmış,yanlış hatırlamadıysam bidonu 50 tl imiş ;kihhik,

görünüm şekli şalgam suyuna benziyor,biraz acılı ekşili tadı var kokladım ordan biliyorum ;şrofls;. asitli imiş şuan 2 bidon var bende, biri ağaya biri bende kalacak, gençleşirsem size de tavsiye ederim ;grin;

son gelişme :

içinde ufatılmış ot çöp dal,yaprak kimin birşeyler var ;şrofls;. tadı da ucuz köpek öldüren şaraplar gibi ;şrofls;. [Resim Engellendi: http://img694.imageshack.us/img694/2593/71110801.jpg]

• Yanlış hatırlamıyosam; bu karışımın yapıldığı meyveye girebolu diyolardı.

• Para verip karışım almaya ne gerek var.Bu aylarda yeşillik olan yerlerde,köylerde bahçelerde dediğim Ebegümeci otu çıkmaya başlar.
    Kes kaynat iç,başka bir şey aramaya gerek yok.

Blow Tabanca 4.5 mm

Musa KARAOĞLAN

• Çok faydalı bir paylaşım. Ölüm hariç her hastalığın derdin şifasını yaratmış rabbim. insanlara kalan araştırıp bulmak sonra tevekkül etmek. bu hastalığa yakalanmış olanlara acil şifalar.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık