Air Arms S410 SL siparişimi verdim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sonunda hayallerimdeki silahı air arms s410 nun siparişini vermiş bulunuyorum heycanla gelceği günü bekliyorum ;#taban^l;şrofls;.

Hw 97k

• hayırlı olsun, isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• çok teşekkürler abi valla ilk pcpim olucak,yalnız bişiy sorcam komik olabilir ama son paramı verdim ayak alıcak para kalmadı dürbün için yatagun dampayı şimdilik taksam is görürmü bağlayabilirmiyim yani kızaklarına?

Hw 97k

• bağlayamazsın, şarjör nedeniyle olmaz malesef :(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hayırlı olsun kazasız belasız güzel atışlar yaparsın inşallah.Ben de PCP alacağım ama henüz karar veremedim. Galiba ben tercihimi FX T 12 den yana kullanacağım.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• ben daha bakamadım takımların içine ayak için,şayet bulamaz isem elimde yatagun den aldığım 30 mm boğaz çaplı ayak var,üst alyan vidasının 1 tanesini kaybettim başka bir alyen taktım,diğerlerin den azıcık geniş kafası var,dileyen olursa 25 mm boğaz çaplı yüksek ayak ile takas ederim bire bir,

link:
    http://www.yatagun.com.tr/deta…egular__Mount=&ID=646

hayırlı olsun güle güle kullan

• herkeze iyi dilarlerinden dolayı teşekkür eder daha iyileri sizlere nasip olur insallah

Hw 97k

• Hayırlı olsun arkadaşım.

Ben de de kullanmadığım fazla ayak var,

ölçüleri bilmiyorum ama uyan varsa yollarım sana.

Selamlar,Bülent.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. Tüfek konusunda sizin yerinizde olmayı çok isterdim :) inşallah bir gün :D

• herkeze iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim inşlah sizinde olur!çok teşekkürler bülent abi ^^

Hw 97k

• Hayırlı uğurlu olsun ,Allah kazasız belasız atışlar nasip etsin hocam....güle güle kullanasın....

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Güle güle kullanın ,iyi bir seçim.Hayırlı olsun. g;$i