AA S410 SL XTRA FAC KAVUŞTUM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı olsun, tradisyonel ingiliz zevki (ve kalitesi) tabi bu silahlar.Dunhill veya rothmans sigarası barbour burberry oxford jaguar aston martin bentley veya holland holland purdey boss gibi av silahları vb gibi İngiltere kökenli markaların yarattiğı sahiplik duyguları lezzet ve konforu bu markada da hissetmek olası.Biraz aristokrat bir zevklere hitap eder bunlar.

• Official Post

Taylan bey stabilite mükemmel, inanılır gibi değil, demekki bu seride birşeyleri mükemmelleştirmişler namlusu gibi.

• Sayın impo yeni tüfeğiniz hem görünüş olarak çok şık hemde bir tüfekten istenilebilecek çoğu şeyi barındıyor.Tüfeğinizi kazasız belasız zevkle kullanın, ayrıca havalıtüfek camiasına airarms gibi bir tüfeği kazandırdığın için sanada teşekkürler mustafa abi.İmkanım olsa bir tane de ben almak isterdim ama önümüzdeki bir kaç yıl bu mümkün görünmüyor.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen serkan_esk ().

• Official Post

Teşekkür ederim Serkan, Allahcc herkese arzu ettiklerini nasip etsin.

• Aslında ilk yazılması gereken şeyi atlamışım.Bu silah hakkında birçok kullanıcı yorumu okudum.Genelde herkesin yazdığı şey "ilk intiba" mükemmel , işçilik mükemmel ve metal kısımların çok göz alıcı olduğu yönündeydi.Bir de ceviz kundağın etkileyiciliği.Açıkçası ilk açıklama geldiğinde Yatagun'da ceviz kundak seçeneği göremeyince tüh demiştim ama daha sonra ceviz kundak seçeneği de girince zaten kararımı vermiştim.Ben bu tüfeği 65 Ford Mustang'e benzetiyorum.Modası kolay kolay geçmez.

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

Aslında ilk yazılması gereken şeyi atlamışım.Bu silah hakkında birçok kullanıcı yorumu okudum.Genelde herkesin yazdığı şey "ilk intiba" mükemmel , işçilik mükemmel ve metal kısımların çok göz alıcı olduğu yönündeydi.Bir de ceviz kundağın etkileyiciliği.Açıkçası ilk açıklama geldiğinde Yatagun'da ceviz kundak seçeneği göremeyince tüh demiştim ama daha sonra ceviz kundak seçeneği de girince zaten kararımı vermiştim.Ben bu tüfeği 65 Ford Mustang'e benzetiyorum.Modası kolay kolay geçmez.

Bende sizin gibi düşünüyorum Taylan bey ve 2 yıl önce aldığım S410 u hiç bir zamanda satmayı düşünmedim.

• Bir insanın severek aldığı bir malı aynı şekilde severek ve isteyerek kullanması kadar güzel bir duygu varmı acaba.
    Taylan beyin yazdıklarından bunu anladım.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Taylan Bey silahınız hayırlı olsun güle güle kullanın ;tufey# Hobidaşımın silahına kavuşmasında bir katkım olduysa ne mutlu bana :love:

Not: İmzanızda henüz bir değişiklik göremiyorum. ;şrofls;.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Doğru , hatırlattığın için teşekkürler.Unutmuşum gerçekten.AA'yı 1. sıraya koydum Benjamin alınmaz inşallah.

FİLİNTALAR GRUBU

• Doğru , hatırlattığın için teşekkürler.Unutmuşum gerçekten.AA'yı 1. sıraya koydum Benjamin alınmaz inşallah.

havalılarda ateşlilerde alfabetik sırada, bence alınacak birşey yok.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Alıntı

Blackboy55 tarafından
    Bir insanın severek aldığı bir malı aynı şekilde severek ve isteyerek kullanması kadar güzel bir duygu varmı acaba.
    Taylan beyin yazdıklarından bunu anladım

Çok doğru söylemişsiniz.Gerçekten hasbelkader almadım bu tüfeği.Hayırlısı.

Alıntı

RaptorX tarafından
    bu tetik muhafazası çok yakışır bence

Bu muhafazayı bir süre önce görüp,hatta resmini bilgisayarıma kaydetmiştim.Ismarlamayı düşünüyorum açıkçası.

FİLİNTALAR GRUBU

• Erdem abi sen değiştirdiysen resmini görmek mümkünmü.

yok ben bayram sonrası kavuşacağım, muhafazada henüz yok. büyük ihtimal onu da ilk Taylan beyin silahta görürüz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Ben en iyisi bu tetik muhafazasını AA dan isteyeyim çünkü bunun bulunduğu siteden bundan 6 - 8 ay önce siipariş etmek istemiştim ve Türkiyeye gönderemeyiz demişlerdi, halbuki V-Mach kitleri gönderiyorlar.

• hayırlı olsun. kendim almış gibi sevindim :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Bu arada rahat duramadım 2 şarjör hız ölçümü yaptım.
    190-195 bar arası basınç vardı.Tam güç.16 grain Fx pelet.Combro Mk4 crono.Ev içi oda ışığında.Değerler şöyle:

928-923-928-923-926-922-925-927-927-931
    929-934-925-933-933-928-923-927-927-923

20 atış sonrası kalan basınç 155-160 bar gibi.Beklediğimin çok üstünde bir istikrar var.Çok sevindim.
    Şarjörü yüklemek çok kolay.Sidelever mükemmel çalışıyor.Tetik benim Disco'dan sonra zaten benim için harika.

Hayırlı olsun hız istikrarıda çok güzel ses olayıda gayet başarılı okuduğum kadarıyla ...
    isabetli atışlar. :)

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50