AirArms S410 silahım bugün geldi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • üstadlarım arkadaşlarım bugün saat 3 te silah elime geçti gittim kargunun önünde bekledim aracı 5 dk sonra geldi teslim aldım eve geldim,paketin içinde görmediğim dolum ucu için mustafa abiyi aradım sonra kutuda buldum biraz kızdı bana u½%; az önce atış yaptım super super super kullanımı çok kolay,benim 1.nesil patriotun delemediği tahtaları deldi geçti,tslim aldığımda silah 150 bardaydı hemen av bayisinden gittim 2 parça ayak aldım ve dürbünü sifirladım mükemmel bi duygu burdan bütün yatagun ailesine ve ayrıca özel olarak mustafa abime teşekkür ediyorum, ;şrofls;. bu arada 3 kutu pellet sözü vardı 4 kutu koymuşlar

Hw 97k

• bayram a yetişmiyecek diye çığrınıyordun ;şrofls;.;,;- al sana tüfek ;tacli# hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan tüfeğini kardeşim ;tacli#

hayırlı bayramlar :thumbdown:

• çok sağol kadir abi uçuyom havalarda türk hava yolları aradı az önce inişe geç diye ;şrofls;.

Hw 97k

• Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

FİLİNTALAR GRUBU

• hayırlı olsun gerçekten mükemmel bir silah güle güle kullanın.

bursateam.png

• Dünyadan çok uzaklaştık göstergeler çalışmıyor...

Tayfun ikiii cevap ver tayfun ikiiii ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Güle güle kullanın

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. g;$i ;d; ;d;

• Hayırlı olsun,kazasız belasız güle güle kullanın.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Tüfeği sipariş verdiğinde bu günler nasıl geçecek diyordun al geçti bak silahına kavuştun , hadi allah kazasız belasız atışlar diliyorum arkadaşım ... ;d;;d;

Ayrıca senin ve tüm Airgunturk ailesinin bayramınıda kutluyorum.....

Saygılar....

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Hayırlı olsun.Güle güle kullanın

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• murat hayırlı olsun tüfegin kazasız belasız kullanmak nasıp olur insallah sendekı tüfek ikizmiş öbürüde bende ;şrofls;.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• abilerim canım arkadaşlarım çok teşekkür edrim,tabi yaa kardeşime bak sen izmire gel bi bırak foto çektirmeyi atışa gideriz kanka ;dance;

Hw 97k

• ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. evet hakan abi ikizmiş dimi,ee abi denedinmi hemen bide bişiy sorcam silah geldiğinde kaç bardaydı?

Hw 97k

• sanada hayırlı olsun, isabetli atışlar

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun, iyi günlerde kullan

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• murat benimkide 150 barda ama pompam yok doldurmaya o yüzden atıs yapmaya kıyamıyorum ^^

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png