Fiyat, İsabet ve standart olarak en uygun pelleti bulmak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Uzun bir zamandır özellikle PCP aldıktan sonra ciddi bir pellet sıkıntısı bende baş gösterdi
    Nedeni ise PCP silahımı çok sevmem ve bu silahta önüme gelen pelleti atmak istememdi.

PCP silahlarda, dürbününüzde kaliteli ise, güneşli bir havada (özellikle güneş arkanızda ise süper parlıyor ) attığınız pelleti çok rahat görüp gitiiği yeri tam olarak kestirebiliyor olmak çok heycan verici olmakla birlikte, attığınız pelletler hakkında fikir edinmeniz için harika olanaklar sunuyor
    Bende de sağdan soldan derlediğimoldukça fazla çeşit pellet var.
    Her pellet atışta fark ettimki sıfırlama acaip değişiyor
    Buda karman çorman bir pellet kullanmanın şu aşamada (tecrübe azken ) pek faydalı olmadığı yönünde
    Ancak kalite olarak HN, ve AİR Arms direk diğerlerinden ayrıldı bana göre

HN Field Target ile AİR ARMS hemen hemen yaklaşık aynı kalitede olan pelletler.(Ancak Air Armsların etekleri kutu dandikse ve biraz parmaklar odunumsu ise) hemen eziliyor ciddi sıkıntı oluyor.
    Her neyse neticede ben bu iki pellette karar kılmışken bir günde 500 den fazla pelleti atınca dumur oldum bu sefer maliyet ön plana çıkmaya başladı arkadaş neticede bıu pellet 27 ytl haftada iki kutu rahat atarım ayda yapar 200 ytl az değil
    Şimdi arayışlarım daha uygun ver iyi bir pellette
    Şimdilik ana düşüncem Gamo hunter

Sizin fikirlerinizi b ekliyorum lütfen yardım

• Official Post

Dynamic 17grains öneririm,kurşun içermez,alüminyum ve çinko alaşımlı ve aşırı parlak,üstelik uzun,mükemmel de delicilik,bu pelleti güşeşli havada HW100 gibi yavaş atan bir silahın varsa havada gidişini izlemek mükemmel. ;kihhik,

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• o pelleten bende var ayrıcana logun da geldi ona benziyor
    Dynmic pelleti Polat Abi verdi oda senden almış

Bu arada yarama öyle bir bastınki Mustafa Abi ağlıycam şimdi
    Yavaş atan HW 100 öylemi ah ulen ah
    Dağa taşa furmammı ben kendimi off offff u½%;u½%;u½%;u½%;;#^+.;#^+.;#^+.;#^+.;#^+.

• Fatih selam,

HW 100 için en ideal saçma bana göre Benjamin. Yakın zamanda gelecek Meydanav dan Yılmaz Beyle görüştüm. Ama yokluğunda fiyat performans oranını göz önüne alırsan Crosman larda fena değil. Kalite ve isabetlilik istiyorsan H&N Diabola Baracuda Extra Heavy ise tek geçeceğim pellettir.

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png