Vursan stoeger X20 aldım sonunda

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dürbünü sıfırlarken bende arabanın tavanına montumu koyup onun üstünden sıfırlıyorum o şekilde yapıyorum benim oturduğum yerde stoeger satan yer yoktu netten aldık o yüzden hlal avdan aldık ama geldiği gün dürbün ayağını gövdeye bağlayan yerde bulunan 4 alyen vidadan bir tanesi içinde kırılmış geldi o şekilde kullandım şimdi eniştem kargoya vericek değiştirecekler netten aldığım için bi sorun olursa diye korkmuyo değilim.

pelletteki çapak demişsin çapak pellet yüzeyindeki pürüzlülükmü eğer öyleyse bizim gamo ts 10 larda hiç çapak yoktu ha pelletin kalıptan çıktıktan sonra kalıbın birleştiği noktadaki izleri diyosan çok az vardı eteklerinde.

• dürbünü sıfırlarken bende arabanın tavanına montumu koyup onun üstünden sıfırlıyorum o şekilde yapıyorum benim oturduğum yerde stoeger satan yer yoktu netten aldık o yüzden hlal avdan aldık ama geldiği gün dürbün ayağını gövdeye bağlayan yerde bulunan 4 alyen vidadan bir tanesi içinde kırılmış geldi o şekilde kullandım şimdi eniştem kargoya vericek değiştirecekler netten aldığım için bi sorun olursa diye korkmuyo değilim.

pelletteki çapak demişsin çapak pellet yüzeyindeki pürüzlülükmü eğer öyleyse bizim gamo ts 10 larda hiç çapak yoktu ha pelletin kalıptan çıktıktan sonra kalıbın birleştiği noktadaki izleri diyosan çok az vardı eteklerinde.

Çapak hem o birleşme yerinde oluyor. Hemde arkasında uzantı gibi oluyor. Mesela jsb lerde çapağı bırakın birleşme yerlerini bile göremedim. Sanırım çok gelişmiş tezgahlarda işleniyor. Birde jsb nin katoloğunda sizler için özenle seçilmiştir yazıyor. Pelletleri tek tek eliyorlar sanırım. Sonuçda jsbler müsabaka pelletleri
    Bende fx pelletlerin kalitesini bilmeme rağmen henüz kullanma fırsatım olmadı. Acaba jsb den iyilermi

internetten almanın pek bir eksisi yok sonuçda faturası ile servise veya aldığın yere gönderirsen gerekeni yaparlar. ilerde pcp alsan bile stoegerini satmak istemeyeceksin bağımlılık yapıyor. Ben şahsen satmayacam

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• Çapak hem o birleşme yerinde oluyor. Hemde arkasında uzantı gibi oluyor. Mesela jsb lerde çapağı bırakın birleşme yerlerini bile göremedim. Sanırım çok gelişmiş tezgahlarda işleniyor. Birde jsb nin katoloğunda sizler için özenle seçilmiştir yazıyor. Pelletleri tek tek eliyorlar sanırım. Sonuçda jsbler müsabaka pelletleri
    Bende fx pelletlerin kalitesini bilmeme rağmen henüz kullanma fırsatım olmadı. Acaba jsb den iyilermi

internetten almanın pek bir eksisi yok sonuçda faturası ile servise veya aldığın yere gönderirsen gerekeni yaparlar. ilerde pcp alsan bile stoegerini satmak istemeyeceksin bağımlılık yapıyor. Ben şahsen satmayacam

yok kardeş cidden çok güzel tüfek bende satmayı düşünmüyorum peki bu jsb pelletleri nerden alabiliriz ben kırklarelinde yaşıyorum gamo bile yok gibi nettende olur varmı önerebileceğin biyer.

• Official Post

Arkadaşım FX de, AirArms da, Falcon da JSB üretimi ve birebir JSB dir, Altta verdiğim linkten bunları bulabilirsiniz.

http://www.yatagun.com.tr/deta…Diabolo_Pelet=&ID=192
    [Resim Engellendi: http://www.yatagun.com.tr/BDFX_ammunition.jpg]

http://www.yatagun.com.tr/deta…Diabolo_Pelet=&ID=979
    [Resim Engellendi: http://www.yatagun.com.tr/XDField-2.jpg]

• Tüfeklerinizi güle güle eskitin arkadaşlar. bendede x20 ahşap kundak var. nacizane tavsiyem FX pellet kullanın , şayet mılımetrık atışlar istıyorsanız bu pelletler harıka..

kullanmaya başladıktan sonra başka pellet almıyacaksınız emın olun.. :thumbup:

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• Kaliteli pelletlerin hepsi jsb üretimiymiş bende bilmiyordum. Mustafa Serdar abi bizi bu konuda bilgilendirdiğin için teşekkürler

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

• Yatagunda pelletleri gezerken birşey dikkatimi çekti.
    Keçe pellet almayı düşünüyordum. 4,5mm lerin 45 TL 5,5mm lerin 19 TL olduğunu fark ettim. Benim tüfeğim 4,5mm bu fiyata keçe pellet almam imkansız 4,5mm lerinki 5,5mm lerden neden daha pahalı
    Genelde pcp kullanan arkadaşların tüfekleri 5,5 mm zaten pcp alacak param olsa 45 TL ye keçe pellet alırım. 4,5 mm genelde yaylılar ve yaylı alınmasının sebebide genelde ekonomik durum.
    Bu fiyat belirlemesi ters olmuş bence

-HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

• Official Post

Yurdumuzda 4,5 kalibre PCP silahlarda var, yaylıdada kulllanılabilir, yalnız 4,5 kalibre olanın pahalı olması paket içeriğinden, 4,5 kalibrenin kutusunda 500 adet iken, 5,5 kalibre olanın kutusunda 80 adet var, keşke 4,5 kalibreninde küçük paketi olsaydıda bizde küçük paket getirtseydik. ^^

• Yurdumuzda 4,5 kalibre PCP silahlarda var, yaylıdada kulllanılabilir, yalnız 4,5 kalibre olanın pahalı olması paket içeriğinden, 4,5 kalibrenin kutusunda 500 adet iken, 5,5 kalibre olanın kutusunda 80 adet var, keşke 4,5 kalibreninde küçük paketi olsaydıda bizde küçük paket getirtseydik. ^^

Anladım Mustafa abi bu durumda yapacak pek birşey yok. Ama şu olabilir. Sen bir paketi açarsın özel istek üzerine isteyenlere 20 adet olarak satarsın. Kutusu ile göndermene gerek yok kilitli poşetlere koyup kargolaya bilirsin. Benim burda biten pelletlerimin kutuları var ona koyarım.

-HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

• Official Post

Sen askerden geldikten sonra büyük tüccar olacaksın ;kihhik,
    Haklısın aklımıza geldide, kim uğraşacak diyorduk. :)

• Hayırlı olsun. Kazasız belasız atışlar yapmanızı dilerim. Öncelikle iyi bir seçim yapmışsınız. Bende de x20 combo .22cal. ve x50 combo .22cal. var ve gerçektende fiyatının hakkını veren bir silah ikiside. Yaglama konusunu kesinlikle aksatmayın yazılanı aynen uyguladığınız takdirde hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Ben pellet olarak crossman premier ve pointed kullanıyorum. Uzun mesafe atışlarında (50m üzeri) gerçekten çok kaliteli atışlar yaptıran pelletler. Tekrar hayırlı olsun iyi paylaşımlar.

• shakanpaksoy kardeş x 50 yi ne kadara aldınız . özelliklerinden biraz bahsedermisiniz. ben komando av la görüştüm dürbünlü modele 480 tl dedi, bu fiyata değermi. merak ettiğim etkili menzili ne kadar isabet oranı ne, cevap yazarsan sevinirim.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• shakanpaksoy kardeş x 50 yi ne kadara aldınız . özelliklerinden biraz bahsedermisiniz. ben komando av la görüştüm dürbünlü modele 480 tl dedi, bu fiyata değermi. merak ettiğim etkili menzili ne kadar isabet oranı ne, cevap yazarsan sevinirim.

az önce baktım adanaya gelmiş çok güzel bi tüfek 409tl havale ile 389'du galiba hafif ve ağır pelletle nekadar hızda çıktığınıda yazmışlar bi bak istersen

• sade tüfek 290 lira ya gördüm,combo paketlisi 390 tl, combo paketlisinin net ağırlığı 4,800 gr mış :!: sade tüfek 4.100 gr.çok ağır bu tüfek,düşünenlerin dikkatine derim,ve sadece sentetik siyah kundaklı,

480tl bütçen varsa 2ci el dianalara bak arkadaşım,herşeyi ile 4 4dörtlük bir tüfek dir bu gibi tüfekler ile kıyaslarsak,al tüfek senin ile beraber yaşlansın g;$i