JSB nin yeni ürünü !!! CANAVAR !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bunlardan ve benzerlerinden her zaman var ama maalesef ülkemizde satışa sunulmuşmu önemli olan bu

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Evet önemli olan türkiyede satılanlar işte size türkiyede satın alabileceğiniz benzer pelletler
    Logun penetrator - Diğer Adıyla Hatsan Torpedo
    Hatsan firması yurtdışından getirtip sadece kutunun üzerindeki etiketi değiştiriyor pelletler ve kutu resimdekilerle aynı..

[Resim Engellendi: http://www.airgunbuyer.com/eco…ellets600/logunpen600.jpg]

Dynamic Air Bullets

[Resim Engellendi: http://varmintair.typepad.com/…70b0105370466b4970c-800wi] [/b]

[Resim Engellendi: http://www.saddleryandgunroom.…n-toxic%20pcp1%20.177.jpg]

Predator Big Boy

[Resim Engellendi: http://www.pyramydair.com/images/zoomed/Predator-3001_zm1.jpg][Resim Engellendi: http://www.pyramydair.com/imag…med/Predator-3001_zm2.jpg]

• Şu resimdeki Predator Bigboy dan ben de almıştım, ama boyu pcp şarjörlerine uzun geliyor.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• hiç kullanmadım ama pek kaliteli bir pelete de benzemiyor

• Yeni çıkan "canavar" adlı pellet hariç diğerleri TR'de var. Ben internetten araştırıp bulup aldım. Yalnız BigBoy ve EunJin gibi marka pelletler PCP'lerin şarjörüne uzun geliyor.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• ben bigboyu denedim. grupmanı çok dağınık önermem sizlere de

• dynamıc. pekı bu palleti deneyen varmı sert malzemeden yapılmıs delıcılıgı iyi oldugunu gördüm ama hiç denemedim. 14.5 grain olmasıda cıkıs hızını artırıyor. ama ben gurupmanını merak ediyorum.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• dynamıc. pekı bu palleti deneyen varmı sert malzemeden yapılmıs delıcılıgı iyi oldugunu gördüm ama hiç denemedim. 14.5 grain olmasıda cıkıs hızını artırıyor. ama ben gurupmanını merak ediyorum.

Bende var gurupman olarak iyi. Dengeli bir pellet ancak çok hafif. Bu yüzden Uzak meseafeler için uygun değil. Sert oluşundan dolayı kolay kolay deforme olmuyor. Bu yüzden deliciliği yüksek. Birde çok hafif olduğundan yüksek çıkış hızına sahip o yüzden sanırım bu yüzden biraz üstten vuruyor.

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• verdiginiz bilgi için tesekkür ederim.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• benim istediğim pellet ,

aynı fx türünde ve şeklinde ama uç tarafında içe gömük çelik bilya olsun istiyorum.
    eskiden pelet uçlarına iğneyi tersinden çakardık delinemeyn tenekeler bile zımba olurdu.ama tavsiye etmem .denge bozulurç
    bilya içe gömük olursa yani yuvarlak başın içinde 3 mm lik bir bilya. o zaman deliciği artar isabeti bozulmaz diye düşünüyorum ama özgül ağırlığından sorun çıkarırmı bilemem.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

aynı fx türünde ve şeklinde ama uç tarafında içe gömük çelik bilya olsun istiyorum.
    eskiden pelet uçlarına iğneyi tersinden çakardık delinemeyn tenekeler bile zımba olurdu.ama tavsiye etmem .denge bozulurç
    bilya içe gömük olursa yani yuvarlak başın içinde 3 mm lik bir bilya. o zaman deliciği artar isabeti bozulmaz diye düşünüyorum ama özgül ağırlığından sorun çıkarırmı bilemem.

Delici etki için Dynamic pelleti kullanabilirsiniz. Oldukça serttir.

bu Gamo Rocket'in tarifi gibi, daha kaliteli olsa tam senin istediğin pellet olurmuş.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Dynamic pelletlerin s410 performansını merak ediyorum.Var mı tecrübe edinen?

Uzunca bir süredir AA kullanan bir arkadaşınız olarak size tavsiyem..

Almış olduğunuz AA silahınızda iki tür pelletten şaşmamanız.. Tecrübe ile sabittir ki :

Bu silah öncelikle kendi marka pelletini ve Fx pelleti çok seviyor.. Sonuçta da herikiside kalite olarak iyiler..

Başka pellet kullanmanızı açıkcası pek tavsiye etmem. Şahsi kannatimdir ki, namlularınız ceket namlu ve arada temizlik isteyecekler , kalitesiz pelletler ayrıca yiv setlerinize ne yapar orasıda tartışılır.

Bir pellet çeşidi vardır atıyorum 2500 atış yaparsınız ve o zaman temizlik ister silahınız , kalitesiz pellet vardır 1000 demeden namlu ve ceketi temizleme ihtiyacı duyabilirsiniz..

( görüşlerim tamamen şahsi kanaatimdir . )

Eski silahım AA410'da deneme amaçlı olarak kullanmıştım PCP2 tipini. Bence PCP 1 tipi bizdeki PCP'ler için hafif kalır. Yurt dışındaki yasal hız limitine tabi silahlar için uygun olabilir sadece.
    Doğrusu grupman çalışması yapmadım, fakat isabetliliği JSB'den farksız idi. Çok az bir farkla yukarı vururdu sadece. 40 metrede 1 santim kadar.
    Deliciliği gerçekten çok iyi: deforme olmadan kalıyor vurduğu yerde. Hatta birkaç tanesini ağaç gövdesinden çakı ile geri çıkardığımda nerede ise tekrar kullanılabilecek kadar düzgün kaldığını gördüm.
    Tek olumsuz tarafı, boyu AA şarjöründe fazla uzun geliyordu. Şu anda FX T-12'de de şarjör takılması yapıyor ve de namluya rahat sürülmüyor. Tek tek elle beslendiğinde ise sorunsuz ve isabetli.

S&W 686-6

• Bilgilendirme için teşekkürler.Keşke DOĞAYA ve tüfeklere zarar vermeyecek farklı çeşitlilikte pelletler üretilebilse.

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png