air arms s410-60 metre-3 atışlık gurup-video.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hw 97k gibi yaylı bir tüfeğe sahip olsaydım , soğumasını beklerken keyifle bir cigara yakardım.( umarım cezası yoktur) ;şrofls;.

6-24*50 tasko

• evet sana katılıyorum sonuna kadar güç olarak acayip güclü. air arms ilede daha kıyaslamama gerek kalmadı. bugun tasko

6-24+40 mildotlu dürbün aldım napım param kalmadı daha mecbur mıldotlu ucuz bişey aldım. sıfırladıktan sonra evimin balkonundan ortalam 120 metredekı bahçede teneke görbüm 10kg lık yag tenekesi. yanı tesadüf biri atmıs bende hedef olarak gördüm onu ;şrofls;. ve 3 atış yaptım tabiki fx palletle. 3 atışım ortalama kola kutusunun altı kadar mesafede toplandıgını gördüm. ve tenekeyi güzelcede deldi. ve inanılmaz mutlu oldum. tüfegimi çok seviyorum. herkeze tavsıye ederim saygılar sevgiler herkeze......

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• hakan abi ilerde mustafa abiye yollarız bi çekiç takar bizimkilere sonra nezaman gelcek silah diye başının etinide yeriz mustafa abinin super olur ;dance;;,;-

Hw 97k

• vallaha murat oring i degistirim dıyolar ondan olabılır dıyolar ama orınk ne nerde satılır nereden takılır hiçbir fikrim yok :him:s

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• hakan abi mustafa abi a.a ların dispiritörlüğünü aldı yakında bütün parçaları zaten yatagun tarafından temin edilir,bende gerekli parçaları satın alıp yedekleme yapıcam,oring yatagunda var diyebiliyorum,heryerde oring var ama onlar kalite kalitedir!o yüzden yatagundeki oringlere bak bi derim vardır orda.

Hw 97k

• yok murat almadım saglam gözüküyo baktım dün . sagol.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• nasıl baktın abi çıkardınmı oringi silahın şemasına baktım 9-10 tane oring var silahta bu arada ;şrofls;.

Hw 97k

• ammada orıng varmıs haa :) yok sökmedımde namlunun mermı yatagında orıng var ona baktım ama bir sorun gözükmüyodu. mustafa abı yakında videolu anlatım yapacak sökümü için ozaman sökücem bakıcam Allah izin verirse.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• ammada orıng varmıs haa :) yok sökmedımde namlunun mermı yatagında orıng var ona baktım ama bir sorun gözükmüyodu. mustafa abı yakında videolu anlatım yapacak sökümü için ozaman sökücem bakıcam Allah izin verirse.

gerekmedikçe sökmeyin/söktürmeyin. ben öyle yapıyorum :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png