Bugün Hatsan at44 wx 10 lw aldım!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • inşallah bu modelde namluyu bloğa sabitleyen allen vidaları fazlalaştırmıştır yada sabitlemeyi farklı yapmıştır.veya o ringleri daha bloğa sokarken kesen çapaklar iyice temizlenmiştir. o zaman yeme de yanında yat. 8o ayrıca susturuculu model olacaksa , daha profesyonelce sesi kesmeli. ceketli namlu gibi 8o . tüfek boyundan tasarruf g;$i .

6-24*50 tasko

• hocamn ben Hatsanın forumları okuduğunu düşünüyorum eğer ciddi bir reglatör ve lw namlusundaki müsabaka kalitesini göz önünde bulundurduklarına göre bunlar bizim eleştirilerimiz değil miydi ?
    ben kendilerini geliştiriceklerini düşünüyorum. Ki Şayet halen değiştirmiyorlarsa yazık yani...

Gunpower SSS

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.İşçiliği vs hakikaten güzel silah. :thumbup:

• acaba yeni hatsan modelinde fiyat ne kadar olur.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot