Bugün Hatsan at44 wx 10 lw aldım!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar,daha önceden maddi nedenlerden dolayı satmış olduğum hw 100 tüfeğimin yerine hatsan at44 wx 10 lw almış bulunmaktayım.hiç fena olmayan bir kalitesi var çok hoşuma gitti özelliklede fiyatı meydan dan 780 tl ye aldım yanında 3-9x40 optima mildot lu dürbün kılıf ve 1 kutu pellet verdiler.tüfeğimi aldıktan sonra karaköy e gidip scuba tüpten dolum yapabilmek için hortum yaptırttım 110 tl ye mal oldu.inşallah yarın deneme fısatım olacak.hepinize saygılar.

FİLİNTALAR GRUBU
    Air Arms S410 SL XTRA FAC .22+Walther 8-32X56
    [size=12]Röhm Twinmaster Match .177
    6lt. 300 bar Drager Tüp
    3lt. 300 bar Faber tüp

• Hayırlı olsun güle güle kullanın

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• hayırlı olsun yeni silahınız ^^

• Hayırlı olsun elinizde eskisin :thumbdown:

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• .tüfeğimi aldıktan sonra karaköy e gidip scuba tüpten dolum yapabilmek için hortum yaptırttım 110 tl ye mal oldu.inşallah yarın deneme fısatım olacak.hepinize saygılar.

Yenii tüfeğniz hayırlı olsun, benim de keyifle kullandığım bir tüfek, iyi günlerde kulanın. Dolum adaptörü konusunda biraz bilgi verebilir misiniz? Nerede ve nasıl bir adaptör yaptırdınız.
    En iyi dileklerimle,

• Hayırlı uğurlu olsun tüfeğiniz. Beraberinde verilen dürbün optima 3-9x44 olması gerekiyor sanırım. Ben aldığımda 3-9x44 verdiler ve ayrıca bu dürbünün mildotu yoktu.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• arkadaşlar hepinize teşekkür ederim iyi niyet dilekleriniz için.

FİLİNTALAR GRUBU
    6lt. 300 bar Drager Tüp
    3lt. 300 bar Faber tüp

• hayırlı olsun, güle güle kullanın

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• güle güle kullanın kazasız belasız keyifli atışlar

dürbün konusunda benimde kafam takıldı bende yakın zaman içerisinde wx10 aldım verdikleri dürbün mil-dot suzdu...

"MERSİNLİLER MERSİNE SAHİP ÇIKINIZ." M.Kemal ATATÜRK
    "İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM." ROBERT BOSCH

HATSAN AT44WX-10 .22 Cal (Geliştiren Hakan Hızlı) ;tufey#
    Hawke Sport Optics Eclipse 30 6-24.50

HİLL POMPA

cukurovateam.png

• satıcılar bu konuda biraz kafasına göre hareket ediyor anladığım kadarı ile.

FİLİNTALAR GRUBU
    6lt. 300 bar Drager Tüp
    3lt. 300 bar Faber tüp

• Hayırlı uğurlu olsun,gülegüle kullanın inşallah g;$i

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• hayırlı olsun,keyifli atışlar.

.
    . ;keyfs;
    Webley Raider single shot 5.5(lw namlu)-Dowling&Rowe 8-40x44

Webley tomahawk 4.5-Bushnell 3-9x40

Winchester 1300 DEFENDER SYNTETIC Pompalı

Yavuz 16 Regard M.C 9mm

• hayırlı olsun güle güle kullan.ama keske biraz bekleseydin duydugum söylentilere göre hatsan regülatörlü ve lw math grade namlulu yeni bi model cıkaracakmıs bir ay icinde onu alırdın... neyse kazasız belasız atıslar.. :thumbup:

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Slm arkadaşlar denizci arkadaşımızın bahsettiği hatsan at 44 regülatörlü ve lw math grade namlulu yeni bir model hakkında bilgisi olan varmıdır acaba ? çıkacaksa ne zaman çıkacağı ve eskilere göre avantajlarını paylaşırsanız sevinirim.

AT 44 wx10 LW :love: Xdoptics 10-40 x 60 ESFN

Mod 125 + Optima 3-12 x 44 AOE Mil-Dot s;,s

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen savasturk ().

• hatsan regülatörlü ve lw math grade namlulu yeni bi model cıkaracakmıs

de senize hatsan kendini aşıyor bu çok sevindirici bir haber lw ile piyasada kendine taraftar edinmişti şimdi lw math grade ile kalıcı taraftarlar edinebilir =)

acaba bu 25 cal lik 10 lu model mi ??? Bu aylarda çıkıcak demişlerdi ;dance;

Gunpower SSS

• Bunların ikiside bir pcp için çok önemli.
    LW Match grade namlu
    regülatör.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Bu iyi bir haber, biraz daha bekleyeyim o zaman.