Türkiye'nin En kısa Gladiatörü. Gladiatör Kurz Mod :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gladiatöre yeni bir namlu işlendi ve tüp uzatma parçasından ön tüp yaptım. Moderatörlü hali 97k dan kısa ;)

Yakında denemelerine başlarım. Bu projemin gerçekleşmesinde çok büyük katkısı olan Mustafa Serdar'a Buradan saygılarımı sunar , teşekkür ederim :thumbup:

[Resim Engellendi: http://img694.imageshack.us/img694/1790/img2929i.jpg]

[Resim Engellendi: http://img121.imageshack.us/img121/2198/img2931r.jpg]

HW45 in kabzesi de yine Mustafa Serdar'ın yıllar önce istanbul buluşmasına gittiğimizde hediye ettiği ceviz kütükten ilk önce Kyucel tarafından işlenen, daha sonra ince işçiliği tarafımdan tamamlanmış olan ceviz kabze modudur :) (HW45 KyucelMK2NH1)

Geç de olsa bitti sonunda. Şimdi sırada bitirilememiş olan HW45 Dipçikli kabze modu var. Önümüzdeki 2-3 yıla biter ;,;-

Hepinize Mutlu yıllar dilerim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ooo Murat hayırlı olsun, hız ölçümü yapabildin mi Gladiatör'e? namlusu kaç cm?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• rüya takımının tek eksiği AA gibi.güle güle kullanın.

saygılar

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• Güle güle kullanın.Biraz araba içinden kara şişelere daha rahat atış yapabilen bir tüfek havası sezdim. :)
    Bu arada HW 100 ün üstündeki 35 sabit büyütme Falcon'da çok aradığım ama bulup getirtemediğim bir dürbün.Artık üretilmediği için bulmak mümkün olmadı.Bulmaktan ümidi kesince Hawke almıştım.Bir gün satmaya karar verirseniz şimdiden talibim.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bir gün satmaya karar verirseniz şimdiden talibim.

Taylan bey sıraya girin talibi çok o dürbünün :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Doğrudur valla.Anca ingiltere'ye gidip tırım tırım aramak lazım bulmak için.

FİLİNTALAR GRUBU

• Tüfek moderatörle 1m den kısa 8o namlu bloktan itibaren ölçünce 33 santim. içeride kalan kısmıyla sanırım 36-37 santimdir. Tüfeğimdeki düşük hava ile yaptığım ölçümde tam güçte 810 fps hızla 16 grain pelleti attı. Tüp doluyken en az 850 atar sanıyorum. Manometreyi bozmuş olduğumdan kaç bar hava var bilmiyorum. Ama tüfeğin gücünü namlu kısalacağından çok hava harcamasın diye biraz kısmıştım. ( çekiç yayının arkasındaki vida en geride duruyor, tüp bağlama parçasına sıfır vaziyette ) Namlu eski bir diana namlusu ve orjinal namludan kalın, ucunda çok güzel bir target crown var. İsabet denemelerini yakın bir zamanda yaparız. Dürbün ise tahmin edebileceğiniz gibi satmayı düşünmediğim bir dürbün. Aldığım istihbarat doğru ise yakında Falcon'un T40 ve T50 modelleri çıkacak. Merakla bekliyorum. Rüya takımının eksikliğinin ben de farkındayım ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Tüfek moderatörle 1m den kısa 8o namlu bloktan itibaren ölçünce 33 santim. içeride kalan kısmıyla sanırım 36-37 santimdir. Tüfeğimdeki düşük hava ile yaptığım ölçümde tam güçte 810 fps hızla 16 grain pelleti attı. Tüp doluyken en az 850 atar sanıyorum. Manometreyi bozmuş olduğumdan kaç bar hava var bilmiyorum. Ama tüfeğin gücünü namlu kısalacağından çok hava harcamasın diye biraz kısmıştım. ( çekiç yayının arkasındaki vida en geride duruyor, tüp bağlama parçasına sıfır vaziyette ) Namlu eski bir diana namlusu ve orjinal namludan kalın, ucunda çok güzel bir target crown var. İsabet denemelerini yakın bir zamanda yaparız. Dürbün ise tahmin edebileceğiniz gibi satmayı düşünmediğim bir dürbün. Aldığım istihbarat doğru ise yakında Falcon'un T40 ve T50 modelleri çıkacak. Merakla bekliyorum. Rüya takımının eksikliğinin ben de farkındayım ;kihhik,

Murat Abi, glad çok güzel olmuş, hayırlı olsun. Falconun T 40 modeli çıkmış, çok güzel görünüyo. T 50 modelide yakında çıkar heralde. :D

• Katkısı olanların eline sağlık. kara şişe infaz timi silahlanıyor ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

isabetli atışlar dilerim Murat, çok güzeller ;d;

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• tam benim düşündüğüm olay. tebrikler ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png