at44 kac cmlik tahtaya arkalı önlü gecer ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slmarkadaslar herkese iyi hafta sonları dilerim baslamadan önce aklıma takıldı arkadaslar at44 silahımızla kac cmlik tahtayı arkalı önlü delip gectiniz ve aradaki mesafe ne kadardı merak ettigim icin soruyorum ben benim at44ümle 2cmlik suntaya yaklasık 3-4 metreden arkalı önlü deliyorum ama mesafe artınca delmiyo acaba sizin deneme imkanınız oldu mu tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim iyi atıslar arkadaslar saygılarımla... :thumbup:

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• ben birkeresinde dürbünü sıfırlamak için 25 m ye koymuştum kağıdı arkasına da 4-5 cm kalınlığında sunta koymuştum destek olarak delip dayalı olduğu beton duvarı tahrib etmişti,2-3 cm tahtada da aynı şey oldu,Dynamic Air Bullets pellet idi attığım s410 ile,

kullanmadım ama at44 ile de aynı şey olur bu tip sert pellet ile...

• attıgınız nesneye baglı.baslıkta tahta demıssınız,konuda sunta vermişsiniz.hem agacın türü ne? meşe mi kayın mı kavak mı? biraz daha acıklayıcı yazın kı abilerimiz de deneyimlerini yazabılsın

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• herhangi bi tahta yada tahta türleri sunta vb. ben sadece kalınlıgını soruyorum kac cmlik tahtadan girip cıkar..

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Herhangi tahta olmaz,ayrıca attığın pelet de önemli.Kavak ağacına atarsın 5 cm.deler,gürgen'e atarsın 1 cm.de kalır.

• verdiginiz bilgiler icin teşekkürler arkadaslar ben sadece sizin kendi yaptıgınız tecrübelerinizi yazmanızı istemiştim olasılıkları değil. yani sizin birebir yaptıgınız atıslar sonucu edindiğiniz bilgileri ama konu yanlış anlaşıldı galiba tahtanın ne oldugu önemli deil ama tahta olsun siz kendiniz birebir tecrübe ederek kac cmlik tahtayı deldiniz. bu tahta kavak olabilir çam olabilir kayın olabilir ceviz olabilir ne oldugu faretmez verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim. at44 kullanan arkadaşların yazılarını bekliorum. iyi atışlar kerkese... ;avci;

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• tüfeğinizin gücünü bilmek gerek, bu gün fx glad ile chrony ölçüm yaptım,mesafe 4 mt ,16 grain pellet i havaların soğuk olmasına rağmen 970 fps de atıyor, hedef de 2cm lik dış kaplamalı saman sunta var ama ıslak yaş, arkasına bir tahta daha koydum,2.5cm rahat var 3 ü bilmem yarın ölçer resim çekerim, bu tahta nın arasında 6 7 cm lik ek var aşağısında ve yukarısında,diğer tahdayı sabitlemek için koymuşlar,ve 2.5cm diye tarif etdiğim tahda dan bir tane daha var, bu da sunta ama saman sunta dan deyil,bu sunta da ıslak yaş ve kaplamalı sunta, 3 ünüde delip geçmiş, bu arada ilk suntada çok delik var,pellet aynı yerden geçmiş diğer 2,5 bucuk cm lik 2 tahtayı delip geçmiş de olabilir, en az 5cm suntayı ıslak ve kaplamalı olduğunuda düşünürsek delip geçiyor 4 mt gibi mesafede,fx 16 grain pellet 970 fps güç ile

• arkadaşım ben baya bir deneme yaptım 2.5cmlik çam tahtayı 4cm kavak tahtayı 70 metreden rahatlıkla deliyor

• 70 metreden mi doğru yazdın değil mi sen 7 metre değil bu?

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• elbette 70 metre resim koymayı öğrensem çok denemeler yapıyorum zaman zaman koyarım arkadaşım at44w10s ten bahsediyoruz kesinlikle harika bi silah isabetten şikayetçiydim pellet degiştiriyorum dahada harika olacak ts-22 istikrar saglamadı