Buluşma için tarih

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Beyler bayadır bursateamde buluşma olmuyor.Kimler ne zaman gelebilir yazarsa sevinirim.Hafta sonu hafta içi fark etmez.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• benim için yarın av sezonu bitiyor bundan sonra musait olabılırım
    ama buluşmaya silah arkadaşlarım :)
    Kemal Abi (Kemosabe)
    İlhan Abi
    Basri Abi
    Kadir (sniperx)
    Gökhan Abi (glock) artık İstanbul da
    bu isimlerinde gelmesini dilerim ve planlı güzel bir buluşma olsun isterim

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Oktay sayımız giderek artıyor.Önümüzdeki günlerde büyük bir buluşma yapalım.Biz bursa team olarak ara ara ufak çapta buluşuyoruz aslında.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Kemal Abim bizim buluşmalarımız bildiğin gibi ansızın oluyor birbirimize buradan değil tel le ulaşıyoruz birde şöyle yakınlarda kafamıza göre biryer bulamadık nereye gitsek koyunlarla karşılaşıyoruz ;,;-

Evanix Blizzard

• Tazzdingo arkadaşımız sesini çıkarmıyor artık biz konuştuk kendisi sustu,Kemal Abi biz eskiye devam ½bay£bay`;

Evanix Blizzard

• Yok ben burdayım uzun zaman uğraştım buluşmak için kimseden ses çıkmadı.Bayadır forumada girmiyordum.Daha yeni gördüm.

• 1-2 hafta içinde ayarlıyak ben ayarlıcaktım.Kar yağdı.Hüseyin alana gitmeyi planlıyordum.

• yakında ayarlarız ben telden ulaşırım foruma giremeyenlere

Evanix Blizzard

• önceden benim imzamın altındada bursateam logosu vardı kaldırdım nedeni bursateam diye birşey yok süs olsun diyede team logosu taşımak istemem Bursa lı yokmu forumda azımsanmıyacak kadar var ama tek tabanca takılmayı tercih edenler var kendini yüksek görenler vs. demek istediğim boşuna çabalamaya gerek yok bursateam hiçbirzaman ankarateam yada istanbulteam ve diğer team grupları gibi olamaz varsa buluşmak isteyen özelden yazsın buluşalım buraya yazıpta kendimize güldürmeyelim

Evanix Blizzard

• Özel olarak yazışıp organizasyon yapıldığındada sanırım yine aynı şeye , bir takım olamamaya yol açmış oluruz. Katılmak isteyipte katılamayan arkadaşlarımız olacaktır belkide. Bir grup oluşturmanında kolay olduğunu sanmıyorum başka arkadaşlarımız bitakım problemleri aşıp takım olabilmişler biraz uğraşmak gerekiyor diye düşünüyorum ^^ ^^ Hem seninde dediğin gibi av sezonu bitiyor ;şrofls;. ;şrofls;.

• Yok mu bi buluşma için tarih bursa team iptal mi?

• Çok isterdim Bursateam ile atış yapmayı ama 21.02.2010 tarihi pazar günü yoğun yağışlı ve soğuk gösteriyor.Sanırım titreyerek yapılan atışların pek tadı olmayacak... :(

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR....:

AirArms S410 Tumbhole

• bende bu hafta son defa daha bir av yapıcam zaten yeni havalıma dürbün ayarlayamadım kısmetse pazartesi halolacak buluşmayıda havanın iyi olduğu bir hafta sonu yapsak bence daha iyi olur.

Evanix Blizzard

• buluşmayıda havanın iyi olduğu bir hafta sonu yapsak bence daha iyi olur.

+1 :thumbup:

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR....:

AirArms S410 Tumbhole

• Önümüzdeki haftasonu iyi olursa yaparız.

• sakin ve kimselerin olmadığı gidşinin rahat olduğu biryer bulsak tam süper olacak

Evanix Blizzard