BİR TIKLAMA İLE YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Alıntıdır.
    Lütfen yardımcı olun.Allaha emanet olun.
    MAKEDONYA

Aşağıdaki e-mail, Makedonya Cumhuriyeti Konya Fahri Konsolosu Sayın Ahmet Ziya Gündüz Bey tarafından gönderilmiş olup büyük önem arzetmektedir. İlgileneceğinizi ve mail grubunuzdakilere de gönderip Avrupalıların Haçlı zihniyetini yansıtan bu anketi lehimize çevirmemizi ümid ediyorum. Ankette Makedonya'nın Hellenic mi yani eski yunan soyu olup olmadığı soruluyor ve cevaplamamız gerektiği şekil (NO) aşağıda da ayrıca belirtilmiştir.. Saygılarımla...

Sizden aşağıdaki linki olabildiğince çok kişiye göndermenizi ve alıcılara "Is Macedonia Hellenic?" sorusuna "NO" yanıtını vermelerini rica etmenizi önemle istirham ediyorum. Zira dost ve kardeş Makedon toplumu Türk halkının desteğine ihtiyaç duymaktadır. Malesef şu an itibariyle 465.426 kişi YES cevabını, 172.508 kişi de NO cevabını verdiği için oran olarak %72 YES, % 28 NO şeklinde bir tablo ortaya çıkmıştır. Bu durum Yunanistan'ın tezine hizmet etmektedir...
    Is Macedonia Hellenic YES or NO - Topix

Selam ve saygılarımla.
    Ahmet Ziya GUNDUZ
    Makedonya Cumhuriyeti Konya Fahri Konsolosu

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Selçuk ().

• link'i bir check edebilirmiyiz, bir kaç defa denedim bağlanamadım

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Arkadaşlar, bu tip anketler vs. mesaj zincirleri insanların e-posta adreslerini toplamaya yönelik tuzaklardır.
    Uluslararası toplulukta kararlar anket sonuçlarına göre alınmaz. Zaten öyle olsa hep Çin kazanırdı ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bu tür mailleri yaymak istediğinizde gizli kısımdan gönderirseniz mail adres halkasını koparmış oluyorsunuz.