Walther talon magnum güç?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İnşallah sansına gücü düşmez.5,5 mm içinde 280 de normal değilmi?

inşallah düşmez hatta herhangi bir problem çıkmazda uzun süre kullanmak nasip olur hepimize,
    belki normaldir ama 305 metre hızla çıkıyor diye satıyolar tüfekleri onun için dedim. 4,5 olanıda 380 metre diye satıyolar tahminim oda 360 metre çıkış hızına sahiptir :) ağır pellet ile senin tüfeğin istikrarsız olacağını düşünmüyorum. 3 değişik modelini denedim ama hepsi 5,5 idi mod 125 düz, mod 125 sas ve walther talon sas en güzeli mod 125 düz bence hız bakımından

Walther Talon Magnum Sas 5,5mm

• Sizdeki talonun isabeti nasıl?Deneme atışları felan yaptınızmı?veya diğer mod125 ile?

• Sizdeki talonun isabeti nasıl?Deneme atışları felan yaptınızmı?veya diğer mod125 ile?

isabeti güzel dampa ayak kullanmak şart ama yoksa ayar tutmuyor dürbün, ilk gelen mod 125 im hepsinden güzeldi mesafe tanımıyordu ve dürbün ayarını nasıl yaptılarsa. her mesafeden sıfırlamasını tekrar yapmak lazım derler ya bunda öyle değildi 10 metreyede atsan 50 metreyede atsan aynı ayarla vuruyordu. burdaki bayii bu tüfek kullanılmış dedi geri gönderdik (keşke göndermeseydim) ondan sonra düzen tutmadı tüfekler 3 defa değişti. en son talon geldi şimdi iyi gibi baklaım ilerleyen zamanlarda sorun çıkacakmı bilmiyorum inşallah çıkmaz :) ama ne olursa olsun mod 125 düz olan bir başka

• Talonda isabet iyi ama güç azaldı.

ne kadar zamandır kullanıyorsun?

• çok zaman olmamış aslında tüfekte mekanik bir sorun vardır mutlaka hızı bir anda düşmesinde

• Bencede çünkü silahı yağlamadan tenekeyi bile delmiyor.Siz en fazla kaç m ye atış yaptınız mod 125 ile ve tahribatı nasıldı?Denedinizmi?

• tahminimce mod125 in sas modelinin gücünün düşük olmasının sebebi yay ucu ağırlığı olmamasından olabilir. 50-100fps fark eder bu durumda ve daha az teper.

• Bencede çünkü silahı yağlamadan tenekeyi bile delmiyor.Siz en fazla kaç m ye atış yaptınız mod 125 ile ve tahribatı nasıldı?Denedinizmi?

1000 sayfalık kitap vardı bende sarı yapraklı olanlardan kaliteli hamurdan değil onu deliyordu ve arkasındaki kontraplağıda deliyordu mod 125 düz, sas olan ise kitabın içinde kaldı. bariz bir fark varken mod 125 düz olan ile sas modelini aynı kefeye koymaları çok ilginç hemde üreten fabrika yetkililerince. hiçbir fark yok diye ısrarla söylüyorlar. çıkış hızlarını aynı gösteriyorlar buda son kullanıcıyı yanıltıyor diye düşünüyorum. bence sas olan modellerin namlu çıkış hızlarını 280 m/s yazmaları daha doğru olur. 305 m/s kesinlikle olmadığını düşünüyorum.

• bence normal abartı değil, ama kesinlikle dampa ayak al yoksa dürbünün vidalarını gevşetiyor :)
    değiştirme imaknı sunarlar ise 5,5 al kabul ederler ise en azından şansını dene

• Dürbün o kadar sorun değil.50 m ye kadar atarım genellikle elimde bi tane dürbün var ama küçük.

• Dürbün o kadar sorun değil.50 m ye kadar atarım genellikle elimde bi tane dürbün var ama küçük.

dürbüne alışınca dürbünsüz atışlar sarmıyor ya alışmamak lazım ya hep kullamak lazım :thumbup: ;keyf;

• iyi bir dürbünde bütçe istiyor.Ama silah düzelirse yazın 3.9.32 alabiliriz belki.

• iyi bir dürbünde bütçe istiyor.Ama silah düzelirse yazın 3.9.32 alabiliriz belki.

tüfeği nerden aldın ki. tüfekle birlikte veriyorlar zaten san vermemişler o zaman dürbün

• Dürbün yoktu.Yani dürbünsüz fiyatında aldık.

anladım dürbünsüz de alınabiliyormuş demekki bunuda öğrendim. aklıma kötü kötü şeyler geliyor kendimi tutmam lazım gidip mod 125 alasım geldi şimdi :P :P :P :P :P