HW 100 KULLANICISI ARKADAŞLAR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hw 100 almak istiyorum bu silahla ilgili grupmanlarının iyi olmadığını duydum namluda sorun var mı kısacası bu sılahların artı ve eksileri nelerdir

• al abicim sen hw100. çiçek gibi namlusu var yeterki 5.52 pelet kullan. almanlar biliyo mekanik işini gözün gönlün açılsın

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• 5.52 pellet kullanırsanız grupman sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. Benim tüfeğim 50m de 1 kuruşla kapatılacak büyüklükte grupman yapabiliyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• airarms fx ve jsb peletlerde 5.52 çap mevcut. hw100 güç olarak fx ve aa lar kadar güçlü olmadığından 14,3 gr daha iyi olduğunu düşünüyorum. ben hala elimdeki jsb 16gr peletler bitmediğinden alıp denemedim ama bitince mutlaka alıp deneyeceğim.

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• hw 100 tam dolu tuple kaç atış yapar bunlardan kaç adeti stabil atış olur.hw 100 kullanıcısı bir arkadaş tufekle ilgili genel ve ayrıntılı bılgı verirse sevinirim

• hw 100 tam dolu tuple kaç atış yapar bunlardan kaç adeti stabil atış olur.hw 100 kullanıcısı bir arkadaş tufekle ilgili genel ve ayrıntılı bılgı verirse sevinirim

benim hw100ün fabrikasyon haldeki hız ölçümü:

hw100 .22 hız ölçümü

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bende hem hw 100 hemde aa s410 var yeni model olandan , hw 100 un kendine has bir estetigi mukemmel bir tetigi var guc olarak modlanmis bir aa nin orta gucuyle ayni diyebiliriz, ama stabilite cok basarili yani bence oldukca basarili bir silah keyifli ve estetik, uzak atislarda cok iyi degil 100 metrede grupman yapma cok basarili degil ama 50 metrede harikalar yaratir , cok agir sacma uygun olmuyor dusme cok oluyor,

ama uygun sacma ve 50 metreler de sanat yapabilirsiniz.

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Official Post

Aaaaaa, benim tüfekte aynı değerlerde atıyor. ;lol; ;,;-

Komutan dalganı geçiyorsun ;tese;kkur

Bilmeyenlere söyleyelim senin tüfeğin eski sahibi Raptorx di zaten. ;kihhik,

• ben "benim eski hw100" demek içimden gelmediğinden öyle yazdım :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem...Kendi Aramızda Sen,Ben Yok....AnkaraTeam daki silahların hepsi bizim.. ;d;;d;;d;

A Takımı Üyesi

Malum anlamı esnek olabilen kelimeler bol Türkçemizde. Veyahut da biraz da biz "esnetiyoruz"....
    Benim takma adımdaki sıfatı seçerken de bu esnekliği dikkate almıştım.

Erdem'in silahı eski olmakla beraber "eskimiş" değil; "yaşlı" hiç değil.
    Belki de "evvelce kullandığı" desek daha doğru olur.
    8o

S&W 686-6

• Official Post

Yani sende yaşlanmış ve eskimiş olmuyorsun değilmi Polat abi ? ;şrofls;.

• Yani sende yaşlanmış ve eskimiş olmuyorsun değilmi Polat abi ? ;şrofls;.

Sağolasın arkadaşım : ancak kendimi "yaşlı" fakat "ihtiyarlamamış" olarak görüyorum. Takma adımdaki sıfat da buradan kaynaklanıyor...

(Not: yakında sürprizlerinle karşılaşırsam belki de "yaşımı" da geri alırım !!! ½bay£bay`; ½bay£bay`; )

S&W 686-6

• yani bu silah 50m de harikalar yaratırken 100m lerde saçmalamıyor herhalde,100+ gurubu iyi değil derken ölçümlerle örnekleme yaparsanız daha aydınlatıcı olacağına inanıyorum.malum;herkesin gurup tan beklentisi farklı olabilir,örneğin ben 100m de 10cm lik bir guruba çok güzel derken,bir başka hobidaşım bunu beğenmeyebilir,yani herkesin beklentisi farklı olabilir

Erdem, tüfek Teknosman'ın dediği gibi "hepimizin", bu hafta getireyimde biraz at. ;şrofls;. Turgayttt arkadaşımın düşüncelerine aynen katılıyorum. 5.52 mm. 14,5-16 grain pelletler ile 50m.de çok iyi sonuçlar alırsınız. Biraz ağırdır, bunun haricinde işçiliği mükemmel bir Alman güzeli.( bu konuda The Nighthawk uzman seviyede yarışmaktadır, bilgilerinize)

• arkadaşlar,dün m.özbayrak arkadaşımızın almış olduğu hw 100 silahını deneme fırsatı buldum nihayet :) güle güle kullanmasını diliyorum ;şrofls;.
    estetiği ve isabeti ile gayet kaliteli bir silah,açıkçası benim çok hoşuma gitti.'T'kundak olması ayrıca bir güzellik katmış silaha ^^ silahta tek sevmediğim şey,uzun namlu olması sebebiyle biraz ağır ve denge noktasının ileriye doğru baskın olmasıdır.90-100m mesafede soda şişelerine yapmış olduğumuz atışlarda %70-80 başarı sağladık.özellikle murat arkadaşımın 90m de pet şişe kapağına 5 atışta 3 isabet ettirmesi :D ,atıcının ve silahın ne kadar kaliteli olduğu konusunda fikir sahibi olmamı sağladı .ewa dan sonra kullanacağım silah ya AA dır yada HW ;şrofls;.