Ölümü kıl payı atlattım !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yatağa kurşunu yerleştirmiş, sol bek elemanlarının yerlerini almasını bekliyordum. onların konumu müsait olmadığından hayvanların dere yatağından yukarı geçtiğini farkedemediler. ben görünce cep tlf.nunu açmak zorunda kaldım. onlara haber verip arabaya binmiştim ki cep çaldı, açtım cevap verirken kısa namlu tüfeğim sol omuzuma dayalıydı, bir yandan konuşup diğer yandan tüfeğin yatağını sağ elimle boşalttım, ancak tlf.nun da dikkatimi dağıtması sayesinde bi sonraki mermiyi yatağa sürdüğümü farkedemedim, eğilip de tetik düşürünce... Müthiş bir acı, kurşun vücut içerisinde açılı bir şekilde yaklaşık 16 cm ilerleyerek köprücüğü de kırıp yanında götürmek kaydıyla çıkmış. sol elim kurudu, hiç çalışmadı, elimin ve tlf.nun üzerinde sarı-yeşil arası, balgam renginde pelteler gördüm ne olduğunu anlayamadım, meğer meme kısmındaki yağlar basınçla dışarı fışkırmış, 2-3 mm.lik katı pelteler. (insan yağı hayvanların iç yağı gibi beyaz değilmiş, öğrendim) bu arada tlf. kendiliğinden kapanmış, hatta konuştuğum arkadaş silah sesini dahi duymamış, ikinci kez beni aradı noldu şarjın mı bitti diyerek, sağ elimle tlf. çekip aldım cvp verdim, yerimi tarif ettim gelip beni alması için. o ara bayılmışım ağrıdan sanırım 6-7 dk. sonra uyandım, çok kan kaybetmiştim. arkadaşları aradım, yamaç arkasına geçmişler, tlf. çekmiyo. 112 yi aradım adresi bir türlü anlayamadılar, sürekli beni arayıp falan yerden mi filan yerden mi diye sorarak bana ulaşmaya çalışıyorlardı, bu arada nokia tlf. şart, başka tlf olsa şarj dayanmazdı. ayak kısmından yukarı karıncalanma hissi başladı, üşümeye başladım, sol kısmım yanıyordu diğer kısımlar ise donuyordu, iğrenç bir yanmış yağ kokusu, inanın hala burnumda, kaçıp kurtulamıyorsunuz da bu kokudan, beni bulacaklarından ümidi kesince babamı ve annemi aradım, helallik istedim, çocuklarıma iyi bakmalarını söyledim, içimden sürekli Azrail hangi yönden gelecek, iyi bir yüzle mi korkunç bir yüzle mi gelecek diye düşünüyor, etrafa bakıyordum, üç dört kez kalkmaya yeltendim, gözlerim kararıp olduğum yere çöktüm, kanı durdurmak için elimi yaraya kapattım, bu defa üstteki çıkış deliğinden kan sırtıma doğru akmaya başladı, tekrar bayılmışım, birilerinin telaşla yavaş yavaş diye bağırmasıyla kendime geldim, beni ambulansa almaya çalışıyorlardı, sonra ameliyat ve şükürler olsun bugün hayattayım, biraz düzeleyim ibret olsun diye vücudumun son haliyle ilgili foto da ekleyeceğim, Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın, hayır bu olayları vatanım için, dinim imanım için yaşamış olsam gurur duyacaktım, ama bir domuz için, değmez değmez, kalın sağlıcakla

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• Merhaba
    Yazınızı okuyunca ne büyük bir hayati tehlike atlatmışınız daha iyi anladım çok geçmiş olsun Allah sıhhatler versin tekrarlarını korusun.

Zoraki hp ultra 4.5

Altay silver: y. otomatik

Karatay: pompalı

• Çok geçmiş olsun.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Official Post

Çok büyük geçmiş olsun Mehmet kardeşim, Allah ailene bağışlamış, demekki henüz alınacak nefeslerin varmış.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Büyük geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup:

• Büyük geçmiş olsun okurken bile fena oldum açıkçası. Bence bu olay hakkında ayrı bir konu açarak bu olayı anlatsanız daha iyi olur. İşin ciddiyetinin herkes tarafından anlaşılması için.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• gercekten kıl payı kurtulmussunuz Allaha şükür kurtulmussunuz. çok gecmıs olsun.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Ölümle yaşam arasındaki çizgide kalmışsınız. Hepsi gerçek programlarına konu olur. çok büyük geçmiş olsun.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• yaşadıklarınızı düşünmek bile insanı ürpertiyor,ALLAH kimseye böyle bir olayı yaşatmasın,geçmiş olsun

• Mehmet kardeşim çok büyük geçmiş olsun.
    Allah seni sevdiklerine bağışlamış.
    Çok daha kötüsü de olabilirdi,şükretmek lazım.

• yw okudum çok etkilendim. büyük geçmiş olsun. kendinizi nasıl vurduğunuzu anlayamadım .
    daha önceden formda üyemiydiniz? aslında uzun süre forma takılmayanları araştırmak lazım diye düşünüyorum.
    hep aklım takılır ölsek sanal alemde ne olur diye .
    önce msn sonra face vb... yerler kullanılmadığından askıya alınır . mail deposu dolar gider. form sitelerinde de acaba bu kişi neti bıraktımı diye düşünülür unutulur gider....

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• gercekten cok gecmıs olsun bir anlık hata cok pahalıya mal oluyo

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Geçmiş olsun Mehmet kardeşim.
    Acil şifalar diliyorum.

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• cok cok gecmis olsun allah sizi sevdiklerinize bagislamis,

hepimiz elimizdeki silahlarin oyuncak olmadigini ve ortaya cikacak kazalarin allah gostermesin geri donusu olmayan seylere yol actigi asikardir,

once guvenlik ....

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Geçmiş olsun arkadaşım,umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşursun...

FX Gladiator .22 +nikko nighteater 10-50x60+Yatagun moderatör ;keyf;
    AirArms s410 xtra FAC .22+Bushnell elite 6500 2.5-16x42 ;şrofls;.

• çok geçmiş olsun silah asla hata affetmiyor

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• çok geçmiş olsun.Allah tekrarını göstermesin.

FİLİNTALAR GRUBU
    Air Arms S410 SL XTRA FAC .22+Walther 8-32X56
    [size=12]Röhm Twinmaster Match .177
    6lt. 300 bar Drager Tüp
    3lt. 300 bar Faber tüp

• Çok geçmiş olsun. Allah sevdiklerine bağışlamış. Umarım hep bağışlar.

AT44-10 LW (5.5) OPTİMA 3*9-44E

GAMO WİSPER IGT 5.5