Bu vida ne işe yarıyor?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tetiğin önündeki bir vida kafamı kurcaladı,tetik hassasiyeti için mi yoksa tetigi tutan bir vida mı anlamadım. eger tetik hassasiyeti için ise ben hic bir fark hissetmiyorum ayarını degiştirince.işte fotosu

[Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/100221/temp/et8ykjqv.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/100221/temp/ewwh7b8y.jpg]

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Silahın marka ve modelini belirtirseniz elinde o silahtan olan kişiler yardımcı olacaklardır.

• Vidayı çeviriyor ve bir fark hissetmiyorsanız tüfeğinizin markası yüksek ihtimalle hat ile başlıyordur. :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• aynen abi,hatsanın ustun kalite ve son teknoloji ürünü olan stingray modeli ;rofl.; %99 tetık ayar vıdası dedım,ama hatsan oldugu ıcın goruntu amaclı konmustur dedım.dogru mu?

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Aynı vidadan bende de var, Hatsan webley&scott special, tetiği dağıttığımda gördümki vida son derecenin de ötesinde kısa, daha uzun olsaydı işe yarardı, nasıl çalıştığını ekte görebilirsiniz. :him:s

Original Video - More videos at TinyPic

Evanix Blizard .22 + iyi bi dürbün
    Airarms Prosport .22 + Gamo 4-16x50
    Zoraki HP-01 .17 + bozuk gözler
    Hoyt 1999 In Tec Carbonite

• Official Post

Videoyu izledim, burada başlı vida kullanılmaması gerekiyor yada başlı kkulllanılacaksa çok daha uzun olmalıydı ama doğru olan setiskur kullanmak, saat yönünde sıktıkça tetik yolu kısalır.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Yuh yani bu kadar da uzun tetik yolu mu olur! :him:s
    Atıcıya resmen işkence. ;hirr;
    Üstelik tetiğin altındaki yayı da düşünürsek parmak iyi kas yapar o zaman. ;rofl.;

• Benim tetiğin altındaki değil ama sol alttaki yayı daha yumuşağıyla değiştirdim, sol altta görülen metal parçaların birbirine sürtündüğü yerleri de ince zımparayla parlattım, tetik çok ciddi yumuşadı, tavsiye ederim. Tetik yolunun uzunluğu bariz belli zaten, ama bu yolun çoğu istinat kısmında (yani birinci kademede), ikinci kademeye de eliniz alışıyor.

• Tetik parçalarını törpülemek. Aşırı yumuşatmak özellikle yaylı silahlarda çok tehlikeli olabilir. Silahınızı ayarladıktan sonra mutlaka yere kuruluyken sertçe dipçik lastiği gelecek şekilde yere vurarak deneyin. Yoksa parmaktan olabilirsiniz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Tetik parçalarını törpülemek. Aşırı yumuşatmak özellikle yaylı silahlarda çok tehlikeli olabilir. Silahınızı ayarladıktan sonra mutlaka yere kuruluyken sertçe dipçik lastiği gelecek şekilde yere vurarak deneyin. Yoksa parmaktan olabilirsiniz.

+1 Çok doğru %100 katılıyorum. :thumbup:

• Şu malum vidayı daha uzunuyla değiştirdim, artık tetikte birinci kademe (yani istinat boşluğu) yok, yaklaşık 5-6 mm hareketin sonunda atış yapıyor. Dediğiniz gibi tüfeği sertçe yere vurarak denedim, sorun yok. Hatta aynı testi haftada bir iki yapıyorum, belki kaçar maçar. Silahı kimseye vermiyorum ama verecek olursam tetikte boşluk olmadığını söylemem gerek, gerçekten bilmeyenler için sakat olabilir.

• Silahınızı ayarladıktan sonra mutlaka yere kuruluyken sertçe dipçik lastiği gelecek şekilde yere vurarak deneyin. Yoksa parmaktan olabilirsiniz.

Yapma yav,nasıl yani valla pimpirikli adamın tekiyim zaten :him:s :him:s :him:s