PCP Silahlarda isabetliliğe etki eden namlu ve hız stabilitesi dışındaki faktörler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yazınızı çok faydalı buldum emeğiniz için teşekürler

• Vaybe yaşlanmışız bu konuları hatırlıyorum eski konular ve niklerini hatırladığım eski üyeler.
    Selam olsun.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• harika bir yazı olmuş tebrikler. Özellikle havalı tüfeklerdeki tepme konusunu anlamaya çalışıyorum şu sıralar yardımı dokundu teşekkürler

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • Evet faturayı herzaman rüzgara ve havadaki toza böceğe kesmemek gerek.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Çooook okumak lazım çookk

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98

• COK FAYDALI TABIRI YERINDEYSE ANSIKLOPEDIK BIR PAYLASIM OLMUS. VERDIGINIZ BILGILER ICIN COK TESEKKUR EDERIM. ARASTIRMA VE DENEYIM SONUCUNDA UZUN EMEK VERILMIS...

• Mükemmel bir çalışma olmuş, tebrikler. Yazıcıya yazdırıp bir kenara koydum :) Zaman zaman okunmalı. Forumda yer alan soru cevap bölümlerinden inanılmaz bilgi alıyoruz, ancak denk gelmek gerekiyor. Bu tip bilgilendirme yazıları belki ayrı bir '' Makaleler '' bölümünde toplanıp ayrı bir seçki haline getirilebilir.

• Oldukça faydalı bir konu, hortlatmak gerek.
    +;tuftabV#

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Arada bir hortlasa iyi olur aslında böyle konuları sabitlemek gerek veya gruplamak. Az önce bu konuyu okuyarak ufkumu genişlemesine sebep olan koca yürekli arkadaşa sonsuz teşekkürler.

• yazının tamamını okumadım tetik hassasiyetinden bahsettinmi bilmiyorım ama tetiğin sert olması isabet oranını ciddi ölçüde etkiliyor ben bunu niksan elf s de gördüm. baya sert bir tetiği var ama çok iyi nişan alıp kaydırmassanız grupmanı çok iyi, kraldan bile daha iyi grupmanı var. hemde 50 metre gibi uzak mesaflerde bile hedefi şaşırmıyor. ama silahın malzeme kalitesi biraz ucuz olmuş

kral puncher mega s

niksan elf s