Hatsan pcp şemaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan'ın pcplerine bir bakayım dedim. Sitelerine girdim baktım inceledim fakat ne bir pdf şeklinde kullanım kılavuzu yada tüfeğin parçalarını gösteren şema yada bir liste görebildim. Tüfek ile ilğili teknik özellikler harci başka bir bilgiye sitesinde göremedim. Bunun sebebi nedir ? Hatsan neden sitesinde silahlarını diğer markaların uyguladığı gibi teknik şema kullanım kılavuzu vs vs gibi pdf dosyası yada benzeri başka bir biçimde sunmamaktadır, ve hatsanın pcp lerinde bu gibi bilgilere nasıl ulaşılır ?

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• bu sitede kullanım kılavuzu var: http://www.pyramydair.com/site…ammerli_pneuma_manual.pdf
    çizim/şema bende görmedim.gizliymiş!!

saygılar

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• Kendi sitesinde kullanım kılavuzları var da kılavuzlarda şema yok. PCP ler bu linkte.

http://www.hatsan.com.tr/at44_manual.asp

Hatsan Mod 125 ,25 + Optima 3-12x44

Blow ,177

Colt Government 1911 A1 ,177

Gamo V3 ,177

• bukadar olduğuna şükür ya bunlarda olmasaydı ;,;-;,;-;,;-

• Aslında şema koymayarak kullanıcılardaki merak ve çözüm duygularını tetikleyerek, beceriklilik yeteneklerini ortaya çıkarmayı hedefliyor olabilirler. :!: ( sanırım iyi birşey dedim ) ;rofl.;

Blow ,177

Gamo V3 ,177

• Teşekkürler.

Aslında şema koymayarak kullanıcılardaki merak ve çözüm duygularını tetikleyerek, beceriklilik yeteneklerini ortaya çıkarmayı hedefliyor olabilirler. :!: ( sanırım iyi birşey dedim ) ;rofl.;

Esasında iyi birşey . Ama Hatsan için . Sen tüfeği düzelteyim derken mahveder yenisini alırsın ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU

• Teşekkürler.

Esasında iyi birşey . Ama Hatsan için . Sen tüfeği düzelteyim derken mahveder yenisini alırsın ;kihhik,

Yok canım o kadar da beceriksiz değilim. Tamam eskisi gibi olmayabilir ona sözüm yok. ;rofl.;;rofl.;;,;-

Blow ,177

Gamo V3 ,177

• Estağfurullah . Ne beceriksizliği. Ben espiri olsun diye söyledim. Ama ne yazıkki hatsanın pcp için şeması sitesinde yok : /

FİLİNTALAR GRUBU