hatsan kendini aşıyor...!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • öncelikle herkese selam arkadaşlar bugün silahımın düşük gücü nedeniyle servise gittim. hatsanın fabrikasına, sagolsunla çok iyi bi şekilde ilgilendiler yarım saat içinde halledip verdiler. fabrikaya gitmişken yeni çıkacak ürün hakkında bir kac soru sorma fırsatı buldum. yeni çıkaracakları ürün nisan ayında çıkmayacak altı ayı bulur dediler ürün regülatörlü ve lw namlulu olacak. bunun yanında hatsan başka bi ürün daha çıkaracak av yapmak için kullanılan büyük kalibredeki pcplerdende çıkaracak. şuan bu ürünler denetimde dendi çıkması 5-6 ayı bulurmuş. ama bence artık hatsan hakkında kkötü yorum duymayacagız. çünkü bana kalırsa ithal silahlardan daha iyi olacak. bide ben fabrikadan çıkarken söyledikleri söz çok hoşuma gitti. "'silahın belli bir garanti süresi yok silah ömür boyu garantili" bence bu söz bile yeterli bana gittiğimde ne fatura nede garanti belgesi soruldu silah direk servise gitti. bence hatsanı bu servis için tebrik etmek gerek. ;d;;d;

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• 'silahın belli bir garanti süresi yok silah ömür boyu garantili"

İşte bunu diyerek ürün satan adamdan korkacaksın.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• hatsan resmi olarak 2 yıl zaten garanti verıyor....ama ömür boyu garantı derken soylemek ıstedıklerıde her zman yardımcı oluruz demek....bunu lafta değil gercektede yapıyorlar...birçok kişiden duydum ve bizzat kendim yasadım......garantı surenız dolmusta olsa tüfeğe cok cüzzi bir fiyatla veya hiç para almadan servisini yapıyorlar duruma ve arızaya göre tabi... ;d; ;d; ;d;

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• Bunlar zaten uzun zamandır bilinen şeyler. Yani hatsan zaten satış sonrasında tüfeklerine her türlü teknik yardımı veriyordu. Garanti süresi dolsa bile ücretsiz bakım ve parça değişimi yapıyordu. Bu yönüyle de hep takdir ediliyordu.

Hatsandan beklenen bunun yanında Alman ve İngiliz havalı silahlarının sahip olduğu kalitede üretim yapması, kalite kontrol hususuna dikkat etmesi, ürettiği tüfekler arasında bariz üretim farklılıklarının artık olmaması. Bunlara dikkat ettiği için de tüfeticilerin iki de bir fabrikaya tüfek yollayıp tamir görmesini istemek zorunda kalmaması.

Bunları üstelik de maliyeti artırmadan yapacak imkanlarının olduğunu biliyoruz.

Ama dinleyen kim.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Zırt pırt bozulan tüfeklere servis vereceklerine kalite üretim yapsınlarda servise ihtiyac kalmasın.

• Bunları üstelik de maliyeti artırmadan yapacak imkanlarının olduğunu biliyoruz.

evet arkadaş haklı hatsan servis olarak on numara ama kalite olarak değil hogo87 arkadaşımızın dediğ igibi hatsanın daha kaliteli üretim yapma imkanı var neden yapmazlar bilemiyorum belkide herşey zamanla olacak ama o zamanı biz nezaman göreceğiz çok merak ediyorum :him:s

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Biz göremeyiz ama belki bizden sonraki nesil görür.En iyi yaptığı tüfek at 44 onunda sadece namlusu iyi neden çünkü ithal etmiş, kendisi yapsa oda kötü olurdu. ;atlı{#

• ithal markalarda sorun cıkınca ve aksesuar yada parca temınınde yuksek fıyatlar oldugu solenıyor....ne kadar doğru bılmeıyorum aama hatsanda bole bısey sozkonusus değil onu cok ıyı bılıyorum...

fıyatına gore değerlendırırsek bence basarılı hatsan....zaten fıyatları ithal urun gibi 2000-3000 yapsaydı bukadar basarılı olucaklarını sanmnıyorumm

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-Desert Eagle

• ithal markalarda sorun cıkınca ve aksesuar yada parca temınınde yuksek fıyatlar oldugu solenıyor....ne kadar doğru bılmeıyorum aama hatsanda bole bısey sozkonusus değil onu cok ıyı bılıyorum...

fıyatına gore değerlendırırsek bence basarılı hatsan....zaten fıyatları ithal urun gibi 2000-3000 yapsaydı bukadar basarılı olucaklarını sanmnıyorumm

Bu güne kullandığım hiç bir ithal havalı tüfekte sorun çıkmadığı için parcalarının pahalı yada ucuzmu olduğunu bilmiyorum. ;şrofls;.

• hatsan ucuz olduğu için ilk başlayanlar yada bu hobiye merak duyanların ilk tüfeği oluyor çoğunlukla.

hevesi geçenler kaybolup giderken daha da meraklananlar yada bu hastalığa daha da bulaşanlar

üst modeller yada ithal tüfeklere gönül veriyor gözlemlediğim kadarıyla.

kaliteli üretip az satmak yerine ucuz olupta çok satmak arasında tercihini yapmış gibi gözüküyor hatsan firması. ?(

• ıyoru

katılıyorum.çunku benımde ılk bu hobıye basladıgımda kullandıgım baslangıc tufegım at44 oldu ve sımdı bı aır arms 410 neden olmasın dıyorum sadece butce engel onuda asarız belkı bu yuzden hatsan en azından pahalı bır tufek alamayan ve bu hobıye baslamak ısteyenlerın ılk hevesını ve beklentılerını karsılıyor.iş daha ıyıge gelmeye baslayınca zaten hatsanın tufeklerı yetmemeye baslıyor ozaman anlıyor bazı seylerı ınsan

• hatsan bana göre fiyatına göre çok kaliteli bir silah şahsen ben 2000-3000 verip ithaal tüfek alacağıma hatsan almayı tercih ederim. hatsanın yeni çıkaracagı silahlarında onlardan eksik yönü kalmayacak bence çok daha iyi olacak hatta... :)

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• hatsan evet güzel bir tüfek ama fiyatına göre bence kesinle aa410 la yarışamaz
    adamda bana nisanda çıkıcak demişti yalancı :(

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Bu güne kullandığım hiç bir ithal havalı tüfekte sorun çıkmadığı için parcalarının pahalı yada ucuzmu olduğunu bilmiyorum.

hatsan içinde sizinle aynı şeyi söyleyenler var....bugune kadar hiç sorun çıkmadan kullandıgını soleyen bırcok kişi var...ben örnek vermek için söledim..öyle bir aksilik yasanırsa diye....

tabıkide bu hobiye yeni başlayanlar ilk aşamada hem hem fiyataına hemd servisine hemde guvenirliğne bakarak alıcaklar...zaman geçtikçe illaki daha iyisini istiyeceklerdir....doyumsuzluk her hobide var :)

ama en guzeli merdivenleri tek tek çıkmak....:)

-Hatsan Factör RC blu

-Desert Eagle

• Aynı konular sürekli ısınıp ısınıp önümüze geliyor. Laf servisten başlıyor, dönüp dolaşıp "Hatsan fiyatına göre iyi"ye geliyor.

Hatsan fiyatına göre iyi değil. Neden değil? Toplam 10 lira ek maliyetle çözülebilecek bir sürü sorunu çözmüyorlar, çözmek istemiyorlar çünkü. En basitinden kundak vidalarını adam gibi vidalarla değiştirip birer damla loctite damlatamıyorlar hala.

İyi bir şey yapmıyorlar mı, yapıyorlar. Mesela ben denemedim ama yeni namlularının oldukça iyi olduğu söyleniyor.

Hatsan'ın mantalitesi tüm dünyaya üretim yapıp ihracatta bulunsalar bile iç pazara hala "kuş tüfeği"ni reva görmek üzerine. Ben söylemekten usandım ama yine söyleyeceğim. Hatsan Diana, Weihrauch değil, Gamo kalitesinde tüfek çıkarsın, biz de iyi başlangıç tüfeği diyelim. Mevcut ucuz tüfekleri yine piyasada tutsun, hatta yenilerinin kar marjını da daha yüksek tutsun gerekirse. Ama biz başlangıç için tüfek soranlara Hatsan'dan uzak dur demek zorunda kalmayalım.

Bir de ben "Hatsan düzgün yapsın, gönül rahatlığıyla yerli üretim bir mal tavsiye edelim" diye yazıyorum her defasında ama sonra Hatsan düşmanı oluyorum bak. Bu paradoksu da yeni farkettim.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Buraya yazıyorum. Başında müdürü yöneticisi her kim varsa o değişmeden bir halt olmaz Hatsandan.

• ama en guzeli merdivenleri tek tek çıkmak....

dikkat edinde merdiven altınızda kırılmasın.

at44 tüplerinin içler acısı halini gördügünüz halde hala hatsan savunuculugu yapmayın,araştırın az. küflü paslı tüpe 200 bar bastırıyolarlar. 200BAR ne demek biliyormusunuz? ailenizle beraber ölümünüze sebep olabılecek bir güç,ama tüpün içi çukur çukur çıkıyor,nie ? adam gibi yapıp içine 2 kat paslanmayı, küfü önlemek için boya tarzı birşey atamıyorlar mı?bir namlu,dürbün kızagı nasıl amuk yapılabılır soruyorum size.göz de mi yok bunu yapanda? insan yaptıgını kutulamada bir eline alırda satıcıya öyle yollar.şimdi bu tüfekle ben attıgımı vuramıcam,ama ömür boyu garanti olcak öyle mi?
    benzın dök yak daha iyi vuramadıktan sonra

ayrıca hatsan torpedo155 400-500 lıra,gamo da 400-500 lıra. bana ucuz ucuz diye savunmayın. arada bın kat işçilik kalitesi var. neresi ucuz hatsanın ?

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• dikkat edinde merdiven altınızda kırılmasın.

kırılıcaksa ilk basamakta kırılsında fazla zararı olmasın.....

ben hatsan savunucusu değilim..ne sahıbını tanırım nede çalışanını..kendım kullandığım kadarıyla ve kullanıcı yorumlarıyla bır sonuc cıkardım....kullanan hiç kimseden bukadar sert tepkıler almadım açıkçası...

ama bu demek değil ki...haklıyım...zaten burdaki amacımız bır marka savunmak yada forumda haklı cıkmak değil..amacımız en azından benim tecrübeli arkadaslardan fikirlerini ve gozlemlerini almak....yoksa hatsan falan umrumda değil...

tecrübesi olan yenı gelene yol gosterecek...kullanıp memnun kalnda solesin cok daha marka kullanıpte hatsanı begenmiyende...

bu açında burda olmak guzel açıkçası... ;şrofls;.

-Hatsan Factör RC blu

-Desert Eagle

• yeni kullanıcı arkadaşlara; 2 tüfegim var birisi orjinal webley,digeri hatsan. arkadaşlar sakın hatsan pistonlu almayın,paranızı çöpe atmayın. o paraya bir kucak kereste alın,yakıp ısınırsınız. bu laflarımı çok ciddi diyorum.güç,ama sadece güç arayan biri iseniz hatsan pistonlu sıze göre olabılır ama güç dışında hiçbirşey beklemeyin.sizi bu hobiden sogutabılır,yada benim gibi bir kenara koyup diana parası biriktirirsiniz. sonuçta inatta bir murattır, inşallah muradıma ercem,inat ettim o tüfege de dokunmucam,kanepenin arkasında paslanacak. hatsan konusunda (mod125,95 sas,stingray) tecrübeleri olan bir insan olarak ben yandım sizde yanmayın.nolur yalvarıyorum size şu forumlarda yazılanlara biraz itibar edin.iyi akşamlar

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)