AT44 TÜP

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba benim aklıma birşey takıldı.At44'ün tüpleri çok iyi olmadığı söyleniyor.Bir AT44e webley raider veya başka bir pcpin tüpü takılamaz mı?Webley raider dememin sebebi onun tüpünün daha ucuz olacağını düşündüğüm için.Yada bir yerlerde tüp yapanlar varsa onlara yaptırabilir mi?Maliyeti ne olur.Çok soru sordum bağışlayın ;kihhik, ama artık bir pcp almak istiyorum at44 bol miktarda var.webley istiyorum ama webley yok.o yüzden at44 alıp bir tüp değişikliğinden sonra kullanmak çok iyi olur.Hem daha güçlü.

• Raider'in tüpü bloğa sabit uyacağını sanmıyorum.Diğer markaların tüpleride malum tüfekle kafa kafaya

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen El_Cesed ().

• Webley Radier'ın tüpü silah mekanizması ile tek parça, yani silahtan sökülemiyor. Piyasada AT-44'e uyacak bir tüp olduğunu sanmıyorum.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• peki dışardan başka bir yere yaptırmak mümkün mü

• arkadaşlar yok muı başka yolu hiç yazmıyorsunuz ½bay£bay`;

• çok masraflı olur vazgeç bu sevda dan,tüpü buldun diyelim,kime yaptıracaksın montajını,tüpü alıp vidalama ile bitmez,zaten öyle olmazda,ıvırı zıvırı var bunun,önemli parçalar bunlar,

• Valla abi çok istiyorum pcpye inanamazsın ;kihhik, ama bu gidişle vazgeçicem galiba.çözüm yok at44 alsam patlıyacağım,webley zaten satılık yok diğerlerine param yetmez bilmiyorum ne yapıcam. ;#^+.

• at44wx 10'a at44 10 long tüpü takılabilinir mi? performans ve teknik olarak işe yarar bişey olabilir mi deneyen arkadaşlar varsa buraya yazabilir mi?

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Patlıyormuş kardeş baksana,konuyu açan arkadaş korkudan almadı.long tüpü uyar sanıyorum ama susturucu takılırsa engeller.

• arkadaşlar patlıyormuş demeyelim ben patlar mı diye sordum sadece.Ancak araştırdığım ve okuduğum kadarıyla tüplerde hiç bir sorun yok ve kısa süre sonra bir at44 alıcam.iyi günler