kene beni öptü :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • geçmiş olsun,bugünlerdearaziye veya pikniğe gidildiğinde dönüşte üst kontrolü yapmakta fayda var.erkenteşhis iyidir.

bursateam.png

• Geçmiş olsun kadir bey

Geçmiş olsun. Ben olsam keneyi alır hedefe dikerdim :) imhasını kendim yapardım. Sen hiç kurtlar vadisi seyretmiyormusun arkadaş. Abdüley Cevatı nasıl temizledi ? £tabanxalı$

lifetime bey sizde cok kurtlar vadisi seyretmişiniz ;şrofls;. ;şrofls;.

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• sağolun teşekkür ederim,
    bu gün gengo isimli kedimin kuyruğunda 4 5 tane keneye rastgeldim,bunlardan bir tanesi oldukça büyükdü,yeşilimsi olanlardan,köpeklerde çok gözükür bu kene,
    bu sipreyi o kene nin üstüne sıktım,aradan 3 4 saat geçti kontrol ettim kene ölmüş,
    tavsiyem bu sipreyden alın,kokusuna yaklaşmıyor bu böcek,250ml gram ı 70 tl,100 gram ını ben 30 tl ye aldım,kıyak geçti birazcık

• geçmiş olsun abi kene bu dikkat etmek lazım valla üniversiteyi bartında okudum virüslü kene olan bölgelerden bitanesi araziye çıkarken paçaları
    çorapların içine sokuyoduk pek estetik olmuyodu ama ;kihhik, tedbiri elden bırakmamak lazım ihmal etmeye gelmez

• sağol kardeşim :) yanlız arazide deyil yatakda buldu kene beni ;şrofls;. paul dışarıdan getirmiş,şimdi biraz dan evdeki 2 kedime ilaç uyguluyacağım onlarda rahat olsun bende ;tacli#

• Kadir geçmiş olsun kardeşim.Bu aralar levreklerle aran nasıl???

• sağol abi teşekkür ederim :)

bu aralar pek giremiyorum balıkçıadası.com a,sezon hazırlığı yapıyorum halen ,

önceki gün komşum sahilde akşam üzeri çevirme yapmışlar,1 levrek ve bir adet de baba baraküda balığı göndermiş, kocaman birşeydi,ilk defa yedim baraküda yı 8o
    balık yapacak gibi abi,denemek lazım ;tacli#

ve günün anlam ve önemini belirten video ;şrofls;.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Geçmiş olsun Kadir abi

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Çok geçmiş olsun Kadir abi.

Hatsan Mod 99 5,5mm + Optima 3x9-32 dürbün

• Kadir geçmiş olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• geçmiş olsun kadir öyle hemen gitmek yok sen bize lazımsın.acil şifalar

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• Geçmiş olsun Kadir, daha 500 m atışları yapacaksın öyle kene falan bahane etme. Önce KA sonra KKKA nedir bu senin çilen yahu? ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• abi suikast olmasın bu ;lol; kediye mama verip üzerine kene yapıştırıp eve göndermiş olabilirlermi ;şrofls;. ( espri den ibaret ;#taban^l )

• sağolun komutanım teşekkür ederim :) sizi görünce o gün arazide atış çalışmalarımız aklıma geliyor ;tacli# hani bir kemik dikmiştik atış yapıyorduk,hatırlarmısınız komutanım kemik üzerinde 3 lü grupman yaptım demiştim :) ben sigarayı şöyle bir sallatmıştım yerinden siz vurmuştunuz ;şrofls;. o kemiği bulmaya gideceğim fırsatını bulduğumda ;tacli# arşive katmam gerek bunu :) bu arada 2 tüfekde fx gladiator dür ve mesafe 50mt nin biraz üzerlerinde,ölçmem gerek,ve atışlarımız desteksiz idi :)
    saygılarımla

• kene beni bir kez daha öpmüş ;şrofls;.

akşam iş dönüşü eve geldiğimde duş alıyım dedim önce,banyo da iken üzerimi kontrol ettim,ilk baktığım yerde kene var yine ½bay£bay`;
    bu daha küçük minnacık bir kene ;dance; ama yeri ters kendim çıkaramam,sabah doktoruma giderim o çıkarır dedim, ( veteriner Mustafa ;şrofls;. )
    bu kezki çok küçük olduğun dan ve henüz çok yeni yapıştığından,o bölümde hiç kızarıklık yok idi,

sabah kalktım aynaya baktım anaaaa kene yokk :!: lann nere gideen daha karpuz keseceğidik ;şrofls;.
    baktımki burnumun dibinde,sol pazuma yapışmış,şak alıverdim,mini minnacık derimden bir parça vardı ağız etrafında ;grin;

anlaşıldı bu yıl çok öpüleceğiz kene tarafından ;lol;

• aman kadir abi dikkat et, bu keneler çok sevmiş seni. geçmiş olsun.

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup:

• Keneyi çıkınca hedefe koyup vurmak yerine çapı uygunsa tüfeğe koyup hedefe atmak daha kolay olur mu acaba? Hedefte kırmızı bir iz bırakır... ;tufey# İntikammmmmm

Geçmiş olsun...

Evanix Blizard .22 + iyi bi dürbün
    Airarms Prosport .22 + Gamo 4-16x50
    Zoraki HP-01 .17 + bozuk gözler
    Hoyt 1999 In Tec Carbonite

• sağolun teşekkür ederim,

kene nasıl çıkarılır videlo anlatım, bu site çok faydalı bir site,akılınıza ne geliyorsa arama motoruna yazın,araba tekeri nasıl sökülür o bile var yavv ;şrofls;. yok yok

http://www.uzmantv.com/kene-nasil-cikarilir