AIRFORCE LAR GELİYO

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Airforce condor Amerikada 500 dolar Türkiyede 1250 dolar yanınada rolex kol saati hediye olarak veriliyormuş.Airarms 410 Amerikada 1000 dolar Türkiyede 1250 dolar aradaki farka bakın insaf bizim insanımız bu kadarmı saf niye kimse bir şey demiyor hayret. condorda nanometre yok ceviz ahşap yok hızlı dolum yok 10 lu şarjör yok airarmsta bunların hepsi var condor altın kaplama her halde.

FEİNWERKBAU 600

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen nofer ().

• Airforce' lar geldi condor 1800 tl birde aksesuarları var mesela medaratör 240 tl :whistling: bu rakamlar beni korkutuyor... ;confused; silahın kalitesine bir şey demiyorum ama yurtdışında 600 dolar olan bir tüfek türkiye' de 1110 dolar' a satılıyor pahalı bence..

• ithalatçısı başka satıcısı başka o yüzden pahalı. yurtdışında perakende fiyatı 500 dolar olan malı türkiyede 600 dolara hemde kar ederek satmak mümkün. İşte yatagun ve Mustafa Serdar beyin yaptığıda bu. tüketiciyi yani bizleri birazcıkta olsun düşünüp kollamak , bizim tarafımızdan bakmak da bu olsa gerek.

kol böreği meşhur olan börekçi karaköydemiydi ?

S410

• dün bir sitede gördüm 300 bar tüp dolumu 3 sterlin. ankarada bir yer 35 liraya dolduruyor. prim verdikçe bu tür adamlara daha biz çoook börekler ,rolex saatler ile karşılaşırız.

alırım t12 mi o fiyata veya kayın kundak s410 keyfime bakarım. yazıktır..

S410

• ithalatçısı başka satıcısı başka o yüzden pahalı. yurtdışında perakende fiyatı 500 dolar olan malı türkiyede 600 dolara hemde kar ederek satmak mümkün.

500$ a Amerika' da satılan malı TR' de 600$' a satmanız için gereken her türlü manevi desteğe hazırım...Hatta böyle bir ithalat gerçekleştirmeniz halinde elde avuçta ne varsa satıp sizden rekor seviyelerde mal da alabilirim...

Araştırıp öğrendiğim kadarı ile gelen tüfekler bu markanın İngiltere bayisi üzerinden ithal edilmiş... İngilteredeki satış fiyatı 699 Avro...Bence mantıklı fiyata veriyorlar...
    http://www.gunpower.org.uk/euro.html

• ithalat ve ihracat ile ilgili ve ötv 4 sayılı listeyi incelerseniz şu sonuca ulaşırsınız.

örnek :
    ben türkiyedeyim ve üreticiyim.silahı ürettim ve satıcam. % 20 ötv üstüne bindi. toplamın üstüne % 18 de kdv eklenir. daha kar koymadım bu arada .bide kar eklerim. fiyat veririm

ihracat yapıyorum % 20 ötv yok. bide üstüne ihracat yaptığım için kdv yide geri alıyorum devletten.

işte yukarıda yazdıklarımdan dolayı yurtdışından ülkemize gelen bir mal aşağı yukarı oradakine yakın veya az daha yüksek bir fiyata gelir. geliyorda

S410

• tek avantaj ithalatta ordaki şirket kafadan tüm vergileri fiyattan düşer ( hani devletten geri alıyor ya) . hele birde ab üyesi ise extra larıda var. fabrikadan alırsanız dahada ucuz oluyor haliyle. yani buraya geldiğinde kdv ,ötv binince üstüne ordaki indirimleride çıkarınca oradaki bayi fiyatının az üstüne geliyor.

bakınız pyramydair fiyatları ....1100 usd
    bakınız yatagun fiyatları 1300 usd

ötv olmasa ordakinden bile ucuz olacak. M.serdar a tekrardan teşekkürler......

S410

• FX'ler Air Arms'lar geldikten sonra çıkan tartışmalar aklıma geliyor tam bir çifte standart. O zamanlardan aklımda kalan bazı cümleler şöyleydi "Yurtdışı fiyatıyla aynı olmalı bu fiyata satılır mı" bir başkası aklınca hesap kitap yaptıktan sonra " Ayda bir tane tüfek satsan yeter ohh gel keyfim gel" gibi cümlelerdi. Katresu hayır cemiyeti ya kira, vergi, maaş vb. giderleri yok bazı hobidaşlar silahların maliyetine satılmasını istiyordu. Şimdi yine aynı kişiler başka firmanın yüksek fiyatlı satmasına "olacak o kadar adamların giderleri var artı bir miktar kâr koyacaklar tabiki" diyor. Aslında çok kızmamakta gerekiyor nedense bizim insanımız bu iki yüzlülüğü her ortamda yapıyor.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Satıcısına soruyorsun ben getirtiyorum benden başkası satmıyor diyor fuarda bakıyorum isimler farklı anladığım kadarı ile parayı veren bayi toptan fiyatına alır airforce u istediği fiyatada müşterisine satar birde moderatörü 250 tl koptum gülmekten yok dışı karbon fibermiş tüpleri 750 tl hiçmantıklı değil bunlara rağmen benim hoşuma gitmiyormu gidiyor gücü çekici geliyor almak isteyen arkadaşlara tavsiyem tüfeği aksesuarsız almalarıdır.
    Biri diyor ben BSA yı getirticem biri diyor ben Airforce getirticem ikisinide getiren farklı firmalar.

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• söylenenlere göre kolay modifiye edilerekten,bizim kullandığıız pelletlerin nerdeyse 2 katı ağırlığını atabiliyor,atıyormuşda,onun dışında çok fazla güç istemeyenler için,o fiyatlara özellik bakımın dan daha avantajlı tüfekler de mevcut,

düşünmüyor deyildim ama fiyatı beni aşar,o parayı veremem,veririmde veremem, firma kaça maal etti orası onlar bilir,bu tüfeğin servisi ni kim yapacak,kendim için sormuyayım,bu tüfeği düşünenler için,

bsa lar air arms a rakip firma dır,bir air arms kadar tat vereceğini sanmıyorum,air arms kadar rağbet gördüğünü hiç mi hiç sanmıyorum,,farklı birşeyler getirsinler alalım,çok güçlü 100mt de 5 kuruşluk grupman yapabilecek kapasiteye sahip bir tüfek çıkar ve gelirse,
    o dakika fx glad ı satarım g;$i yani buda zor ;confused;

• FX'ler Air Arms'lar geldikten sonra çıkan tartışmalar aklıma geliyor tam bir çifte standart. O zamanlardan aklımda kalan bazı cümleler şöyleydi "Yurtdışı fiyatıyla aynı olmalı bu fiyata satılır mı" bir başkası aklınca hesap kitap yaptıktan sonra " Ayda bir tane tüfek satsan yeter ohh gel keyfim gel" gibi cümlelerdi. Katresu hayır cemiyeti ya kira, vergi, maaş vb. giderleri yok bazı hobidaşlar silahların maliyetine satılmasını istiyordu. Şimdi yine aynı kişiler başka firmanın yüksek fiyatlı satmasına "olacak o kadar adamların giderleri var artı bir miktar kâr koyacaklar tabiki" diyor. Aslında çok kızmamakta gerekiyor nedense bizim insanımız bu iki yüzlülüğü her ortamda yapıyor.

Lafı sanırım bana attınız...

Bazı sorularım var ortaya...Üzerine alınan alınır...İsterseniz siz kendi üzerinize alın Erkut...

-Benden önce neler yaptınız, neler yaşadınız, dayak mı attınız, dayak mı yediniz bilemiyorum ama...

-Neden tüm forumlar arasında sadece burada paranoyaklar bol? Neden diğer forumlarda sevgi ve saygı ile karşılandığım halde sırf burada Sn Erkut veya başka şüpheciler tarafından "gene aynı kişiler" geldi. "Zaten siz busunuz" tarzında mesajlar görüyorum sürekli?

-Neden foruma üye olduğumda "Hatsan şöyle iyidir" dediğim gün "Hangi amaca hizmet ettiğin belli" diye karşılık aldım?

-Diğerleri ile aranızdaki kavgalar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor arkadaşlar (ister diğer forumlar, ister diğer dükkanlar)... Ne katresu ne de arme r babamın oğlu değil...Eğer aranızda kavga varsa da ne haliniz varsa görün...
    Paylaşım ve bilgi için geldiğim forumda doğru bildiklerimi söylemek için de ne şahsınızdan ne de bir başkasından izin almam Erkut...

Her türlü çekişme beraberinde bölünmeyi getiriyor...Gördüğüm kadarıyla da havalı silah camiası önce çekişmiş sonra bölünmüş. Fakat (bilhassa burada) büyük yanlış olarak gördüğüm nokta şu ki "birileri devamlı diğerlerini ötekileştiriyor." Gene gördüğüm kadarıyla markaya sataşmalar "üyelere sataşmalara" kadar varmış (sadece burada)...Bazı kişiler hadlerini bilmez davranışlar içinde ya da bir yerlere daha şirin görünmek için zevzeklik peşindeler...

Şüphe ettiğiniz üyenin kim olduğu en çok bir iki günde rahatlıkla tespit edilebilir...Siz değil ama adminler yapabilir bunu...

Bence gafil tespitler yapıp tarafıma gereksiz sataşıp sinirimi bozacağınız yere çalışın ithal edin sizden alsınlar...

• Yazım size değildi bu duruma göre paranoyak olan sizsiniz. Sadece buradaki yöneticiler mi şüpheci? Telefonla görüşmeden üyelik onayı yapmayan yada davetiyeyle üye alan forumların yöneticileri daha mı az şüpheci? FX ve Air Arms ile ilgili tartışmalarda yukarıda örneğini verdiğim iki cümleyi siz kurduysanız o zaman lafım size.
    Yazımda "Benden izin alıp konuşacaksınız" diye bir şey göremiyorum. Ne katresu ne mermer ne de halil benim de babamın oğlu değil. Yazımda markayla yada satıcıyla ilgili bir sataşma yada kötüleme göremiyorum. Biraz daha dikkatli okursanız benim tek derdimin iki kuruş menfeat için bulunduğu kabın şeklini alan cıvık insanlara. Ötekileştirmek buysa üzerlerincen damla damla yavşaklık akan cıvık insanları ötekileştiriyorum bana uzak Allah'a yakın olsunlar.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Küçük bir hır gür çıksa da foruma laf soksak anlayışında olan insanlara prim vermeyelim arkadaşlar.

Neyin hizmet neyin kazık olduğunu ya da kimlerin ikiyüzlülük yaptığını aklı olanlar anladı. Taraftar olanlarda anlamayıversin. Uğraşmayın.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Anlamadım gitti yok bu ucuza alıyor pahalıya satıyor satar yada satmaz işine gelen alır gelmeyen almaz zorla kimse kimseye birşey satamaz.Almayıp yada alamayıpta diğer alan arkadaşların morellerini bozmaya gerek yok kimsede alanların avukatlığını yapmasınada gerek yok alan arkadaşlar öyle bir konu olduğunda kendi hakkını en iyi arayacak savunacak kişiler.

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• ;d;;d;;d;;d; sonderece haklısınız.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Official Post

;d;;d;;d;;d; sonderece haklısınız.

Hakan şu imzanıda bir düzenlesen, hani eksik var gibi duruyor. ;şrofls;.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• ki forumu da belki yararlı bişey öğrenirim diye takip ediyorum ki çok şey öğrendim ve yakında bi pcp almayı düşünüyorum.Böyle forum amacına hizmet etmediğini düşündüğüm tartışmaları görünce üzülüyorum 2 tarafta da bugüne kadar aleyhte eleştiriler tartışmalar içeren yazılar gördüm ve en iyisinin bu tarz tartışmalar içereren konulara yazmamak olduğunu düşündüm.Hayatta maalesef menfaatlerin çakıştığı bi yerde dostluktan kardeşlikten bahsetmek pek mümkün olmuyor.Biribirini çok seven insanlar sadece kişisel çıkarlarına ters düşene kadar böyleler.Oysa aynı amaca gönül vermiş insanlar birlikte hareket edebilseydi şimdi havalısilahseverler çok daha iyi durumda olurdu..Sadece forumlara pek yazmayan ama sadık bir okurun kişisel düşünceleridir ,kimseyi suçlama amacı gütmemektedir.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• evet mustafa abi burda bır fazla iki eksık tüfek var yakında düzenlerim beceremedımde gecende denedım ayarlamayı ^^

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png