Steyr adlı kullanıcının mesajları

"o zaman dürbün şart , hatta bipod da şart."

Düşündüğüm bu, uygun bir dürbün arıyorum, çünkü tabancada bunu değerlendirebilecek potansiyel mevcut, uygun bir bipodda alabilirim neden olmasın
    Leapers ı henüz güvenilir bir yerden bulamadım , 288 mm dürbün boyu bu tabanca için problem olmayacaksa Hawke Sport
    HD IR 2-7x32 AO (Mil Dot IR)

Da fena görünmüyor, uyar derseniz ithalatçısından sipariş geçicem, saygılar.

Arkadaşlar tabancama dürbün arıyorum hawke sport Hd IR 4-12x50 ao yada 3- 9x40 düşünüyordum ama boyutları sanırım tabancadan büyük olduğundan kurarken problem yaşayacağımı söylediler, kalite olarak benzer kalitelerde mümkünse balistik yazılımı olan bir dürbün tavsiyeniz varmı?(dipçikte temin edeceğimden dürbün şart haline geliyor)

Hocam çok teşekkür ederim, isabetli bir tabanca, hatta dürbün takmak gerekicek diye düşünüyorum, birde arpacık sabit sanırım ilerletmeme rağmen kombine kısmı çıkmıyor bende fazla zorlamadım, eğer mümkünse namluyu söküp komple iç dış olarak temizlemek istiyorum ama bunun hakkında forumda söküm şeması bulamadım, eğer çok zahmetli bir iş değilse söküp temizleyeceğim, birde silahı yoğun olarak kullanmaya başlamadan evvel ayar çekmem gereken herhangi bir kısmı varmı? piston vidaları, tetik vidaları gibi?

Saçma olarak Crosman Lead Pointed premium grade aldım, bunun dışında önerebileceğiniz uzak mesafe atışı ve bunun dışında isabetli bir hollow point saçma varsa internetten sipariş etmeyi düşünüyorum, malum ziyaret etmeyeli eminönünde esnaflık bitmiş,saçmaları 2 katına, tabancayıda 440 liraya satmaya çalıştılar, neyseki 375 e aldık ... birde tartışmasak vitrin mamülünü kapalı ürün diye zokalayacaktı arkadaş... neyse..

Daha dikkatli incelediğimde rüzgarın piston üzerindeki yağlama deliğinden geldiğini fark ettim, zoraki kitapçığında Şekil 19 olarak geçen fotoğraftaki delikten her pompalamada hafif rüzgarımsı şiddette hava geliyor,bunun dışında kapak takımını tam kapatmaya yakın valfın bulunduğu mekanizma kısmındanda çok ufak bir tıslama sesi geliyor elimde chronograf yok,dolayısıyla hız ölçemiyorum,sizlere sormadan edemedim eğer bir anormallik var ise direktman yarın bayinin yolunu tutucam, birde kutudan çıkan yağ ile pistonu yağlayabilirmiyiz? petrol bazlı olup olmadığından emin olamadığım için piston içine yağlama
    yapmadım, silah bu ay 10.2012 üretimi olmasına rağmen saçma koyulan kısma yakın bölümde silinmeyle çıkıcak cinsten hafif turuncumsu korozyon oluşmuş, pek hoşuma gitmedi ama silerek çıkardım.

Arkadaşlar bugün Mercan'dan 4.5 mm Zoraki hp-01 ultra modelini aldım henüz çok fazla atış yapmadım, pompalamada sorun yok 4 pompada 22 kalibre gibi patlıyor ve oldukça güçlü mermi atıyor, yanlız silahı pompalarken dikkatimi çeken bir husus her seferinde ufakda olsa bir rüzgar hissetmem, yani pompalama esnasında ufakta olsa bir hava kaçırma durumu söz konusu, bu durum normalmidir yoksa valfda problemmi var ? eğer bir problem söz konusuysa yarın gidip değiştiricem acilen cevaplarınızı bekliyorum saygılar