maxilla adlı kullanıcının mesajları

Yinede illaki alacaksanız ranger xt3 modeli en alınası tüfek gibi duruyor. internette ayrıntılı bir inceleme videosu vardı.Video altındaki yorumlarıda dikkatlice okusanız iyi olur.Çatüs hakkında ki en ayrıntılı incelemeyide Tabanca-tüvek sitesinde bulabilirsiniz....

Şu an piyasada mukemmeli yakalamış bir 36 kalibre silah yok. Çoğunun kronik sorunları var.Hiç sorun olmasada mevcut fişeklerin barut istikakından kaynaklı kovan kopmaları görülüyor.Bence şimdilik 36 kalibrelerden uzak durun en azından otamatik olanlarından...

Selamlar,yurdum insaninin bazi yorumları gercekten siratta birakiyor insani,tamam buldum dediginiz yerde baska bir yorum önceki ogrendim dediginiz tum bilgileri unutturuyor

Hocam,umarım benim yorumumun bu radikal kararınızda ciddi bir etkisi olmamıştır.Armsan iyi bir tüfek ben sadece lamine kaplamayı beğenmediğimi belirtmek istemiştim.Umarım yeni tüfeğinizle güzel avlar yaparsınız...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu da yaklaşı 40-45 adım mesafeden ayakta desteksiz tek kurşun atışım

merhabalar,yine guzel bir konu dogru bolume mi yaziyorum bilmiyorum ama armsan penoma lamine hakkinda bilgisi olan varsa yorum almak isterim,kismetse yarin alacagim namlu boyu 66 12 kalibre simdiden tesekkur ederim

Lamine phenoma yı bu gün bende inceledim. Açıkcası lamine kundak nette göründüğü gibi değil sanki yüzeyi ucuz plastik kaplama gibi duruyordu. benim için tam bir hayal kırıklığı oldu lamine kaplama..Armsan'a gelince bende paragon modeli var.Hem slug hem şerit namlusu ile beraber aldım ve gerek saçma dağılımı gerek penetrasyonu gayet tatminkar...Namlu boyuna gelince,bu sizin kişisel tercihlerinizle ve av alışkanlıklarınıza bağlı.Çoğu avcıya göre 66 namlu yeterli ama özellikle ördek kaz avcıları 71 cm namlunun bazı durumlar için avantaj sağladığını söylüyor.

Geçen gün yurt içi kargo hiç eve gelmeden ve hiç telefonla aramadan direkt alıcıya adreste ulaşılamadı diye not düşmüş.Takip numarasından nette bakarken bir baktım beyefendiler gelmeden şubeden işlemi bitirmişler neymiş ben evde yokmuşum.Gittim ertesi gün dedim kardeşim siz gelmeden nasıl böyle bir not düşersiniz.Başladı kıvırmaya daha yeni dağıtıma çıkacak sizin ürün sistem otomatik öyle atmış demeye.....Allah bunları ıslah etsin ne diyeyim başka....

Hocam,taktikal dipçik evet hafif olur ama tüfeğin denge merkezi ciddi anlamda long model için öne doğru kayar.Havalı tüfekte çok sayıda atış yapacağını var sayarsak bir süre sonra tüfeği dengede tutmak zorlaşabilir.

Fiyatlar uçuk ama iş hizmete gelince yerlerde sürünüyorlar.Yurt içi kargo bakıma gönderdiğim tüpümü 10 günde zor teslim etti.Bi kaybettik dediler.Bi transfer merkezinde kalmış dediler.Soruyorsun döneceğiz deyip sallıyorlar...Bi daha yurt içi kargo mu asla...

Ya arkadaşlar cahilliğimden soruyorum. Bildiğim kadarıyla bu regülatör denen şey tüpe takılıyor.Öyleyse bu regülatörlü tüpler at 44 e olur mu ki

Hocam, ben 200 barda başlatıp 100 bara 30 atış zor yapıyorum.Tabi burdan anlaşıldığı gibi tüfeğin hiçbir ayarından anlamıyorum.Gıpta ettim sonuçlara .Yokmu bana yardım edecek.

gecenlerde bi programda görmüştüm osmanlıda okculuk tekkesine kayıt için minimum 560 metreye atış yapmak gerekiyormuş.Şu an dünya rekoru ise 540 metrelere gelip takılmış.Osmanlıda 800 metrenin üzerine yapılan atış kayıtları mevcutmuş.

Bildiğim kadarıyla yurt dışında bu tip avlar için 1cm çaplı pelete sahip özel üretim havalı silahlar kullanılıyor.Yanlış hatırlamıyorsam ki yanlışsa arkadaşlar düzeltsin sumatra nında bu tip büyük çaplı silahkarı var

Arkadaşlar diğer bir sitede cometa ile ilgili ayrıntılı bir inceleme yazısı var.Ben oradaki inceleme yazısından sonra karar verseniz daha iyi olur diyorum çünkü cokta iç açıcı şeyler yazmıyordu