KARA57 adlı kullanıcının mesajları

zaten o konuyu inceledim acıkcası kafam cok karıstı bu durbun konusunda hiç bir bilgim olmadıgı ıcın.Birde merak ettim amerikada daha uygunmudur fiyat ona göre kaliteli bir şey almayı düşünuyorum

Merhaba kuzenım 2 hafta içinde amerikadan gelecek yeni aldığım at44 için ordan dürbün aladırmayı düşünüyorum buraya göre daha uygun olabilir die çok fazla bir butçemde yok artırabildim kadar bütçe artırıp regülatöre yatırmayı düşünüyorum ebay den baktım uygun fiyatlar var sizce hangi dürbünü tercih etmeliyim forumda bir çok dürbün konusunu inceledim epey bi kafam karıştı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

hepınıze cok tesekkur ederım yenı pelletler:D gelsın ole deneme yapacam.Birde tüfek 2. el nerde ne sorunu var tam bilmiyoruz bugun atış esanasında fark ettık kurma kolunu tutan pım her kurmada yukarı dogru cıkıyo benımde aklıma oringlerde bı sıkıntı olabılecegı geldı fakat kurcalamak ıstemedım dağıtırım die bu namluyu falan nasıl söküp kont edebilirim

Merhaba malum dürbün sıfırlayamama konusu at44 kullanıyorum ustunde bırlıkte geldıgı durbun takılı bugun yaklasık 5 saat kadar ugrastım ama hıcbırsey elde edemedım 30mt de hedef tahtasına 5 lı atıslar yaptım 2 atıs tam ortadan vursada diğer 3 atış çok alakasız yerlere gidiyo her denemede aynı sıkıntı 4 atıs hedefı tam 12 den vursa da gerıye kalan 6 atıs alakasız yerlerde benım ılk aklıma gelen sıkıntı pallet cunku uyduruk av bayınden alınma sacma kullandık sıfırlama ıcın onerebılecegınız pallet hangısıdır ve bu sıfırlama işini en kolay nasıl yaparım teşekkur ederim iyi forumlar