buzdağ adlı kullanıcının mesajları

proje rafa kaldırıldı muhtemelen ama benim halen aklımda ne zaman çıkacak yeni yerli peletle sanırım ümidi kesmemiz lazım
    ama yinede bi ümit bekliyecek şahsım adına

Tüfek güzel görünüyor ama el yapımı sanırım isabeti ve gücü hakkında bir bilgi varmı ? getirttiğimiz zaman pişman olmayalım.

henuz dogan haric kimse bilgiye sahip degil ama durust olmak gerekirse guc isabet degil de goruntusu icin alip oynayasim var benim(icimdeki kucuk savasci cocugu cikti ortaya)

sn dogan tufek guzel ama bunu bizle paylasmaniz daha guzel keske getirtmek icin bi yol bulsak isteyen arkadaslar da birlik olsak getirtsek nasil olur sahsen benim cok hosuma gitti bu havalinin havasi baska olur kendimiz yaptik ya

sanırım almışsınız bizlerle paylaşmanıza sevindim bu arada masanız çok hoş güzel mekan kaliteli tüfek hayırlı uğurlu olsun öcelikle size sezgin bey sonra havalı camiasına
    biran monitorden uzanıp dokunasım geldi içimden ama farkettim ki sanal alem deyim

hayırlı olsun hocam, yengem evden kovsa sizi olur hani 8o

velibey ZETAX ı kovarmi yenge bilmem ama hergün yenisiyle eve gelip odanin birine el koydugum surece kovulmak bana yakın gozukuyor

ben bir ft ci degilim daha cok hedefi patlatma tahrip uzerine hos yasadigim yerde havali degilmi mantigi sursede gorenler pcp ye hayranliklarini gizlemekte zorlaniyorlar
    yayim havali icin onemli bi adim bence guzel olmus sahsen katilmak isterdim
    keske sehsi dusencem tecrubeli ustalarimiz isin teknik kismiyla ilgili biraz bilgi sunsalarmis cok daha hos olurmus
    mesela
    pcp nedir
    pcp ve yaylilar arasindaki farklilik ve calisma pirensipleri
    yeni baslayacak arkadaslara tufek secimi
    durbun tercihi ve oncelikleri neler olmali
    gibi devam edip ettire biliriz forma uye olmayan ama ne oldugunu merak eden insanlar bu tufekleri tanima ne tercih sebebi oluna bilrdi gibi bence

bütün yorumlari okudum ki konuya hakim olayim diye işim tekstil işcilik cok dikkatimi ceker ama daha sı cocuklugumda bu yana mekanik ve muhendislik üzerine yaptim sahsıma ne yatırım yaptiysam
    hatsanin butun pcp modellerini kullandim ki amiral gemisi olan bt 65 ve galatian modeli suan elimde simdi benim izlenimlerim
    daystate de lw namlu galatianda da lw namlu biri 45 cm biri 60 cm ama nedense muhimmat nomluda daha oz zaman gecirmesine ragmen airwolf galatianla ayni enerjiye sahip ve daha isabetli
    burdaki fark bence galatian daki lw ile airwolf daki lw farkli bu farki kullanarak gozlemledim
    bi ara yapay elmes sertliginde bir namlu yapilma ihtimali bile gecti kafamda ama sektor farki olunca ugrasma gibi bi ihtimal olmadi
    bi ornekle uzatmadan baglayalim
    normal piyasada bulunan bi celikten yapilan 12 yivli bi namlu mu
    yoksa kendini kanitlamis lw 12 yivli bi namlu mu size guven verir
    guven insana e iyisini yaptiriyor tecrübeyle onaylanmıştır titanigi batiran da buzdağ ının gorunmeyen kismiydi
    işi yapan lw nin gorunmeyen kısmı

yerli bi urun uzerinde bu kadar konusma ve ilgi guzel ama tartismalar bos gibi geliyor bana nasil nerden geldi tartismak yerine kalitesi ve neler yapila bilinecegini tartisip konussak daha verimli olur gibi geliyor bana mesela ne gibi eksikleri kalmis alasim urettigi enerji tahribat gibi mesela
    benim kullandigim pallet hn barakuda pover bakir kapli olan sertlik guzel yive guzel oturuyor buda oturacakmi namnuya sivanir mi o kadar sorulacak soru varken neden nerden gecti elinize niye siz dememek gerek bence

iscilik cok guzel gozukuyor sanki tektek tornada cekimis cesine cezbedici ama en guzel yani tek tek dizilmis olmasiki indekslemede bozulma olmamasi anlmina gelir neden yerli urunde kaliteli kullanmayalim ki olsun ital olacagina yerli mali olsun

Hobiye yeni başlayanların sıklıkla karşılaştığı bir problem bu. Özellikle ucuz dürbünlerde verilen parayı çöpe atmakla sonuçlanan dürbün montajına çok dikkat etmek gerekiyor. Geçmiş olsun hocam dürbün sağlam neyse ki.

neyse ki wrangler yasin arkadşım fıkırleri doğrultusunda sıkıntımı çözdüm ki çope gitmedi dürbünüm bilgi ve tecrübesini benimle paylaşan yasin beye teşekkürlerimi sunurım