buzdağ adlı kullanıcının mesajları

bir kaç gun once aldigim hawke 8-32x56 sr pro durbunumu takmadan once elden geçirip inceledikten sonra mekanizmaların yumusak hassas hereketine hayran kalmıştım
    dürbünü monte edince paranaks tekerinin fazla zorlandıgını farkedip dusunmeye başlamış ken formdan bir arkadaşı arayip fikir sordum normal mi diye
    aldıgım cevap benim icin şaşırtıcı arkadaş için acemi aydinlatmak kadar basit bi cevap tı
    çok sıkmış sın dedi ve sokup birkaç kontrolden sonra vidaları çok sıkmadan tekrar monte etmemi soyledi ve bende elimden geldigince tasviyelere uyarak monte ettim ve sonuç harika hala paranaks terim o yumuşak dokunuşuna geri döndü
    formda bu konu ile ilgili birşey bulamadım ben yazayım istedim vidalari asla son haddine kadar sıkmayalım

öncesinde bt 65 sonra galatian ve airwolf kullanıcısı olarak butce iyi ise galatian al kayfine bak 200 mt teneke del küp şeker vur dürbün hawke 8x32-56 sr 12 daha ateşli tüfekler bakmazsın

gecen hafta bende pcp mi hatsana gonderdim orjinal cantasina koydum sardim paket kagidiyle yzdim uzerine adresi hatsan silah diy aldilar hicbir itiraz vaya olumsuz bir kelime soylemediler ki safir silah icinde yurticin kargoda yine sorun yasamadim ki atesli silah oldugu halde

cok tecrubeli bi kullanici degilim yeni basladim pco kullanmaya ama daha profosyenel bi calisma olabilir turk kullanicisina bullpup tasarlayip sunula bilirmi mesela o kadar aradim bulamadim sonunda ali beyden rica ettim yapacak sagolsun en kisa surede gonderecegim tufegimi mevcut kullandigimiz kundaklar biraz denge sikintisi var olarak hissettim bu sorunlari asacak tasarimlar calissak cok guzel olur bence

hangi kitapta yazıyor sizin dediğiniz gibi,kutsal kitabımızda mı yoksa hadis,tefsir,fıkıh kitaplarında mı? bizi aydınlatırsanız seviniriz,saygılar

sayın ARHAVİLİ08 özgür bir dümnyada yasıyor olsak da baglı oldugumuz kurum ve kuruluşlar var her hangi birsey için devletin koydugu kurallara aykırı davrandıgın takdirde ceza i işlem uygulanıyorsaa buna uymak zorundayız
    örneklemek gerekirse araba kulanıyorsunuz bolunmuş duble yollar da 90 hız sınırını asar radara dusersenız ceza oduyorsunuz
    benim arabam degil mi istediğim gibi giderim deme sansımız var mi
    benim hiç olmadı sanırım olmayacak ta
    avlandıgımız topraklar devlet nezlınde bellı bı degere sahıp ve bunun karsılıgında bızden talep ettiği harc vergı vs ödemediğimiz surece hakkımız olmayanı almış oluyoruz sanırım buda diye devletin ve kurumların istedigi harcı ödeyen avlanan arkadaslarımızın hakkını yemiş oluyoruz

benim gözümda kaçak avcılıkta haramdır çünkü kul hakkına giriyor