ast44 adlı kullanıcının mesajları

iyi en azından cıkacagı gün beli ayın 1 haziran olarak belirlendi hadi hayırlısı bakalım abi bide diger ürünlerinde resimleri atma gibi bi imkanın yokmu

ben o silikon ve wd40 deneyecektim bi kaç arkadaş onlarda yıpratıyor dedi ben tüfegi göndermemdeki amaç hem gitmişken tüfekte bakım yapılsın pompayıda gönderdim yani itiraz etsem tüpü tek gönderirdim :D yani tek çare hatsan

vallaha abi bendede aynı sorun vardı arastırdım boşalt doldur dediler 3 4 kere denedim cok az ses cıkıyodu denemelerden sonra biraz abartılaştı hatsanı aradım tüp hava kacırıyor dedim dedi servise gönderme imkanın varmı var dedim tek tüpmü yok komple tüfek dedi bende komple gönderdim hatsana gönderecekseniz veya yakınzamanda kargo gönderecekseniz facebooktan yurtiçi kargo facebook şubesine tıklayın orda forumu doldurun orda işte kargom nerede v.b işlemi kulanıp %30 indirim kodu veriyo daha ucuza gönderirsiniz

abi aklımda bide şu soru var pelletleri kendi adınıza açtıgınız sitedenmi satacaksınız yoksa av bayilerinden üstüne kar koyularakmı alacagız ??? yani direk fabrika satışı gibi bi sitenizmi olacak pazarlama yönteminiz ne olacak

helal olsun abi yerli peletlerde bi en iyi dedigimz ince mehmet bazı arkadaşların yorumlarıyla anladıgım kadarıyla bi vurdugun yeri bidaha vuramazsın diyolardı yerli firma olarak jet öztay vb peletlerden başka bi pelet kulanamıyoduk onlarda bi işe yaramıyodu mod 125 le kulandım hedefe sıkıyom başka biyere gidiyodu aklıma gelmişken abi bu solit tiğ 30 grain peletler ince mehmet solid 30 grain gibi at44 jarjöründe sürtüyomu yoksa cuk oturuyomu denedinizmi forumda baya at44 kulanıcısı varda

bende böyle biliyorum hatsan bazen tüfegi 0 gönderip ücret istemeyen bi firma ama biraz düsündürüyo bazı arkadaslar forum dışında arkadaş çevrem kargo paralıysa bakımda paralıdır felan dedide o yüzden konu açmadan konunun devamına yazdım bilgi amaçlı

merhabalar bende tüfegimi garantiye gönderecegim tüp dolum yerinden hava kaçırıyor. hatsanı aradım dediler komple tüfegi gönder tüfegi 2. el aldım faturası yok yapılan bakım işleminde ücret alırlarmı başka bi konu açmak istemedim hazır arkadaş açmışken konu kalabalıgı olmaması için. yardımlarınız için şimdiden teşekür ederim belge olarak aldıgım abinin servise göndermis oldugu servis faturası var onu icinde göndersem oda yeterli olurmu

bu peleltle ilgili emek veren herkesin ellerine sağlık inşallah umdugunuzdan fazla satıs yapar dış piyasayada acılırsınız birazda onlar der adamlar ne pellet yapmış yav çok merakla bekliyorum

abi peletler okadar güzelki tüfek olmasada aksesuar olarak alıp duvara asılacak cinsten emege saygı yapan kişi inşallah piyasada tutnur ve ithal peletlere okadar para vermeyiz bizm peletlerde dış piyasaya cıkar inşallah

Çok abartılmaması gerek bence sonuçta regülatör uygulanmış düzgün çalışan bir tüfek ben uzun zamandır tüfek elime almıyordum ve bilinmesi gereken bir diğer konu atışlar destekli olarak yapıldı ben sadece tetiği çektim iyi dilek ve temenniler için hepinize çok teşekkür ederim Ömer inşaallah geldiğimde malatyaya yanına uğrayacağım beraber müsait olursa eğer Mehmet abinin yanına gideriz

inşallah abi malatyaya gelirsen yaparız bişeler en güzelinden