sniper58 adlı kullanıcının mesajları

kardeş biz millet olarak silaha hevesi çocuk yaşta ediniyoruz.Benimde 15 10 ve 4 yaşlarında 3 oğlum var büyükler benden hevesli atış yapmaya.seninle dün konuştuğumuz crosmanla ben daha şişe bile kıramadım ama 10 yaşındaki oğlum silahın sapmasına rağmen her 3 4 atışta şişeleri kırabiliyordu .Kontrollü birşekilde bence bukültürümüzüde çocuklarımıza vermeliyiz diyorum.

vortex pistonun ne getireceği şuan için muamma ama bana kalırsa herşey beklentimize bağlı bir yaylıdan pcp performansı beklersek yada vortexten bence hata ederiz.En güzel şey pratik masrafsız ve kullanılabilir olandır .Böylece yaylı iyidir iyiiii :)))

öncelikle stoegeriniz hayırlı olsun.Güzel ve eğlenceli bir gün geçirmişsiniz belli bizde çocuklarla ara sıra yapıyoruz böyle aktiviteler çocukların eğlencesine diyecek yok benden çok eğleniyorlar.Allah ağız tadınızı bozmasın eğlenceniz daim olsun

ben bu konuda ysadigim sikintiyi burda yazmistim.aynen soyledikleri gibi hatsana bilgilendirme yapinca hatsan bolgeyi aramis ve gonderimi almislardi.ancak kargo firmasi yanlizca fabrikaya gonderi aliyirmus.satisyada baska amacla sahsa gonderi yapmadiklarini soylediler. buda ayri bur handikap

:) baltayı taşa vurmulsunuz en nihayetinde işin hallolması iyi ben ptt de cinnet geçirecektim gamo p900 gönderirken faturasıda yanımdaydı hatta ptt kapıda ödeme ile almıştım faturada buda yazıyordu al faturası bak banada ptt ile geldi zaten dedim dinletemedim daha sonra gidip yan masasındaki görevliden geçirdim o da mal mal bana bakıyordu :)

kargocu bayanın söylediği şeylerden biride bu kişiye göre yorumlanabliyor böyle şeyler birsine önemsiz gelebilirken diğeri çokça önemsiyor işini

herkese yorumları için teşekkür ederim ama şöyleki bu olayla birsürü şey öğrenmiş oldum.Artık gönderi yaparken bana sorun çıkartmayacaklarınıda söylediler bunuda garantiledik bulgur peynir gibi malzemelerin içinde silah uyuşturucu gönderirlermiş titizlik bu yüzdenmiş gibi bahaneler dinlesekte işimizin hallolması sevindirdi.Tabiki arayıp HATSAN' ada teşekkür ettik.burdan tekrar teşekkür ediyorum iyiki varsın HATSAN... :thumbup:

Şimdi Hatsana gönderdiğinizi söylemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam anlaşmalı müşterilerden şubeler pek para kazanamıyor bu yüzden gönderirken caz yapabiliyorlar herkes para peşine düşmüş insanlık feci halde yaşından başından bile utanmayacakları bir hal aldılar... Yazık.

işin tuhafı aynı gönderiyi 7 8 ay evvel yapmıştım 21.50 l almışlardı şimdi ise 15.5 tl aldı şaşırdım herhalde buda hatsanın etkisi

KArgo bilgisini yanlış verirseniz kutu dağılması halinde dolandırıcılıktan suç duyurusu bile yapılabilir hakkınızda ayrıca gönderiniz sigorta kapsamından çıkar içerik farkından dolayı gönderi zarar görse bile zararıınızı talep edemezsiniz en güzel çözümünü açıkça belirtiyorum kargo araçları üzerindeki 444 lü numarayı arayıp şubenin adını söylüyorsunuz örneğin Trabzon Değirmendere Şubesi sonra sizi ilgili bölge müdürlüğüne yönlendiriyorlar ve şikayetinizi dile getiriyorsunuz sonra onlara iç hattan direk ihtar gidiyor yani gönderinizi almak mecburiyetindeler.

bunu bilmiyordum ama ben hatsanı arayınca hiç sektirmediler sağolsunlar hemen çözüldü iş

Kendim zamanında Yurtiçi kargo A sınıfı elemanı olarak görev yaptığımdan söyleyebilirim.Acentalar özerk çalıştıkları için işine gelmediği zamanlarda bu şekilde sorumsuz davranıyorlar. Her firma için geçerli hatsan anlaşmalı müşteri olduğundan onlar kolaylıkla işinizi halleder çünkü anlaşmalı müşteriden direk olarak bölge müdürlükleri para kazandığından alt tabakaya anında bir emir iner ve bütün işlem hallolur :)

tamda böyle oldu bi emir iş tamam :)

kutuyu güzelce hazırlayın kargo şubesinde içinde ne var diye sorulduğunda oyuncak tüfek var plastik boncuk atıyor deyin eğer görevli duraksarsa zaten kargo ile geldiğini söylersiniz genelde paketi açmaya üşeniyorlar sorun çıkmaması gerekir ancak bazılar işi inada bindirebiliyor

kutuyu sağlam güzel paketledim belki fabrika böyle paaket yapmıyordur.Tüfeğin boncukkk attığını söyledik ne diller döktük maşallah kargodaki bayan silahı tanıyor diyor ne boncuğu kimi kandırıyorsun bunlar küçük kurşun atıyor diyor :)

İzmir'de MNG kargo ile Hatsan'a tüfek gönderdim en ufak bir soru bile sormadılar.. Ancak ben kapalı kutu içine koymuştum ve açıp içeriğine bakılmadı,
    siz açık açık ne göndereceğinizi beyan ettiyseniz o yüzden problem çıkarmış olabilirler..

kardeşim adamlar içeriğini söylemesekte açıp bakıyoruz diyor.eğer kargo şubesi gönderse bölge kontrol geri yolluyormuş.