borris1986 adlı kullanıcının mesajları

Sayın Borris1986 ,arkadaşların söylediğine katılıyorum.Zoraki de kullandım hem sessiz ,tepmesiz ve atış imkanı daha kolay.Yalnız pompalamak gerekiyor.oda bazı arkadaşlarımın hoşuna gitmemişti onuda belirtmek isterim.Mod 25 i kurmak biraz daha kolay ama kol kası gerektiriyor.Tek kurma tek atış ,4 pompa 1 atış aynı etki.20 metreye kadar oldukça etkili,20-30 metre arası sizin yeteneğinize bağlı.30 m üzeri havalar düzelmediği için deneyemedim.Adalya (Hasan)arkadaşıma katılıyorum biraz bekleyip mod 25 süpertact modeli çıkınca almanız bu işten zevkalmanız açısından önemli.Benim fikrim böyle.Bütçenize bağlı tabii.

anladım tavsiyelerinizi dikkate alıcam fiyat olarak mod 25 daha avantajlı sanırım gönülden çok cep mod 25'e kayıyor :) sizin yaptığınız gibi supertact'ı beklemeden mod 25 üzerindemi oynasam acaba ayrıca projeniz gerçekten güzel olmuş başarılar :D böyle bi proje için yardımcı olursunuz sanırım :)

projeniz gerçekten çok güzel başarılı gözüküyor tamamen bitmiş haliini görürüz inşallah... bende foruma yeni üye oldum süper charger ile zoraki ultra arasında kaldım ama daha çok süper chargerdan yanayım siz bu silahı tavsiye edermisiniz...