bay_21 adlı kullanıcının mesajları

her 200-300 atış sonrası tabancamı yağladım benim anlamadığım tetiğin boşta olması hava haznede olduğu gibi duruyor bir türlü tahliye edemedim cesaret edip sökemedim de garantiden çıkar diye. haftasonu diye kargoyada veremedim artık pcp zamanı geldi gibi. zaten şu cricket gözümün önünden gitmiyor offf kararsız kalmak çok zor nasıl bir hastalıkmış yaw bu. ateşli silahlarla ilgili bütün imkanlarım var ama şu havalı işi yokmu resmen hastalık. düşünsenize zoraki gez arpacıkla 30 metreden vurduğum kola kapakları ssg08 ile 800-1000 metrede vurduğum boy hedeften daha zevk veriyor. ateşli ile 20 fişekten sonra bıkkınlık verirken havalı ile bir kutu saçma atıyorum bide bakıyorsun hava kararmış akşam olmuş. abi yemin ederim bu bir hastalık

çalıştığım iş yerinde üstünde 12 bar yazan (RTR MAX) 100 lt hazneli hava kompresörü var acaba diyorum pcp tüfeğe yada scuba dolumu yapılabilirmi. hayal gibi ama ya tutarsa 8o

selamun aleyküm arkadaşlar yaklaşık 8 ay önce aldığım zoraki hp01 ultra tabancam önce hava kaçırmaya başladı. 1. pumpda peleti bile atmıyordu ama 3. ve 4.ncü pumplarda gayet iyiydi ne olduysa anlamadım 4 kere pumplayıp tetiğe bastığımda çıt yok haznede hava var ama tetik düşmüyor 5. pumpu yaptığımda fazlalığı tahliye ediyor. yaklaşık 3000-4000 atış yaptım yardımlarınızı bekliyorum. garantisi var

five-seven mühimat sıkıntısı yaşanacağından dolayı iptal oldu. five-seven sadece özel fişekerle zırhı delebiliyor. bir tabancayı bir ömür taşırsın bir kere lazım olur, lazım olduğunda da tutukluk yaparsa bir ömür boşa ağırlık taşımış olursun. Allah kimseyi zorda bırakıp tabanca tüfeğe mecbur etmesin, sadece hobi olarak kullanmayı nasip etsin.

five seven düşünmedim değil aslında ama son gün listeden çıkarıldı. Neden zigana değil, mercedes varken niye tofaş olsunki... yerli tabancalarımız malesef istenilen standartlarda değiller son olarak canik tp9 u bayağı geliştirdi ama sıg saure bütün dünyada kendini ispatlamış saygın bir marka. yaklaşık 7 yıldır sarsılmaz mega taşıyorum en az 50 kere tutukluk yaptı iyi dilekleri için bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

glock 19 gen4 ile sig p226 elite arasında kalmıştım. glock daha uygundu ama p226 hayalimdi. sabırsızlıkla bekliyorum

avcı10 kardeşim lütfen yorum yazarken karşı tarafı yalancılıkla suçlamayın hiç hoş değil. ak47 ye gelince 1-8e kadar gezi vardır alt üst işi yoktur mesafeye göre gez ayarlanır.
    sinan abim atışların çok hoş tebrikler.

bir hobiye günül vermek bu olsa gerek helal olsun hayırlı uğurlu olsun... 40 gündür bir zoraki alacam 140 kere düşündüm hemen şimdi, bende siparişi veriyorum... OH BEE