karamurat tarafından yazılan gönderiler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

  Uygun hiç bir şey kalmadı ben jsb’den başka saçma kullanmadım hiç kendi tüfeklerimde ama jsb nin fiyatları çok yüksek. Çocuklar kullansın diye bi zoraki almıştım onda da sadece gamo match kullanıyorlar o bile pahalı. Bişey alıyorsun kargo fiyatları yüksek çıkıyor. Hobi işi iyice pahalı oluyor malesef.

  Ben çok fazla atış yapmıyorum tüp uzun süre gidiyor ama komprasör şart oldu artık. İtfaiye rica minnet bastırdı bi akrabam onlarda 270 de bırakmış soğuğunca düşer dediğniz gibi cricket zaten 300 bar hiç olmuyor basınç düşük kalıyor bu sefer.

  Aliexpress’de ben bulamadım Türkiye’ye gönderen satıcı, Biraz inceledim fiyatları çok düşük olanlar çok sade. Sade derken otomasyon yok otomatik doldurmuyor yüksek sıcaklıkta dolumu kesmiyor. İstenilen basınca gelince oto stop veya fazla ısınınca oto stop olanlar çıkışlarımda büyük filitre gibi opsiyonları olanlar, hem 12v hemde 220 v ile çalışacak gibi tasarlananlar derken fiyat orda bile 8000-11000 bandına çıkıyor. Bize satsalar bile kargo gümrük vs derken çok yüksek fiyatlara gelicek. Bir arkadaşımla biraz baktık o ben ıcuz şekilde getirebilirsem getireyim olmazsa burda imalat yaparız dedi ama biraz uzun iş.

  Bencede burdaki geri bildirimleri firma yöneticilerine iletmeniz bizden çok çok daha kolay olur, kabze içinin boş olması ağırlık merkezini olumsuz etkileyecektir diye düşünüyorum, Bunun yanında dataylı grupman videosu daha belirleyici olur, benim için iyi grupman en belirleyici unsurdur. Bende bu üründe biraz daha uzun tüp ve namlunun daha verimli olacağı kanısındayım. Kabze tüp ve namluya göre çok dar gözüktü.

  Güzel keyifli video, öncelikle o kadar güzel mekanı boş bulabilmek çok çok iyi. Ben bir kaç farklı pcp ve yaylı tüfek kullandım halada kullanmaya devam ediyorum hn markasının bir kaç model saçmasını denememe rağmen hiç birinden jsb saçmalardan aldığım grupman neticesini alamadım. H&N saçmalarımin fiyatları genelde jsb den pahalı olmasına rağmen aynı performansı gösteremiyorlar benim düşünceme göre. Tüfeği birde jsb ile denerseniz daha iyi grupman yapacağınız düşüncesindeyim. Birde tüfekte kullanılan ekstra rail çok harika dikkatimi çekti. Tabanca ile grupman işinde bende gaza geldim fırsat olursa bende zoraki ile desteksiz 10 mt grupmanı deniyeyim.Size keyifli atışlar dilerim.

  Merhaba bu komprasörlerden bende almak istiyorum performansları nasıl? Scuba tüpünü ne kadar sürede dolduruyor? Aıza sıkıntı çıkarıyorlarmı? Birde Aliexpress’den bir kaç tane buldum fiyatları 3-5 bin civarında + kargo var ama bulunduğunuz ülkeye gönderim yapılmamaktadır yazıyor nerden nasıl uyguna temin edebilirim bilgisi olan varmı acaba?

  Merhaba.102m lik net bir mesafede böyle kötü hava koşulunda çok konsantre olmadan yapılan atışlar olarak değerlendirince grup çok dağınık gelmeyecektir.Px5 ve Edgun da kullanılan Pelletler el yapımı pelletlerdir.İllaki marka pelletler kadar iyi olmasada fena değiller.edgun 6,35 46grn 900 fps civarında atarken Px5 5,5 24,3grn mühimmatı 790fps civarında gönderiyor.

  Geçen gün yine rüzgarlı bir günde aynı yerde aynı mühimmat ile yaptığım 100m atışı size daha iyi fikir verecektir.

  Huglu efecto px5 100m grup accuracy

  Harici İçerik youtu.be
  Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
  Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

  Evet güzel atışlar, yanlız ben atışlarımı sehpa destekli yapmıştım siz normal yapmışsınız çok farkediyor. Rüzgar ve pelet uzun mesafelerde çok fark ediyor. Size keyifli atışlar🤚

  Elinize emeğinize sağlık çok güzel video, bundan sonraki videolarıda keyif ile izleriz inşallah, saçmalar hangi marka model acaba bana grupmanlar biraz dağınık geldi, her iki tüfekten de daha iyi performans bekliyordum. Ben 100 mt de elimdeki cricket ile grupman yapmadım ama daha önce İlk pcp tüfeğim Benjamin marauder ile yapmıştım onda jsb 18.13 gr ile 3.1 cm ctc yapmıştım.