karamurat adlı kullanıcının mesajları

Tamamdır Halil Bey buradan yazayım. öncelikle suan hatsan optima 550 (mod 125 ) 22cal kullanıyorum.

kesinlikle bir pcp tufek alacagım ama hala bt65 ve marauder arasında gidip geliyorum. simdi bu siteden de arastırdım bt 65 hattında olumlu olumsuz bircok yorum okudum

sizde bu silahın gücü ve isabet oranı ile ilgili olarak yorum yapmışsınız. kendimce yerli olması yedek parca temininin kolay olması gibi artıları var ve sanırım tartısılmaz gucu
    .

simdi marauderde modifikaya acık demişsiniz yani gücü fabrika değerlerinin üzerine çıkarılabilir sanırım. 3 gün önce Çek cumhuriyetinden altoros firması ile irtibata geçtim

bt65 icin regülator cok kolay takılabiliyor ve fiyatı nakliye dahil 84 euro birde elit modelini düşünüyorum lw namlu sizce bu sartlarda bu bt65 in gücünü dizginleyip isabet

oranını arrtırabilitmiyim? marauder de max. hava basıncının 190 bar ve hava tüpünün 200 cc olması atış sayısının az olması demek değilmi.

yani yapılacak modifikasyonişlemlerinde gücü arttırmak gücü düşürmekten daha zor değilmidir?

bu aksam ted holdover videosu seyrettim belki size faydası olabilir 35 dolara marauderın hava sarfiyatını %43 azaltıp atış sayısını 44'e cıkarıyor.

benim düşüncelerim basitce bunlar bu karısılıkta bana neler tavsiye edersiniz fikirlerinizi bekliyorum.

birde simdi aklıma geldi marauder mamlu 50 cm bt65 namlu 58.5 cm namlu uzun olunca menzil ve isabet artar mı?

simdiden tesekkür ederim saygılar

Daha detaylı bilgi isteyen olursa özelden de yazabilir buradan da.

Saygılarımla
    »Halil61« imzasıHalil ÖZAK

20.01.1967
    Halil Bey ben bu siteye daha yeni üye oldum özelden de yazabilirsiniz demekle neyi kasteddiniz isin dogrusu benim pcp genel ve benjamin marauder hakkında bazı sorularım olacak fakat bu konunun dısına çıkmak istemediğim icin burda yazmak istemedim. size özelden nasıl yazabilirim yas olarak ve pcp konusunda tecrübeli oldugunuz için bu birikimden yararlanmak isterim müsade ederseniz.

Merhaba
    Halil Bey bende bu silah hakkında araştırma yapıyorum bu 3 ayarı da silah üzerinden parça sökmeden yapabilirmisiniz ?

Valve transfer port değişikliği ile aynı solidi 900 fps çikarılabir diye yorum yapmışsıznız bu ekstra bir valf mi demek yani mevcut valfi söküp yerine yenisini mi takmak?

Silah kendi orjinal sitesinde 190 bar 200 cc ve 32 fps olarak gözüküyor .

birde Halil bey eğer kullandıysanız hatsan bt 65 ile kendinizce kıyaslabilirmisiniz