baskomutan_59 adlı kullanıcının mesajları

Herkese selamlar Benim tüfeğin geçenlerde yayı kırıldı bende sökmek zorunda kaldım ve benim araştırdığım civarlarda orjinalinden bulamadım uydurma bişey aldım.Aldıktan sonra uyması için çok uğraştırdı beni torna ısıl işlem gibi birçok işlemden sonra uydurmayı başardım.yayı takarken de bir abi tavsiye verdi tavsiyesi üzerine hareketli parçalarda kullanılan beyazımsı renkte gres yağını tavsıye etti.bende silindir içine yaya ve başka hareket eden parçalarına yeteri kadar sürdüm ve taktım.Daha sonra Deneme atışlarına başladım uygulamanın üzerine performansının iyi oldugunu ve sesin azaldığını söyleyebilirim. :thumbup:

meraba arkadaşlar bendede geox 4.5 var sanıyorum aynı tüfek benim kundakta siyah sentetik tüfeğin vidaları çabuk gevşiyor 10 atıştan sonra kontrol etmek zorunda kalıyorum.ilk aldığımdaki performansı kalmadı ama biraz daha düşsün bende sökücem tüfeği cfx kadar olmasada onun yolunda gitmeyi planlıyorum.şimdiye kadar sadece görüntüsüyle oynama yaptım.modifiyeyle ilgili sorunlarıma cevap vermeniz dileğimle...