akç adlı kullanıcının mesajları

haklısnız ama onlarda güç ayarı yok sanırım galaktian regülatörlü ama sumatrada gücü düşürüp isabet oranını artırabileceğimiz bir ayarlamada söz konusu olabiliyor birde işin aslı görüntüsüde çok hoşuma gidiyor hayırlısı bakalım kısmette ne varsa o ikinci el temiz bir 500 bulabilirsem işi çözeceğiz yoksa bayadır ilanda duran bir 025 var eğer bt 65 ten kuvvetli ise onada talip olacağım gibi

evet her hangi bir işlem yapmadan ortalığı kırıp geçiriyorsa kim bilir dedğinizi yapsam neler olur at 44 aa fx ince memet peletler denedim fakat bu pelet gibi değil çok hoşuma gitti dedimya 6.35 de düşündüm o peleti uykum kaçtı :)

aslında 4.5 kıral alttan kurma ve 5.5 tüfeğim var birde 6.35 olmasını istemem bundan dır güçlü 5.5 6,35 kadar iyidir illaki birde 6.35 hatta 357 kalibrem olsun istiyorum işin aslı mesela norica diye bir bulet buldum forumda pek kullanan yok at 44 de darma dağın ediyor suntayı felan 30 metrede düşündüm 6.35ini sumatrayla attığımı uykularım kaçtı sonuçta danıştım foruma ve bir ilan açtım az önce hayırlısı bakalım

at 44 evet pek tahribat tüfeği değil ama setiskur ayarını acınca 40 fpe oluyor nerdeyse

valla o ayarları felan bilmiyorum kurcalamadım hiç bu pcb hobisinde bi hayli yeniyim yaklaşık 6 aydır forumu takipteyim o ayarı yapıncada isabet bozuluyormuş herhalde diğer arkadaşların modifiyelerini inceledim bayabi kafam karıştı o nedenle mod suz güçlü ve uygun fiyatlı baktım bt 65 ve sumatra var bende sumatrada karar kıldım havalıda çoook eskiyim lakin pcb de yeniyim bu nedenle sumatra eğer ankarada olsam veya istanbulda mutlaka modlayacak arkadaşlar vardır lakin kayseride hobidaş ya yok yada az

sumatra 500 6.35 alırsanız air ranger 22. cal hatta 6.35 ten güçlü olur tüfek :)

şekline takılmazsak fiyatıda cabası ki şeklide sıradışı geliyor zaten bana çok hoş bir tüfek zaten 5.5 tüfeğim var at44 tahribatta pek etkilemiyor beni o nedenle 6.35 olmasını istiyorum

ha tamam 2. syfaya geçmişiz carbine kısa model yazmışsınız görmedim açıklama için teşekkür ederim carbinde olsa 500 de 6.35 te güç sanırım aynı değilmi uzun ve kısa modelde çok fark yoktur umarım

haklısınız zaten bende 500 düşünüyordum ama danışmak istedim zaten özellikle 6.35 istiyorum öte yandan bir gurupman beklentim yok zaten başta belirmişti safi güç istiyorum etkileyici olsun ne bileyim 2 sunta delsin kırsın parçalasın gibi zaten güç ayarı olması istediğinde isabetli bir atış eğrisi verir diyorlar vermezse yani şişe vuramazsak bizde hedef büyütür teneke vurarız :) kanaatindeyim

yalnız bu karbin nedir bi bilen yokmu mesela hatsandaki rb sb felan gibi birşeymi long gibi bişeymi

Valla oraya baktım birde forumda 2. El satılık 0.25 var birde 500 var herhalde 025dedikleri 2500dür onun dışında ilan açarım çok acil değil bekşeriz olmazsa hangisi olacağına bir karar verelim gerisi nasip

Alıntı sahibi "akç"

Selamlar ve hayırlı ramazanlar forumdaşlar bu sumatra nın 6.35 modelini almak istiyorum zaten bir 5.5 cal tüfeğim var yalnız sumatra fanı baya bi karıştırmama rağmen kafam karıştı hangi konuda derseniz 500 mü2500 mü carbin nedemek pek anlayamadım birde 357var tabi önceliğim güç ve tqhribattır şişe değil tava deleceğim veya sac sesi soluğu pem dert etmiyorum sizden ricaam 25 mi bana utgun 2500 mü 500 mü bir bilgi verirseniz sevinirim aslında şu 357beni cezbediyor fakat tek tek atış yapıyor sanırım o nedenle onu istemiyorum saygılar hayırlı geceler

sumatra recluse 357>500>2500 bu kadar tavsiyem kesinlikle recluse

Teşekkürler 357 şarjörsüz modek değilmi birde bu carbine nedwmek onu bi açuklarmısınız

Selamlar ve hayırlı ramazanlar forumdaşlar bu sumatra nın 6.35 modelini almak istiyorum zaten bir 5.5 cal tüfeğim var yalnız sumatra fanı baya bi karıştırmama rağmen kafam karıştı hangi konuda derseniz 500 mü2500 mü carbin nedemek pek anlayamadım birde 357var tabi önceliğim güç ve tqhribattır şişe değil tava deleceğim veya sac sesi soluğu pem dert etmiyorum sizden ricaam 25 mi bana utgun 2500 mü 500 mü bir bilgi verirseniz sevinirim aslında şu 357beni cezbediyor fakat tek tek atış yapıyor sanırım o nedenle onu istemiyorum saygılar hayırlı geceler

Super tufek ama ben seye takildim hanimlar bu kadar karisiyormu bu islere benim klasik araba merakim var rakkamlara degul ama sadece ustumu batirdigima karisir o kadar

Selamlar değerli fotum ve hobi daslar benim merakim bu pcp tufeklerde samyang haricinde hangi tufeklerde hiz ayari vardir mesela hatsanlarda yok bir diger konuda youtube de ki video lari izlerken otomatik bir evanix gordum bu tufekler ulkmizde ve forumda varmi pcp nin baska auto modelleri varmi bigilendirirseniz memnun olurum

Gecmis olsun bence mesajiniza cevaben sizi arayip gonderecegini soylemesi sizi yumusatmamali hemen araya gun girmeden dekontunuzu ve telwfonla alisverisi dogrulayan gorusme saatlerinizi ayrica kargo takibinin geri cekildigini savciliga bildirin suc cezasiz kalmamali tekrar adres degisikligi yapip ayni seyi birdaha size veya baskasina yapmamali aliskanlik yapamamali bu davraniz zira kimse bu toplumun ahlakini bozamaz lutfen erinmeyin uzerinize dusen grevi yapin dolandiricilik kayda deger ve adi bir suctur cezasi agirdir 6aydan baslar