AYIDAYI adlı kullanıcının mesajları

Teşekkürler. İleride yivsiz tüfek de alacam inşallah. 36 kalibre alırsam dürbünü onda da kullanırım.
    Pireyi gözünden vurdurmaz belki, ama loş havalarda bile netliği çok iyi. Ayrıca orta noktası aydınlatmalı.
    Red-dotmuş gibi yapmak mümkün : )

Madem acele etmeye gerek yok, biraz daha bekleyelim bakalım.
    Kral'ın yarı otomatik modeli de (çıkacaksa) bir çıksın.
    Veya Barrage - Turkbull'un 6,35'liği.

airgunturk.com/attachment/36857/

Selam arkadaşlar. Yabancı bir videoda adamlar "Garip ama Barrage biraz daha hafif" diyorlardı, bilemedim.

Setskur ile oynayarak Turkbull'un gücünü yükseltmek mümkün mü?

Dürbün aldım, tüfeği eksik : ) İki haftadır değişik tüfekleri şaşkın şaşkın inceliyom.
    Satın almak için acele etmeme gerek var mı, yoksa biraz daha bekleme lüksüm var mı?
    Havalı silahların gücünü sınırlayan kanun mu çıkıyordu ne, o yüzden soruyorum. Ne oldu o iş?
    Çabuk davranmazsam güçlü bir tüfek alma imkanını kaybeder miyim o kanun yüzünden?

Dürbün, Bushnell 1-4x24 Trophy XLT serisi. Aslında kısa mesafe av için üretilmiş ama
    Türkiye'de havalı tüfek dürbünü diye satışa sunmuşlar nedense. PCP kullanıcılarının
    çok daha yüksek büyütmeli dürbünler tercih ettiğinin farkındayım ama bana bu daha uygun geldi.

Selam arkadaşlar. Yabancı bir videoda adamlar "Garip ama Barrage biraz daha hafif" diyorlardı, bilemedim.

Setskur ile oynayarak Turkbull'un gücünü yükseltmek mümkün mü?

Dürbün aldım, tüfeği eksik :) İki haftadır değişik tüfekleri şaşkın şaşkın inceliyom.
    Satın almak için acele etmeme gerek var mı, yoksa biraz daha bekleme lüksüm var mı?
    Havalı silahların gücünü sınırlayan kanun mu çıkıyordu ne, o yüzden soruyorum. Ne oldu o iş?
    Çabuk davranmazsam güçlü bir tüfek alma imkanını kaybeder miyim o kanun yüzünden?

Dürbün, Bushnell 1-4x24 Trophy XLT serisi. Aslında kısa mesafe av için üretilmiş ama
    Türkiye'de havalı tüfek dürbünü diye satışa sunmuşlar nedense. PCP kullanıcılarının
    çok daha yüksek büyütmeli dürbünler tercih ettiğinin farkındayım ama bana bu daha uygun geldi.