ugur uludag adlı kullanıcının mesajları

mustafa yine döktürmüşsün 5.5 luk 25 grain i 900 fps ile ayarlayan 300 barla çalışan regülatör
    eline emeğine sağlık böyle bir çalışma yapmışsın ayrıca tebrik ediyorum bunu hobidaşlarla paylaşmışsın tüm çalışma ve sonuçların birbirinden ayrı bir başarı senin gibi emeğine güvenilir arkadaşlara herzaman ihtiyacımız var çalışmalarını gururla izliyorum tekrar tebrikler

öncelikle foruma hoşgeldiniz

kral firması için bu büyük bir adım ve bunu ilk yapan sizlersiniz bu sorumluluğun altına girdiğiniz yanımızda olduğunuz için güven veriyorsunuz bunun yanısıra dilerim ilk adımınız olan punçher ile ilgili merak edilenleri su yüzeyine çıkarır bizleri bilgi sahibi yaparsınız
    kararlılığınıza inanıyorum ve ''TÜRK'' gurur kaynağımız olmanızı temenni ediyorum .

güç ayarını değiştirerek bunu sizde yapabilirsiniz ayrıca regulatör takarak düşük güç stabil ve çok sayıda atış adedini sizde yapabilirsiniz ama bunun için tecrübe ve birkaç ekipman lazım bulunduğunuz bölgedeki emektar hobidaşlardan yardım isteyebilirsiniz

bt65 elite kutu içeriğinde mevcuttur hatsan havalı tüfek broşürlerinde bile var

bende bt65 elite almıştım bendede 1 şarjör tactıcal fener ve yedek o-ring seti yoktu bayiye gittim olmadığını söylediler

kataloğu aldım masadan açtım kutu içeriğinde olduğunu ve temin etmeleri gerektiğini söyledim temin ettiler

ben pompayı at p2 de kullanıyorum 1 dk da dolduruyorum :)

calibregun crickete deneme maksatlı 1 kere denedim 250 bar bastım standart hatsan pompa ile 250 den sonra kendimide pompayıda zorlamak istemedim çünki eminim pompa benim kadar zorlanmamıştır :)

bende yazmadan geçemiyeceğim daha yeni forumdan bir kardeşimizden atp2 aldım oda başka bir kardeşimizden almış ama piyasada fatura yok :) olabilir kaybolur bulunduğum bölgede jandarma kıllık yapabiliyor silahın aksu avdan alındığını öğrenince aradım durumu anlattım sağolsun yusuf polat aksu abimiz bilgileri verin biz arşivden faturayı bulur fotokopisini çekip aksu av kaşesinin altına aslı gibider yazar size göndeririz dediler ertesi gün elime geçti burdan kendilerine tekrar teşekkür ediyorum müşteri memnuniyeti budur sadece satış peşinde değiller yardımcı olabilecekleri durumda istemeniz yetiyor daha ne olsun

iç yapısı çekiç ve yay dizaynları tamamen farklı at ile daha stabil atış ve atış sayısı yakalamak mümkün fakat btler daha çok tahribat tüfeğidir atış adeti hava sarfiyatı nedeni ile atye göre düşüktür

ben at 44 ün güç ayarını düşürerek 13 grain saçma ile 90 stabil atış yapıyorum ama bt 65 te çekiç yay ayarını düşürsemde bu bir hayal ama btninde tahribatına doyamıyorum

çekiç yay ayarını yaparken setskuru gevşetip sıkma esnasında çekicin dönmesini enğellemek için pim takıyormusunuz takmıyorsanız setskuru çevirdiğinizde çekiç döner ve istediğiniz yada tahmin ettiğiniz ayar olmaz

bende yollamayı düşünüyorum aradım bana içine problemi belirten açıklıyıcı bir not ve fatura fotokopisini koymamın yeterli olacağını söylediler kargo olarak farkedermi dedim yurt içi kargo ile göndermemi söylediler dilerim yardımcı olmuşumdur

beklemek nekadar zor değilmiiiii g;$i

neyse gerçekten ürün görünüşü dört dörtlük dilerim farklı pcp lerle deneyip grupman ve tahribat bilgilerini paylaşırsın bu yerli palet beklentileri karşılarsa göğsümüz gerilir inşaallah

selamun aleyküm
    hava kararmadan grupman yapayım paylaşayım dedim
    arkadaşlar mesafe 100 ila 110 metre arası
    rüzgar yok denecek kadar az
    pellet hatsan jsb 18.13 grain
    çekiç yay baskı setskur 8 tur açık
    tüp basıncım 180 bar regülatör yok
    destekli 5 atış

http://www.airguntube.com/video/AT-44_10