karacabey_87 adlı kullanıcının mesajları

arkadaşlar herkesın kolay ulasabilecegı bır yer olsun ozellikle aracı olamyan kardeslerımız için benım vasıtam var aziz abınınde var
    birde arkadaslardan rıcam silahını getırecek olan arkadaslar faturasınıda yanında getırsınler sonra polısle sıkıntı yasamayalım.
    herkes adresının neresı oldugunu belırtırse orta bır yer buluruz dıye dusunuyorum.
    selametle.

şu anda bir yer belirlemed,k ama herkesın kolayca bulabılecegı bır adreste bulusuruz kardes sende buyur gel beklerim.
    cumartesı gunu (01-06-2013) bu sayfaya adresi belirtirim.

s.a arkadaşlar bende bir süre önce yamaha rx115 kullanıyordum cok memnundum.çekiş istersen var viprasyon çinlere göre cok az yol tutuşu cok iyi lastik secimide cok onemlı tabi.
    konfor olayı ybr kadar degıl ama cekiş surat ıstıyorsan rx 115 o katogoride tek gecerim.

a.s kardeşim ben emin aşkın42 nicklı aziz abiyle bu pazar yani 02-06-2013 tarihinde buluşacagız eger istersen sende diger arkadaşlarda bize katılabılır
    saygıklar

öncelikle s.a arkadaşlar şöyle forumda küçük bir araştırma yaptım konyada havalı tüfek konusunda bir etkınlık goremedım.
    bizde diger hobidaşlarımız gibi neden toplanıp eglencelı vakıt gecırmıyoruz. havalarda ısındı bir yerlerde toplanıp bişeyler yapsak kotu olmaz diye dusunuyorum.
    konyalı hobidaşlarım bu başlık altında toplanıp bir aktivite yapmaya ne dersiniz.
    saygılar ;grin;