hakanbaba adlı kullanıcının mesajları

gece görüş dürbünün satışı yasak kullanımı yasak diye söylemiş arkadaşlar ama sahibinden.comda satılıyo ilanları var

bende 5.5 luk var 3 ay oldu alalı oldukça memnunum valla 100 mt den falan hedefleri iyi vuruyorum ama tabi tüfeğe ve dürbüne alışmak bayağı zamanımı aldı ama gerçektende güçlü ve kaliteli bir tüfek iyiki almışım diyor şimdi uzun mesafeler için ayak arıyorum daha rahat ve daha az yorucu atışlar yapmak için ama bulamadım birtürlü kaliteli birşey

merhaba adresini vermiş olduğun dürbün bence kaliteli ve güçlü bir model değil gitti gidiyor da buna benzer dürbünler satılıyor 250 ile 1000 ytl arası oradan bakabilirsin istersen

merhaba ben 10 gün önce 1077 modelinden aldım küçük 1.5 ytl lik co2 tüple kullanıyorum 88 gr aparatı bulamadım henüz küçük tüple 3 şarjor yani her şarjor 12 li 36 atışı tam güçle yapıyosun sonrasında güç düşüyo fakat 6 şarjor rahatlıkla atar gücü fazla değil ama sonuçta av yapmayacağına göre sadece hedeflere atmak için iyi ve makul bir tüfek arka arkaya 12 atış yapıyosun sıkmıyoda insanı pellete gelince kısa mesafe atışları yapacağın için bence pahalı pellete gerek yok yerli pelletde kullanabilirsin 1ile 2 ytl arası 250 lik kutuları masrafda düşer burdan tüpte 1.5 ytl ortalama ama 1 ytl olanıda 2 ytl olanıda var sonuç olarak memnunum ve öneririm bir pcp veya tek atışlık güçlü bir tüfek gibi olmasada 30 mt reden iyi atışlar yapabiliyorum bu dahada uzayabiliyo tabi ilk 3 şarjorde

pompa bana daha kolay geliyo sonuçta 15 -20 dk pompalayıp 60 atış falan yapıyorsun sanırım t12 ile tüpün doldurma ile uğraşması falan var istediğin zaman elinin altında deil yani kompresörleride oldukça pahalı galiba

bende t12 de karar kıldım sanırım ama hala kesin karar vermedim peki pompayla doldurma işini yapmak istiyorum bunda sorun yaşarmıyım mesela tek atışlık kurmalı tüfekte her atış için bir kurma gerekiyo bundada her atış için bir pompa desek aynı performans gerkir gibi bu düşüncem nasıl

2 ay önce ilk havalı tüfeğimi aldım diana 460 oldukça memnunum bu tüfek fakat tek atışlık olması beni biraz sıkmaya başladı artık bir pcp almanın zamanı geldi diye düşünüyorum . ama benim için en uygun olacak modelde karar veremiyorum kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum hw100 , a.a. s410 , birde yeni gelecek olan fk t12 veya gladyatör arasında kararsızım. fiyat konusunda bana en cazip gelen fx t12 oldu ama pek bilgi edinemedim bunun hakkında acaba bu modeller içerisinde en güçlü olanı hangisidir almışken iyi bir şey almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim ...

ilginiz için tşk ederim arkadaşlar peki crosman pumpmaster 1077 hakkında bilgi sahibi olan varmı fiyatın oldukça uygun 100 ytl civarı 12 atış kapasitesi olduğu ve yarı otomatik olduğu yazılıyo sitelerde bu tüfeği kullanan arkadaş varmı bizi bilgilendirse memnun oluruz .

merhaba bir çok sitede bu tüfeğe rastlıyorum bu tüfek hakkında bilgisi olan varmı çalışma şekli ve fişeği mesela normal av fişekleri gibimi sıkınca dağılıyomu ilginç geldide bana bir güçlü nasıl etkili bir tüfekmi acaba menzili kısa sanırım ..